PDA

View Full Version : Заглаждащ ефект



Cucko0
11-16-2013, 22:37
Здравейте:) Препоръчайте ми нещо за заглаждане на косата ,защото от влагата ставам като гнездо :D Ползвам балсам ,кристали и маслото на Макадамия ,но от стърчащите коси спасение не съм намерила още ,а изглежда много грозно . Къдрава ,права ,на плитка все стърчи .Фризьорката ми препоръча да си подхранвам косата и когато стърчащите косъмчета пораснат достатъчно всичко ще е шест е да ,ама не . Не искам да си горя косата излишно като ги дърпам с пресата .. Споделете нещо полезно :) Благодаря !

zlatit0o
11-17-2013, 07:23
Представям си някакъв продукт "заключващ" косъма, да не се напоява с влага :D Не знам дали има такъв, но аз г/д се оправям и като ходя на рибена кост, бебешките косички, ако са достатъчни ги хващам с фибичка, а другите си стърчат :D Пресата просто я изключвам, защото ефекта е само моментен.

LipSy
11-17-2013, 07:40
Ако косата, която стърчи не е кой знае колко много, защо не си вземеш качествен лак за коса и не ги напръскаш от разстояние 10-20 см?! Може да има някакъв ефект, но не трябва да прекаляваш с лака, защото инъче предполагам, че ще ти се сплеска косата и направо ще си залепне...чувството не е приятно, предполагам знаеш. :D

Cucko0
11-17-2013, 09:04
Лака го изключвам като вариант ! Не понасям да стоя с лак 2 часа ,да не говорим за по-дълго време + това е изключително вреден за косата и кожата . Нещо друго ми трябва ,но и аз не знам какво .Нямам спомен да съм чувала за такъв продукт в България . :(

sunshine :**
11-17-2013, 13:34
вакса за коса ти трябва тя е за заглаждане на косата

Cucko0
11-17-2013, 17:13
също не е вариант ;) Гледала съм доста клипчета в youtube ,на които ползват балсам,серум или нещо подобно ,но не и лак или вакса . Не може в България да няма нещо подобно .

LipSy
11-17-2013, 19:49
също не е вариант ;) Гледала съм доста клипчета в youtube ,на които ползват балсам,серум или нещо подобно ,но не и лак или вакса . Не може в България да няма нещо подобно .

От нещата, които казваш мисля, че имаш някакъв продукт в предвид, но не съм сигурна. Ако е така дай линк или снимка. Може да се сетим за подобен, който да го има в България?!

SpiritInBlack
11-17-2013, 19:53
Спирайте ги тея приспособления , че като ви видя сутринта без грим и ми се иска да не съм се събуждал

strawberry88
11-17-2013, 20:22
На мен аргановото масло ми върши работа.

Cucko0
11-17-2013, 21:32
http://www.farouk.com/haircare/chi/chi-haircare/thermal-styling/straight-guard мисля,че бях гледала клип с това