PDA

View Full Version : Не знам какво да си мисля.....



amor_imposible88
11-14-2013, 19:16
Здравейте,от моя клас има всякакви момчета и по-тихи и по-отворени.Аз взех ,че харесах едно между средата нито много отворен нито пък тих и затворен.Напоследък често се гледаме и като ме погледне усещам хиляди пеперудки в стомаха си.Като си говорим понякога преди или след училище ми говори забелязах някак си едно такова тихо едвам се чува ,а по-принцип в клас и с другите не говори по този начин.Гледаме се често и се смее на шегите ми.Какво да си мисля вече не знам...:(

nevermorevon
11-14-2013, 19:28
Симпатии :)

HollyGolightly
11-15-2013, 00:50
Ми стига се гледайте и направи нещо. Говори си с него по-често, ако искаш го попитай дали иска и да излезете някой път. По начина, по който се държи можеш да разбереш дали и той има симпатии към теб.

leadyflame
11-15-2013, 01:29
Няма какво да мислиш, поеми иницитивата и го занимавай, говори му повече, надъхвай го да излизате и тъй.

wankata7
11-15-2013, 11:10
Ми стига се гледайте и направи нещо. Говори си с него по-често, ако искаш го попитай дали иска и да излезете някой път. По начина, по който се държи можеш да разбереш дали и той има симпатии към теб.
+

lubopitna_123
11-15-2013, 17:11
Няма какво да мислиш, поеми иницитивата и го занимавай, говори му повече, надъхвай го да излизате и тъй.

Ами да

Азз
11-17-2013, 09:10
Заговаряй го по- често, намирай общи теми на разговор. Те хората по- горе са ти дали супер съвети...

baby_baby
11-18-2013, 12:49
Ми стига се гледайте и направи нещо. Говори си с него по-често, ако искаш го попитай дали иска и да излезете някой път. По начина, по който се държи можеш да разбереш дали и той има симпатии към теб.

+++