PDA

View Full Version : Лошо обещание ;//



Bunny.
11-15-2013, 23:29
Здравейте . Историята е такава ... През лятото се запознах с едно момче на морето , което покрива всичките ми " изисквания " за перфектно гадже. Лошото обаче е това , че сме от два различни града , които са на около 300 ( и повече ) километра един от друг . Той си тръгна 1 ден преди мен от морето и докато си тръгваше аз направих глупавата грешка ( в опит да го задържа до себе си , като смятах , че ще се видим пак след 2-3 години ) да му обещая , че първият ми път ще е с него следващия път като се видим . Той ми обеща същото . Поддържахме връзка по телефона и във фейсбук около 2 месеца и след това спряхме всякакви контакти. Преди седмица започнахме да си пишем отново и той спомена обещанието . ;ддд А и се оказа , че още другата година пак се падаме на едно и също място на море. ;дд А аз не се чувствам готова да изпълня това обещание и не смятам , че ще започна след 1 година . ;Д Не знам какво да правя и как да му кажа въпреки , че предполагам ще ме разбере . Много ще бъда благодарна на всички , които ми дадат някакъв съвет . :)))

fire_magic
11-16-2013, 00:00
от сега мислиш за лятото през 2014?

ми ти си знаеш най-добре ако искаш го правиш ако не искаш не го прави.
а ако искаш да го отрежеш още от сега просто му казваш да забрави за това/че няма да стане и това е.

Violenza
11-16-2013, 07:45
Ти пък. Има супер много време дотогава, да не мислиш, че ще помни. К'во се шашкаш, все едно запис на заповед си подписала.

Little Monster
11-16-2013, 09:37
Не давай обещания, които не можеш да изпълниш хаха.

Но ако не си готова да го направиш - недей. Никой не те кара на сила. :)
А и до лятото има толкова много време, може да си промениш мнението и мисленето..

baby_baby
11-16-2013, 14:28
Има време до лятото

DirtyDirty
11-16-2013, 14:53
Препоръчвам ти първият път да е с човек който наистина много обичаш после може да съжаляваш :)

Lilanda
11-16-2013, 15:01
Препоръчвам ти първият път да е с човек който наистина много обичаш после може да съжаляваш :)
+1

_ivi_
11-16-2013, 15:03
По-тъпо нещо не бях чела....

Hidayet
11-16-2013, 16:34
Каква дилема...

LipSy
11-16-2013, 16:41
Вие едва се познавате и вече си му обещала, че първият ти път ще е с него...Все пак до лято 2014 има доста време и над това отгоре не се знае кой и как ще срещнеш до тогава. Може да се влюбиш истински докато дойде време да се срещнете с момчето другото лято. И най-важното: Не прави нещо, което си обещала, но въпреки това не искаш...Може после да съжеляваш...

Anonys
11-16-2013, 16:56
Вие ме убихте с вашите коментари. Как ще му пусне, ако не иска бе, бий му камшика и дотам.

Mary.Sue
11-18-2013, 17:04
Според мен, не е трябвало да обещаваш, това звучи като договаряне за нещо, което би могло да се случи едва след 1 година.
Първият път трябва да стане без подобни разбирания за година, дата, час, а когато си готова и си намерила правилния човек.

fire_magic
11-18-2013, 17:13
достатъчно е първият ти път да е тогава когато си наистина сигурна че го искаш и да е с човек на когото имаш някакво доверие

fUcKsMiLe
11-18-2013, 17:29
Доста глупава постъпка.
Аз обещания не давам, освен ако не мисля, че мога със сигурност да ги изпълня.
Иначе, ако ти не искаш, няма как да спиш с него.
И да ти напомня, ако не си готова да си легнеш с тоя човек - по-добре да не го правиш изобщо.
Ти първо си намери добро момче, което ще те обича.. или поне малко ще го е грижа за теб, пък тогава мисли за секс.

draid
11-19-2013, 17:34
Ти надали си над 14.