PDA

View Full Version : Проблем с килограмите...



naniivs
11-16-2013, 17:00
Здравейте, аз съм момиче на 14 години и имам проблем с килограмите. Преди бях балерина и имах перфектно тяло, но спрях да тренирам преди една година, поради липса на време и напълнях. Не съм дебела, но съм едра и искам да променя това и да си възвърна предишната форма. Тежа 52 килограма, не са много, но аз не съм висока, 159см. съм, и не изглеждам добре, а и не се чувствам добре. Бих искала да сваля до 45 килограма. Бихте ли ми препоръчали някоя добра диета.. Времето не е от значение! Мерси предварително! :)

.Wonder
11-16-2013, 17:45
Единствените хранителни режими с ефект са тези, представени тук в ляво http://www.bb-team.org/hranene/hranitelni-rezhimi .

Обаче ти препоръчвам вместо да се натоварваш с подобни режими, просто започни да спортуваш усилено, да ядеш много чиста храна (плодове, зеленчуци, сложни въглехидрати, протеини) и да сведеш консумацията на junk food до минимум и си готова. Пий много вода.

Наистина не виждам какво толкова сложно има в това, че всяка втора тема да е обвързана с този въпрос.

tuzaro
11-16-2013, 18:21
Много са тея килограми за такава височина, аз съм 183 и съм 69 смятай... Почвай да се лишаваш малко от някои работи, че докато станеш на 18 ще си още повече килограми и ще питаш що не мога да си намеря гаже...

LipSy
11-17-2013, 07:46
Просто започни да бягаш, да правиш коремни преси, за да ти се стегне коремът, лицеви опори за ръцете,...недей да ядеш тежки храни, наблегни на плодове, зеленчуци, ...има толкова много начини. Няма да стане от днес за утре, ти знаеш. Не мисля обаче, че имаш нужда от някакви строги диети и т.н., защото си малка за това и над това отгоре не е полезно.