PDA

View Full Version : Моля споделете



Yaiza
11-15-2013, 20:37
Здравейте бъдещи мами ! :) Предполагам, че сте омъжени или имате сериозен партньор до себе си, за това публикувам тази тема тук. Моля споделете как се разбирате със свекървите си и дайте някакви съвети ако може. Споделете личен опит. Лично моята бъдеща свекърва ме мрази в червата или поне с такова впечатление съм останала аз, но женицата искрено не може да ме понася. Лично аз мисля, че е малко пресилено след като дори не си е направила труда да ме опознае като човек... Не е особено приятно и се питам дали съм единствената или има и други в моята ситуация. Знам, че жената иска най-доброто за сина си, но не можеш да съдиш един човек и да имаш мнение за него, без да го познаваш. Споделете при вас как стоят нещата и ако може тези от вас, които имат момченца да се престрашат да споделят очакванията си за снаха някой ден :))))

3oPuTy
11-28-2013, 21:18
Във форума на мамите има една тема "С какво ви дразнят свекървите" в подраздел "Семейни отношения" :D Ако искаш й хвърли едно око за успокоение, че не си единствената :)
И спокойно, кандидат-свекървите са така понякога. А ако са отглеждали и възпитавали мамини синчета е почти невъзможно да им се харесаш, дори и да си по-по-най от повечето момичета :)

sunshine :**
12-28-2013, 17:04
C

kik4o123321
01-05-2014, 11:28
hfvhfv

mihaela86
02-03-2014, 08:16
Във форума на мамите има една тема "С какво ви дразнят свекървите" в подраздел "Семейни отношения" :D Ако искаш й хвърли едно око за успокоение, че не си единствената :)
И спокойно, кандидат-свекървите са така понякога. А ако са отглеждали и възпитавали мамини синчета е почти невъзможно да им се харесаш, дори и да си по-по-най от повечето момичета :)
Много точно казано!
Къде са емотиконите в тоз форум???

kalpazanka
02-03-2014, 08:28
Къде са емотиконите в тоз форум???

google.bg -> усмивки teenproblem -> цъкаш на първия резултат

Елементарно, Уотсън.

mir4eto_1992
02-20-2014, 16:08
da 4udq se 3 meseca mi zakasnqva xodq po doktori razli4ni imax problemi imax kista pravixa mi laparoskopiq nqma6e efekt pak zakasnqva6e otidox pri druk pix xap4eta za predizvikvane nez imato zabravix go posle edni dr djazz 4 meseca redovno si mi idva6e menzisa pak sprq sega pravq tesove za bremednost nqma bebe qi4nicite mi se dobre imam 7 qicekletni na 1niq molq kajete mi kakvo da piq pomognete iskam bebe

kalpazanka
03-05-2014, 08:36
Само ми е странно кака са ти изброили яйцеклетките в яйчника :lol:

sofie
03-11-2014, 10:48
Само 7 яйцеклетки?? Та това е ужасно малко?!?Като гледам и как пишеш или ние разбираме или ти.