PDA

View Full Version : Закъснява ми



mishleto0o
11-14-2013, 19:02
Моля да ми дадете съвет, проблемът ми е следният - към 30.10 правих необезопасен секс и не бях много сигурна дали гаджето ми ме е пазил, и веднага приех Ескапел, обаче трябваше да ми дойде към 10.11, а все още го няма, правих тест и беше отрицателен, но от няколко дни имам симптомите на ПМС боли ме много кръста, но пак не ми идва и вече 4 дни ми закъснява .... Моля дайте ми някакъв съвет !?!

Моника С
11-23-2013, 20:20
Преди да приемаш Ескапел би трябвало да се запознаеш със възможните реакции на организма и една от тях е да ти се промени цикълът. Също така може да има и друг фактор като стрес например особено ако постоянно мислиш за това.дано всичко ти е наред и следващият път бъдете сигурни и двамата,за да няма такива притеснения

baby_baby
11-24-2013, 13:43
като купуваш хапчета не четеш ли листовката или си ги пиеш като бонбонки?

SonataArctica
11-24-2013, 14:08
Консултирай се с гинеколог преди да приемаш такив тип хапчета!

LipSy
11-24-2013, 19:52
Ескапел е хормонална бомба за организма. След приема на това хапче може да ти закъснее с доста време или да ти подрани (при теб закъснява). На всеки организъм му действа различно. Аз също съм пила това хапче, но си ми дойде точно на датата, на която трябваше да дойде. Направи още 1-2 теста, за да си сугурна. Ако имаш големи съмнения - гинеколог -> тест за бременност!