PDA

View Full Version : Дискриминация в училище



johnny.english.39589
11-14-2013, 18:59
Както знаете във всяко училище има дискриминация и е почти трудно да се разреши и искам да ми помогнете в следната тема. Госпожата ни по български както и повечето ни делят на момчета и момичета, но тя прекалява. Както обикновенно във всеки 1 час момичетата си правят каквото искат и нищо не им казват, най-много 1 малка забележка да им направят и това е. А някой от момчетата обади ли се, ще го изпитва до края на срока всеки път когато имаме час при нея. Та какво ме накара да напиша тая тема днешната случка беше невероятна просто: Седя си цял час и пиша и въобще не съм се обаждал ама грам, бях даже сам на чин, момичетата слушат музика и то не на слушалки, ами са си пуснали телефон даже, приказват викат, коментират, абе какво се сетите. Госпожата само стои,гледа ги и през 5 минути ги заплашва, че щяла да ги изпита. Дойде края на часа 10 мин преди да бие звънеца и едно момче ме пита нещо, да ида с него на едно място, че имал работа и аз му казах ок. След това госпожата реши, че трябва да си го изкара на мен и ме изпита. Как да се справим със всичкото това, защото то не е 1 -2 3 пъти а постоянно, и то 3 години подред вече.

just_smile94
11-15-2013, 05:22
Приказвай с директора или приказвай с родителите си и те да приказват с директора :)

anonymous895156
11-15-2013, 15:48
Полова дискриминация. Тая очевидно не е имала късмет с мъжете

johnny.english.39589
11-16-2013, 15:12
Е те 2/3 от учителките не са имали късмет с мъжете в моето училище :Д. А да говоря с директора и кво да му кажа, тая що ми пише 3ка оная що 2ка. Да говоря с родители, баща ми не го интересува, майка ми и тя е жена :). А момичетата дето претендират за 5-6 хал хабер си нямат какво учим в момента ...

Hidayet
11-16-2013, 15:36
ТИ --> РОДИТЕЛИ --> ДИРЕКТОР

Щом на родителите ти не им пука за теб, тогава с какво да ти помогнем ние? Като се заяжда с теб питай я защо не поставя кифлите на място или защо има такъв проблем с мъжката част.. може да си е останала стара мома.

magneticfields
11-16-2013, 16:55
Организирайте се момчетата и говорете с директора!

hitri
11-16-2013, 16:55
Какви родители бе ти да не си някоя пут*а, я и се развикай на тая даскалка да се осъзнае малко. Кво и даваш да те прави на гъз...

Lucho
11-16-2013, 21:15
Какви родители бе ти да не си някоя пут*а, я и се развикай на тая даскалка да се осъзнае малко. Кво и даваш да те прави на гъз...

Точно така!

http://www.themoralofthestoryis.com/wp-content/uploads/2013/10/no-maam.jpg

Да кажем едно голямо НЕ!

whatashame
03-13-2014, 15:33
Потърсете си правата при директора, защото по закона за защита от дискриминация той/тя е длъжен да предприеме ефективни мерки за предотвратяване на всички форми на дискриминация в учебното заведение (Чл. 29, ал.2). Ако някой се оплаква от какъвто и да е било вид дискриминация в училище и директора не предприеме съответните мерки може да се обърне към регионалната комисия за защита от дискриминация.

Dkeyz
03-13-2014, 16:29
Набий ги.

kastielle
03-13-2014, 16:45
Пичове, не че нещо, ама темата е от края на миналата година.