PDA

View Full Version : Моя приятелка има рожден ден и аз не знам какво да и купя.



death-mistress
11-17-2013, 18:27
Най-добрата ми приятелка ,всъщност, има рожден ден и аз не мога да измисля подарък. Е не е точно така, решила съм да е книга, но не знам коя ще и хареса, защото аз не чета много нейните стилове. Любимата и книга, до колкото знам, е "Хари Потър" и е чела "Хрониките на Нарния", "властелина на пръстените", "Цифрова крепост" и знам, че наистина са и харесали. За още информация, харесва групи като HIM, The pretty reckless и avril lavigne, и харесва филми като "Mr. Nobody", "Suicide room" и обожава "skins". Не мога да и купя "страшна" книга, тези които аз обичам, защото след нея няма да може да заспи. Имам малко време, до събота, и живея в малко градче, така че ако можете да ми предложите нещо ще съм ви много благодарна c:

anonymous895156
11-17-2013, 18:32
Може да й вземеш "Игрите на глада" или "Пърси Джаксън и боговете на Олимп", сигурно ще ги хареса. Проблемът е, че са поредици, а на мен ми е малко странно да ми дадат 1/5 подарък и да трябва в последствие да си купувам сам останалата част :D

heartsdesire
11-17-2013, 18:42
Според мен пък е добра идея да ѝ купиш ''страшна'' книга, щом е харесала Mr.Nobody, значи е издръжлива. :D Иначе за книга ѝ вземи нещо нашумяло като ''Вината в нашите звезди'', ''Къде си, Аляска?''. Трилогията ''Игрите на глада'', както каза Димитър. Друг вариант - да ѝ поръчаш някой албум на някоя от въпросните групи по интернет. До събота мисля, че ще може да се достави.

death-mistress
11-17-2013, 18:43
За "Игрите на глада" съм чувала хубави отзиви и пак ще мина метъра с първата книга като подарък, ако намеря и поредицата ще е страхотно. Аз обмислям идеята да взема книгата "Да убиеш присмехулник". Чувала съм наистина страхотни неща за нея и тя винаги е една от книгите спадащи в списъците "да прочетеш преди да умреш", но аз лично не съм я чела и ме притеснява дали ще я хареса.

heartsdesire
11-17-2013, 18:48
Аз обмислям идеята да взема книгата "Да убиеш присмехулник".
Да!

OoVasKoO
11-17-2013, 18:53
Вземи и един вибратор с лепенка от "Игрите на глада". :)