PDA

View Full Version : Шампоан и балсам



LipSy
11-15-2013, 17:26
-->> http://www.sparido.de/wp-content/uploads/2013/05/schauma-fresh-it-up-produkttest.jpg

Някой от вас пробвал ли е тази серийка, ползва ли я? Как ви се струва? Качествена ли е или не? Чувала съм, че ароматът е страхотен? Някакви мнения? Благодаря! :)

strawberry88
11-15-2013, 19:31
Ауу, опаковката изглежда много готино. За съжаление мразя продуктите на Шаума и няма да ги пробвам. :д

girl91
11-15-2013, 20:51
Не съм го използвала. Наистина опаковката изглежда готино и сигурно ще има приятен аромат, но и аз нещо не ги харесвам продуктите на Shauma (поне тези, които предлагат в България, сигурно в чужбина продуктите ще са с по-добро качество).

v.salvatore
11-16-2013, 09:10
Може ли да споделите какво не ви харесва точно в шампоана..мислех да си взимам ама? :D :D

girl91
11-16-2013, 09:20
За този нищо не мога да кажа, защото не съм го използвала. Купувала съм си преди много време шампоани Shauma, но след измиване с тях косата ми е била гадна и затова не съм си взимала повече от тях.

Enchanting
11-16-2013, 09:32
И аз не съм доволна от Shauma.
По- добре не си взимай.

strawberry88
11-16-2013, 12:57
Може ли да споделите какво не ви харесва точно в шампоана..мислех да си взимам ама? :D :D

Ами до сега всички шампоани на марката, които съм пробвала, ми се отразяват по един и същи начин - косата ми се омазнява на втория ден, гадна е и ми дразни скалпа. Предполагам и този няма да е различен.

LipSy
11-16-2013, 16:27
Добре, за сега само негативни мнения. Аз също съм ползвала продукти на Schauma, но не са ми действали чак толкова зле. Даже косата ми ставаше права като дъска и доста ми допадаше. Все пак очаквам и други мнения! :)

dimsito94
11-16-2013, 16:33
на мен лично schauma като марка много ми харесва ...не ми се появяват такива проблеми като на другите момичета които са писали....а този новия къде мога да го намеря,че никъде при нас не съм не съм виждала

sunshine :**
11-16-2013, 16:36
и аз не съм доволна, косата ми се омазнява веднага след като я изсуша...

LipSy
11-17-2013, 07:35
на мен лично schauma като марка много ми харесва ...не ми се появяват такива проблеми като на другите момичета които са писали....а този новия къде мога да го намеря,че никъде при нас не съм не съм виждала

ДМ?!

strawberry88
11-18-2013, 12:05
Добре, за сега само негативни мнения. Аз също съм ползвала продукти на Schauma, но не са ми действали чак толкова зле. Даже косата ми ставаше права като дъска и доста ми допадаше. Все пак очаквам и други мнения! :)
Щом на теб ти харесва го ползвай, какъв е проблема? При всеки е различно.

natalie_i
04-07-2014, 17:23
Аз реших да пробвам този шампоан, но не ме впечатли. Той е предназначен за момичета с по-гъста коса с обем - да я прибере. На мен ми беше препоръчан от една моя приятелка с точно такъв тип коса и при нея стоеше много добре и реших да пробвам. Моята коса е права и не много гъста, комбинирах шампоана с балсам на нивеа и косата ми се омазнява за 1-2 дена. Вярно опаковката е много симпатична, но миризът не е кой знае какво. :)