PDA

View Full Version : Страшно объркана



karinaa
11-17-2013, 13:08
Здравейте , аз съм момиче на 17 години и имам проблем който искам да споделя. Значи от около 2 години и няколко месеца харесвам много едно момче ще го нарека (Д). Мога да кажа, че дори съм влюбена в него. Знам, че и той ме харесва, но са такива обстоятелствата, че не сме дори излизали. Смисъл той е много затворен и не иска за се занимава с момичета на този етап, сега е 12 клас и си гледа повече ученето. А и аз не го карам защото, знам че като излезем няма да има за какво да си говорим. То с това писане вече всичко сме си казали.Само, че аз се захванах с едно момче от няколко месеца – него ще го нарека (И). Не знам как се случи но излезнахме.. И след това той предложи да отидем в тях. Е отидохме и там гледахме филм започнахме да се целуваме, натискаме ..и така няколко седмици. Нищо друго не се случи и по – добре, защото той си пада малко женкар зарибява се с най – малко 5 момичета още.Не ходя с него, че да ми пука но... След това се прибрах у нас и се почувствах много тъпо. Стана ми гузно за (Д). С (И) сме в едно училище. Засичаме се всеки ден, но не си говорим.Казах му,че така няма да стане. Стана му тъпо, но все пак каза ОК. Сега обаче иска да ме кара да го искам, да съжалявам. Върви пред мен прегърнат с други момичета. Да, гледам да не го показвам но все пак ми е тъпо така при положение че 2 месеца бяхме все заедно. Проблема е такъв, че не знам какво искам. Дали искам да съм с (Д) или (И) ? Не знам дали ще разберете нещо от това което написах но .. просто ми кажете как да ги забравя и двамата и да не се занимавам с никои, защото от тая цялата работа страдам само аз. Благодаря предварително.

lamer4e7o
11-17-2013, 14:11
http://store.picbg.net/pubpic/DA/F5/496d895b40f0daf5.gif

Ти освен думичката „тъпо“, нещо друго знаеш ли? Отиди си учи уроците по БЕЛ и не се занимавай с момчета на тоя етап, след някоя друга годинка пробвай пак.

baby_baby
11-17-2013, 15:11
След като знаеш че (И) е женкар за кв'о изобщо си се занимавала с него?

vas4e3to0
11-17-2013, 15:41
След като знаеш че (И) е женкар за кв'о изобщо си се занимавала с него?

Че той нямаше да е женкар, ако момичетата не се занимаваха с него.
Начин да забравиш и двамата няма, освен ако не намериш ново момче, което да ти отвлече вниманието от другите, ама после сигурно и него ще искаш да забравиш, така че си вземи И, поне знаеш, че те иска. Пък и хората се променят. Току-виж ще си първото момиче, което наистина харесва.