PDA

View Full Version : Объркана съм



Puh
11-17-2013, 16:45
Здравейте на всички,
Имам някакви колебания относно това, което чувствам за това се обръщам за съвет към вас и ви моля да не ми казвате, че не знам какво искам..
Харесвам едно момче, мисля си все по - често за него, оглеждам се за него по коридорите в училище, има уникална усмивка и просто като я видя и аз се усмихвам, забелязвам неща, които не забелязвам в други /като някои негови дребни навици/ и желая да прекарвам повече време с него, но тук идва въпроса дали наистина съм хлътнала по него или както една приятелка ми каза си набивам филми от скука. Защото преди време ми се беше случило да се опитам сама да се убедя, че съм влюбена в едно момче..
Кажете някой дали е имал подобна ситуация, дали въобще ме разбира..
И според вас има ли смисъл да се опитвам с него, защото той наскоро се раздели с приятелката си и мисля, че беше наранен, а и тази година завършва и ако стане нещо после ще е неприятно, когато всичко приключи...
Благодаря ви предварително, просто съм ужасно объркана.

Lilanda
11-17-2013, 16:59
От написаното не разбрах - познавате ли се лично? Тоест говорили ли сте си?

Ако не сте, едва ли е влюбване - по-скоро симпатия, но все пак нищо не ти пречи да опиташ. Първо ще е добре да се изясниш със себе си обаче. Имам предвид това, че трябва да помислиш дали си готова за връзка от разстояние след като той скоро завършва.

Недей да мислиш за края бай дъ уей. Особено когато още не е настъпило началото. И не говоря само за конкретния случай.

Puh
11-17-2013, 17:00
Да, познаваме се, излизали сме няколко пъти, всеки път в компания и дори бяхме на екскурзия заедно. Приятели сме.
Благодаря за отговора :)

vas4e3to0
11-17-2013, 17:17
Вероятно наистина имаш чувства към него, не слушай приятелките си, ти най-добре знаеш какво чувстваш. Пък и има време, докато завърши.

baby_baby
11-18-2013, 16:08
предложи му да излезете

HristoGavrilov
11-20-2013, 10:51
Изглежда, че имаш чувства към него. Опитай, а пък дали е любов или нещо по-повърхностно, само времето ще покаже.

miglenamarkova
11-20-2013, 19:19
И аз съм в подобна ситуация, и знам кво е. Изглежда наистина има нещо между вас. Мисля, че си заслужава да пробваш. Пък дали е любов или не съвсем, няма да разбереш, ако не опиташ. Пък ако не стане не се отчайвай. Поне си опитала, за да не се измъчваш от въпроса дал-или. Успех и дано стане.

Oreshkov
11-21-2013, 15:01
Дали се влюбваш в него, дали сама се вкарваш във филми...няма голяма разлика. Довери се на интуицията си.

strawberry88
11-21-2013, 21:31
Опитай, защо пък не?

aninim456
11-23-2013, 07:16
Искам просто до помоля за съвет много съм объркана и незнам какво да наравя . Да започна така мисля че мога да го нарека голямата ми любов поне за сега . Той е всичко за мен без него съм все едно празна все едно няма нищо в мен но големият проблем е разстоянието ... Той е в Италия а аз тук в България . Познаваме се от тук и за много кратко време разбрах че той е момчето което держи моето сърце.Искам съвет според вас какво да направя ?