PDA

View Full Version : стегнатост



LeagueofShadows
11-15-2013, 16:34
Значи стоях и се чудих и така не можах да асимилирам :-s защо мнозинството от потребителите тук , които са тиинеиджари , ученици и нататък , се стягат повече от необходимото :?: мен ме обвиняват че съм бил лапе :-s това ви е възрастта в която трябва да се отпуснете , после идва тежкото и живота които ще ви измете като лайняна метла на циганка :smt023 оттук много малко хора се държат освободено , повечето се правят на пораснали като не са :smt023 това това го усещам дистанционно , а колко ще е смешно в реалността като се опитат да ми го докажат колко са пораснали 8-) може би имате комплекс че сте малки , откъде идва това , от родители , от приятели учители :?: има моменти които да се държим сериозно но тук не е мястото :smt023 форумите първоначално са еквивалента на пейка в парка , седянка :smt023

или пък може би това сега е модата , всеки да се прави на ЕМО :-s демек да е сериозен и тъжен 8-) мноо яко :smt023

VampireLover3
11-15-2013, 17:22
Стана ми интересно как прецени, че хората се държат "стегнато" и "дистанцирано"?
А и като идва после тежкото, дай сега да си правим каквото искаме, моето лично мнение е, че от сега трябва да се научим как да се държим и да не се "отпускаме".

LeagueofShadows
11-15-2013, 17:28
прецених по това как всеки се хваща за дреболии , някой да се пошегува и останалите веднага се насират и нападат , уж много сериозни 8-) Пораснали това онова 8-)

LeagueofShadows
11-15-2013, 17:28
добре , стягай се отсега , мисля да купя и да раздавам крем за хемороиди от много стягане 8-)

VampireLover3
11-15-2013, 17:32
Ами има хора и хора.. едни разбират от майтап, други не, но това определено не ги прави дистанцирани.
Иначе това, че повечето се хващат за дреболии е така и е глупаво, не само за нашата възраст, а въобще.

CoNviCt
11-15-2013, 17:35
Има редица причини. Никой не би те взел за мъж, ако се държиш като хлапе, нали?

LeagueofShadows
11-15-2013, 18:28
Има редица причини. Никой не би те взел за мъж, ако се държиш като хлапе, нали?

Що си мислиш че ми пука да се нагаждам към шматките :?: АЗ НИКОГА НЕ БИХ ВЗЕЛ МОМИЧЕ на което дупето е стегнато като костелив орех (за преносния смисъл говоря ) :smt023 Обичам хора и момичета които са забавни и искащи да изживеят живота си пълноценно , имащи чувство за хумор и САМОИРОНИЯ и без комплекси !!!

Иначе във важните ситуации никога не се лигавя , аз знам кога да съм отпуснат и кога не , но тук не става дума за оцеляване или за бизнес , това е форум , нали така :smt023

an7raks
11-15-2013, 19:48
Никой не би те взел за мъж, ако се държиш като хлапе, нали?
Аз, пък, бих те взел за глупак, ако виждаш, че се ебавам, а се набираш и сърдиш, щото си сериозен мъж...

magneticfields
11-16-2013, 16:57
Аз пък се чудя, как повечето потребители не се научихте поне малко от малко на правопис и пунктуация.

Lucho
11-16-2013, 21:23
АЗ НИКОГА НЕ БИХ ВЗЕЛ МОМИЧЕ на което дупето е стегнато като костелив орех (за преносния смисъл говоря ) :smt023 Обичам хора и момичета които са забавни и искащи да изживеят живота си пълноценно , имащи чувство за хумор и САМОИРОНИЯ и без комплекси !!!

Не искаш хубаво момиче със стегнат задник, тогава какво искаш? Забавна и разплута?

На колко години си?

Как прецени всичко това за месец и половина?

LeagueofShadows
11-17-2013, 06:57
аве ей луковичо , чети внимателно не между редовете :smt023 не виждаш ли че пише в скоби ПРЕНОСЕН СМИСЪЛ еиии бахти шматките дето сте бахтии

Lucho
11-17-2013, 19:00
Абе, младеж, аз пак те питам, как успя за месец и половина във форума да разбереш кой какъв е, как се държи, на какъв се прави, кой му влияе и въобще как успя да синтезираш за толкова кратко време цялата философия на съществуването на форумите в интернет пространството? Въобще кой те надъха, че можеш да даваш наклон на целия форум, че дори и да отиваш по-далеч? Всъщност в това няма лошо, стига да се аргументираш.

Аз чета внимателно, просто твоите сравнения ми се виждат нелогични и затова попитах в прав текст: не искаш "стегнато" момиче, искаш някоя, която да живее пълноценно, да има чувство за хумор, да няма комплекси. А дали ще е от село или град, това мислил ли си го? А дали ще е хубава или не бърка ли те? Аз контекста ти го разбирам кристално, но пък не мога ли да питам странични въпроси?

LeagueofShadows
11-17-2013, 20:04
Аз съм тука от много повече време , просто не ми знаеш другия никнеим , "младеж "

Мога да разбера кой как се държи понеже съм психолог по професия , ся ясно ли е :smt023 Имам даже завършен магистар :smt023

Сам се надъхах понеже ми казват че съм бил голям , над 100 кила в смисъл :smt023 Кантара ми са счупи и викам че съм по малко към 90 и нещо ама те викат че съм бил към 110 :smt077

Lucho
11-19-2013, 20:41
добре магистАре, извинявай.

А магистратурата на каква тема ти е?

fire_magic
11-20-2013, 17:18
Аз съм тука от много повече време , просто не ми знаеш другия никнеим , "младеж "

Мога да разбера кой как се държи понеже съм психолог по професия , ся ясно ли е :smt023 Имам даже завършен магистар :smt023

Сам се надъхах понеже ми казват че съм бил голям , над 100 кила в смисъл :smt023 Кантара ми са счупи и викам че съм по малко към 90 и нещо ама те викат че съм бил към 110 :smt077

http://prikachi.com/images/855/6771855P.jpg

fire_magic
11-21-2013, 03:03
Ходи да си пишеш гей лексикона в някой форум за предучилищна, тука не вървиш.