PDA

View Full Version : Проблем



BuBzzz
11-15-2013, 20:06
Здравейте!

С моят приятел сме заедно от почти 4 години.Обичаме се много,дори в момента живеем заедно,но има един проблем.В повечето пъти нямам желание за секс.Не знам защо така.Чувствам се ужасно,защото доста често му отказвам.Понякога ми се прави,понякога не.Всичко си е нормално когато правим секс,но примерно в следващите 5 дена не искам да чувам и за секс.Вече не знам какво да си мисля и къде е проблема.

baby_baby
11-15-2013, 20:17
Е това е нещо нормално не е казано секи ден да ти се прави въпреки че ги има и такива де ;д ама т'ва не ти е проблем

Little Monster
11-16-2013, 09:45
Явно част от теб иска някакво разнообразие в секса (поне аз така мисля). Но това не е проблем. Нормално е да има дни в които да не искаш да чуваш за секс, щом сте заедно от толкова дълго време. Предполагам в началото на връзката ви, сте били като зайци хаха! Ако се притесняваш от това, какво си мисли приятелят ти по този въпрос, седни и поговори с него. :) ;)

BuBzzz
11-16-2013, 11:50
Лошото е ,че той иска всеки ден да правим, а аз не мога така.Нямам желание за всеки ден :( и му отказвам.

_ivi_
11-16-2013, 14:22
Разнообразете - нпаример сменете мястото.

LipSy
11-16-2013, 16:34
И аз предполагам, че ви трябва разнообразие. Явно ти е станало малко скучничко...Вкарайте някоя нова поза или сменете мястото.

fUcKsMiLe
11-18-2013, 17:34
Да и аз мисля, че сте свикнали с това, което правите.
Дайте си малко почивка от еднообразието.
Пробвайте нещо различно, ако можете отидете някъде на малка почивка, за уикенда.
Или помоли някой/я приятел/ка, който ще ти даде ключове за апартамент/къща, която не се ползва много и
се отдайте на релакс. Пийте червено вино, гледайте филми, хранете се един друг.. правете нещо различно.
И настроението ще ти дойде, и ще ви бъде мнооого яко. Не само секса, а и преживяването иначе.