PDA

View Full Version : Загубих го..



Megan*
11-16-2013, 12:31
От повече от година имах връзка със страхотно момче,обичахме се толкова много,обожаваше ме,както и аз него,но той замина за Дания,приеха го да учи там магистратура.. Обичам го ,не исках да заминава,но нищо не му казах,няма как да продължим така от разстояние трудно е и двамата го знаем и просто се разделихме,помоли ме да не ходя на летището ,но аз просто исках да се сбогувам..Никога не съм плакала за момче,но просто не се сдържах,стояхме на летището и плачех както и той ,не знам какво да правя ,трябваше ли да му кажа да не заминава? .. Старая се да мисля,че това е по-добре за него ще има хубаво бъдеще ,но ... обичам го ,не искам да е там,искам да е при мен,да е мой .. трудно ми е много .. нямам идея как да постъпя//

leadyflame
11-16-2013, 12:38
Да и си мислиш, че ще стане като по филмите, ще му кажеш "недей заминава, моля те!" с глас прекъсващ заради силния ти плач. Той пък веднага би се разубедил и остава с теб завинаги, проклинайки се, че не е направил нещо за бъдещето си.

sunshine :**
11-16-2013, 16:33
Колкото и да те обича няма да захвърли възможността да учи в чужбина заради теб, просто няма как да стане.

Hidayet
11-16-2013, 16:39
Мисли от другата гледна точка, че се е спасил поне за малко тука от мизерията и простотията. А и ако го обичаш защо ще го спираш и ще му срязваш крилете? По мое мнение, ако хората наистина се обичат, както твърдят, разстоянието няма да им пречи, щом са били заедно дълго време. Явно вие имате други разбирания или просто чувствата ви не са толкова големи, че да прехвърлят границата на разстоянието.

Megan*
11-16-2013, 17:13
Мизерия е за някой това вече са различни разбирания.Той също си харесва България доста,но просто го приеха да учи там той се чудеше ,но аз го нахъсах да замине ,а сега ми липсва много,а до разстоянието просто няма смисъл,как ще го бъде в даден момент ще почнем да се ревнуваме кой къде е ,ще си липсваме и ще започнем да се караме и връзката ни ще се съсипе тотално.Обичам го и проблема е ,че се чудя дали да му кажа да се върне,че ми липсва или аз да замина .. ,но аз уча тук ,харесва ми това което уча и обичам България..а дори не съм кандидатствала при него..

Starless
11-16-2013, 18:31
Понякога се случват и такива неща. Времето лекува всичко, невиждани очи се забравят. Нямаш право да го разиграваш с изказвания от типа отиди, върни се. Да си мислила тогава. Едва ли някой би изпуснал такъв шанс, както каза sunshine :**, само заради половинката си.

tuzaro
11-16-2013, 18:31
Аз като отидох в София да уча се разделихме с гажето за да не си създаваме нерви после, а ти говориш за различни държави... Казвайте си край и си търси друго гаже

HollyGolightly
11-16-2013, 22:24
Това дали ще се ревнувате и ще си изневерявате си зависи изцяло от вас, не от разстоянието. Човека може да си е при теб и пак така да се развият нещата. Връзките от разстояние, при все че сте били заедно толкова време, са напълно възможни, стига и двамата да имате желание, друг е въпросът, че не са лесни.
И не, не си го загубила, някой ден той ще се върне или ти можеш да отидеш при него Добре си направила като не си му мрънкала да остане при теб в България.

Nakadah
11-17-2013, 05:47
трябваше ли да му кажа да не заминава?

Е това е ебати курвенското мислене! Би му спряла развитието заради твоите прищявки. НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ПРАВИ ТАКИВА НЕЩА НА КОЕТО И ДА Е МОМЧЕ!

vikittoo
11-17-2013, 06:03
spored men ako go obichash otido pri nego bez mnogo mnogo da mu mislish!!!shtom go obichash tolkova liubovta e nai vajna.drugoto shte se naredi postepenno!

PainMonopoly
11-17-2013, 08:00
Би било егоистично да му казваш да не заминава само защото си го искаш тук. Сега, ако изтъкнеш други валидни аргументи, ок, ама вероятно няма такива.

Вариантите ти са или да правите връзка от разстояние с уговорката че ще отидеш при него или той ще завърши за 2 години и ще се върне, или да чакаш времето да заличи депресията от раздялата.

Violenza
11-17-2013, 10:03
Един магистър е година-две. После ако има намерението да се прибира, въобще не е невъзможно да изкарате определено време от разстояние. Другият вариант е и ти да бягаш някъде навън при него.

baby_baby
11-18-2013, 15:29
Понякога се случват и такива неща. Времето лекува всичко, невиждани очи се забравят. Нямаш право да го разиграваш с изказвания от типа отиди, върни се. Да си мислила тогава. Едва ли някой би изпуснал такъв шанс, както каза sunshine :**, само заради половинката си.

+++

HristoGavrilov
11-20-2013, 10:09
Може да ме наречете анти-патриот, но каквото и да е образование, в която и да е държава е по-добре от България. Ако наистина го обичаш колкото казваш, зарежи образованието си тук и бягай при него. Дори и да не е в същия университет, гледай някъде на близо. В днешно време е лесно. Можеш да учиш същата специалност. Годините изучени в България могат да ти се признаят там и просто да продължиш обучението си. Ако пък любовта ти към родината е по-силна от колкото любовта ти към това момче, тогава остани. Разстоянието не е причина за края на една връзка. Познавам една двойка които имат само Коледа и 3 месеца през лятото. През останалите над 9 месеца са на 12,000км, 2 континента и един океан разстояние. Мисля, че от три години са заедно. Той скоро ще завърши и най-накрая ще бъдат заедно. Така, че е възможно. Трудно, да, но не невъзможно.