PDA

View Full Version : Нещо одъртявам



ОР
11-16-2013, 20:24
Имам чувството, че вече не разбирам младите.
Отвращавам се като видя лесбийки и хората ми се чудят защо, след като съм нямал нищо против педалите. Е сами да си отговорят на бозавия въпрос. Вече навлизат на мода и "чалгометълите".
Гледам как 98 набор коментират, че 00 и нагоре не знаели що е любов. Гледам прогресивно оскубване на всеки косъм при мъжкия пол, като е абсолютно необходимо до 14 да нямат косми никъде по тялото с изключение на главата и веждите (а някои и на там посягат). Наблюдавам и как бирата се измества от сайдери...
Да не говоря липса на каквото и да е възпитание. Вчера ми разказват как откраднали на някъв дядка бастуна лапета на макс 10 години.
Затова си казвам че като народ промяната първо трябва да почне от нас, а после от държавата. Колко индивида си седят у тях без да протестират? Да не говорим че има и протестиращи, които са там заради приятели или "защото е модерно". И аз не съм в много правилна позиция да коментирам на това, но въпреки това аз заставам зад най-дълбокото си убеждение, че всеки човек има право на мнение.

Баща Ти
11-16-2013, 20:26
DO KADE TE DOVEDAHA, KLETA MAIKO BALGARIO?

Fisherman
11-16-2013, 20:26
Ако си на 19 ,както пише в профила ти,тва е възрастта в която придобиваш начина на мислене на възрастните.

ОР
11-16-2013, 20:29
Ако си на 19 ,както пише в профила ти,тва е възрастта в която придобиваш начина на мислене на възрастните.

Абе имам чувството че не при всички се случва това ако се случва изобщо тогава. Не мисля че ще има някаква фиксирана възраст.
Както и да е, чакам с удоволствие въпросните индивиди да съзреят и да видя как ще реагират на миналото си.
Също забелязвам че ми е изключително лесно да предвидя какво ще се случи със въпросен индивид под моя набор в близък или далечен план. Предполагам това е от социален опит.

ОР
11-16-2013, 20:31
Плюс това тоя процес го наблюдавам в продължение на две години, тей че това далеч не ми е първото разсъждение във тая посока.
Тука като гледам малките си припомням детството ми - безгрижни, игриви, не можеш да ги прибереш и разделиш.

Mary_Jane_69
11-16-2013, 20:40
Ако си на 19 ,както пише в профила ти,тва е възрастта в която придобиваш начина на мислене на възрастните.

Prove it

StringTheoryPracticist
11-16-2013, 20:41
ЧРД!

Fisherman
11-16-2013, 20:41
Да всички сме така,растем и няма връщане назад,който си е живял добро детство,без уличници,алкохол,наркотици и ядове ще е доволен.Има един момент в който безгрижието свършва и се озоваваш пред учебници по 700 страници или на нощна смяна в лукойл.

Fisherman
11-16-2013, 20:43
Prove it

>човек става по-отговорен най-вече

anonymous895156
11-16-2013, 20:57
Гледам как 98 набор коментират, че 00 и нагоре не знаели що е любов.

хъхъхъ

Съгласен съм с това, което казваш, но обикновено просто си затварям очите и не се занимавам - било то, защото минава покрай мен и не ме засяга пряко, или понеже от гледна точка на възрастта, на която съм - 14 - ми е непосилно да променя нещо и е по-разумно да се приспособя към моментната обстановка, пренебрегвайки това, което наистина мисля и смятам за правилно. Един ден, когато одъртея и стана на 17, почти сигурно няма да разсъждавам така, а ще упреквам младите, седейки на червен стол :S Честит рожден ден, фагот.

nqmaznacheniee
11-16-2013, 21:11
Вчера ми разказват как откраднали на някъв дядка бастуна лапета на макс 10 години.

баси женчовците, страх ги е да го пребият :@

Ivaaaaa
11-17-2013, 07:50
И аз не съм в много правилна позиция да коментирам на това

ндаа, сам го каза

tori
11-17-2013, 08:51
Имам чувството, че вече не разбирам младите.
Ъъъ, щото ти си много дърт, нали...

Отвращавам се като видя лесбийки и хората ми се чудят защо, след като съм нямал нищо против педалите. Е сами да си отговорят на бозавия въпрос.
Сексуалността е въпрос на личен избор. Щем, не щем трябва да сме поне малко толерантни спрямо хората с различна сексуална ориентация.

Вече навлизат на мода и "чалгометълите".
Ко?

Гледам как 98 набор коментират, че 00 и нагоре не знаели що е любов.
Естествено, че знаят. Обичат си мечето и родителите. Това е достатъчно, по-нататък повече.

Гледам прогресивно оскубване на всеки косъм при мъжкия пол, като е абсолютно необходимо до 14 да нямат косми никъде по тялото с изключение на главата и веждите (а някои и на там посягат).
Отвратително ми е. Ти гол охлюв ли си или момче?

Наблюдавам и как бирата се измества от сайдери...
Тихо плача, свита в ъгъла.

Да не говоря липса на каквото и да е възпитание. Вчера ми разказват как откраднали на някъв дядка бастуна лапета на макс 10 години.
Доповръща ми се.

Затова си казвам че като народ промяната първо трябва да почне от нас, а после от държавата. Колко индивида си седят у тях без да протестират? Да не говорим че има и протестиращи, които са там заради приятели или "защото е модерно". И аз не съм в много правилна позиция да коментирам на това, но въпреки това аз заставам зад най-дълбокото си убеждение, че всеки човек има право на мнение.
Доповръща ми се. х 2