PDA

View Full Version : kak da postupq s gadjeto koeto mnogo obicham



vikittoo
11-17-2013, 08:27
oh bqh napisala cqlata mi istoriq s gadjeto i tukmo privurshvah kogato bez da iskam q iztrih.nakratko adski se obichahme.zapoznahme se vuv feisa a toi ot 13 godini jiveeshe v ispaniq.az zaminah pri nego bez da me interesuva mnenieto na blizkite mi ot koito edinstveno bolniq mi bashta me podkrepi.jivqhme tam 6 meseca v koito se kanehme da si doidem,dokato edin den ne razbrah che tatko mi e pochinal.ne mi s jiveeshe v toi moment.i razbira se za koi li put reshih da si doidem v bg.purvite bileti otidoha po dqvolite zashtoto nego go beshe adski strah da doide v bg sled tolkova godini.nakraq az kazah che trugvam i toi me dogoni sus samka.taka si doidohme v bg.adski se obichahme a toi e adski veren muj.iskashe mnogo da se ojenim no togava nqmahme prai.sega puk imame zashtoto az nasledih ne malka suma pari.i taka zajivqhme na kvartira i adski se obichame.s gadjetata si predi men toi se e durjal ujastno biel gi e izneverqval im e i kakvo li oshte ne.a i dvmata sme dosta zaglejdani ot drugiq pol no sme si vreni.toi zapochna da izliza s edin negov priqtel koito se okaza komardjiq i taka zagubi kum 10bona no kaza che poveche nqma nikoga da igrae i ot togava ne e igral.drugiq problem e che predi dve sedmici izlizashe pred denq i prez noshta.karashe si novata kola zashtoto nemoje da i se naradva no sled kato pogovorihme i go popitah zashto ne se pribira,toi mi kaza che iska da si e s men zashtoto adski mnogo me obicha no ne se pribira zashtoto legloto ne ni e udobno,koeto e vqrno zashtoto men ot edna sedmica me boli vreta ot tova leglo.i taka se naloji onzi den da otide do montata a az kazah che nqma da hodq.ostanaha da spqt tam s priqtelq mu sergo.tazi nosht az nemojah d igna i zaspah chak kum 7 sutrinta i se subudih chak kum 4ri sledobed.i vednaga mu zvunnah i togava toi mi kaza o ti se seti da zvunnesh az si ostavam na montata i nqma da si idvam.az adski se razstroih a toi togava kaza che se e sheguval i adski mnogo si me obicha i che si idva.kum 18chasa vchera si doide i adski se radvahme edin na drug i togava zapochnaha problemite.toi zapochna da se durji adski grubo i da me tupka po glavata i az se razstroih i otidoh v koridora da pusha.toi puk se izdrazni che sedq tam i pusha.az se razstroih adski.kaza da mu opravq legloto v drugata staq i az go opravih.oshte predi da zamine za montana bqhme reshili veche da spim na tova leglo v drugata staq zashtoto tova v holq e adski neudobno.az mnogo se razstroih i se razplakaah i toi me popta zshto placha.togava az se razvikah adski i mu kazah zashtoto se durji kato jivotno adski grubo s men i me udrq po glavata.da de ne e udar a tupkane no pak e nepriqtno.az vdignah adskiq skandal,vinagi dosega kato se karahme toi otivashe na hotel,no toi put az adski se qdosah.toi nemoja da me poznae napravo i otidoh na hotel.no v hotela pochustvah che adski mnogo mi lipsva i zapochnah da mu zvunq a toi ne vdigashe no nakraq vdigna.nakraq mu kazah che adski go obicham i edinstvenoto koeto iskam e prosto da ne se durji taka losho s men i che shte si doida da pogovorim.toi kaza che nqma kakvo da govorim i che tova e kraqt.kaza shushto i che na men mi e bil straha da ne mu omruzna no taka stanalo.omruznala sum mu.vupreki tova az kazah che se pribiram i iskam da se sdobrim.i se prirah.toi beshe v banqta zashtoto i toi mai beshe plakal.kaza mi kakvo iskash az mu kazah che iskam da se opravim a toi kaza che sega vuobshte nqma da govorim i che ot tuk natm shte stradm adski za nego i da si otida da spq v holq zashtoto v protiven sluchai shte me oe ne e sta.az pochti ne sum mignala.shtstvi na mesto.i az taka i napravih i tazi nosht az spqh v hola a toi v staqta.az pochti ne sum mignala.trqbva samo da otbeleja che negoviq harakter e takuv edin ujasen i se durji kato pulen nepokist a vsushtnost ne e taka,zashtotoi vchera vidqh che chite mu bqha nasulzeni.ta pitam vi kakvo da pravq ako produlji d govori da se razdelim a az imam chustvoto che ne mi se jivee bez nego.tolkova go obicham a i toi me obicha no ponqkoga se durji losho.molq vi daite mi suvet kak da postupq.suspian sum.toi oshte spi mai