PDA

View Full Version : Не знам какво да направя?



Let.it.burn
11-17-2013, 19:54
Здравейте,имам проблем с един мъж Г..Всичко общо взето започна преди около 6 години,бяхме на 15-16 ,познавахме се от деца и не се бяхме виждали доста време ,различни гимназии и т.н,бяхме заедно на един рожден ден тогава и нещата си станаха,имахме "връзка" около 4 месеца,но се разделихме не си спомням вече за какво.Аз бях решила ,че го "обичам" уж и тогава всичките ми приятелки бяха правили секс ,та реших и аз да правя с него,защото му имах доверие,та той ми беше първият и аз на него.След това се случваше да правим просто секс чат пат.. ,но след това аз си намерих приятел бяхме заедно около 2 години и бях прекъснала връзка със Г. ,но все пак живеем един до друг имаме доста общи познати и отново се засякохме ,не знам какво се случи ,но отново бях с него,не беше този път просто секс ,наистина го исках ,отново бяхме заедно,но той започна да ми държи сметка постоянно къде ходя ,какво правя и т.н ,и се разделихме бяхме заедно няколко месеца прекарвахме си наистина доста добре.След това пак започнахме да правим просто секс,не знам дали е имало някакви чувства между нас ,никога никой от нас не говореше за чувства,просто се забавлявахме заедно доста.След това дойде есента и почнах лекции ,нямах време за него а и се чувствах вече пораснала не иска ,просто секс със съседа и се отдръпнах от него.Той си хвана приятелка,както и аз и се засичахме двамата понякога при общи приятели ,говорехме си ,смеехме се ,едната вечер чух ,че се кара доста по телефона с приятелката си и никога не го бях виждала толкова ядосан.Стана ми доста кофти за него,защото той се прави на "лошо момче" ,но всъщност го познавам доста добре и знам ,че не е такъв.Почнахме да излизаме като приятели говорехме доста,едната вечер бяхме в тях и той реши,че искам отново секс ,аз му отказах естествено имах си приятел и отново се отдръпнах от него.Мина доста време от тогава може би почти година,той е без приятелка ,както и аз ,видяхме се в едно кафе,той веднага дойде при мен и двамата сме се променили доста,сега отново излизаме доста ,той ми звъни всеки ден по няколко пъти,излизаме с колата често ходим къде ли не,но до снощи нищо не беше станало ,решихме да пушим ,бяхме спрели с колата и .. се изпалихме,след което започнахме да се натискаме и правихме секс,беше доста хубав секс както винаги с него..но докато го правехме той ми каза много странни неща ,каза че винаги с мен му е било хубаво,че съм му първата и винаги ще ме иска и ще държи на мен,че съм се променила от преди и т.н .. Беше ми много приятно ,докара ме до вкъщи и ме изпрати до входа ,супер мил ,но това любов ли е ? Не знам какво е ,влюбвала съм се и когато съм виждала човека ,който обичам съм изтръпвала цялата и т.н .. с него не е така ,но защо всеки път когато съм с него го искам .. объркано ми е и нямам представа какво да направя?

AnarchyBoy
11-17-2013, 20:04
Може просто да те кефи секса?

Let.it.burn
11-17-2013, 20:12
Ами не е най-хубавия секс ,който съм правила .. :) Наистина не знам какво е ,ако не го виждам ми е добре,но когато го видя го искам..

baby_baby
11-17-2013, 20:29
Щом твойте приятелки са правили секс си решила и ти като тях мн тъпо....

Let.it.burn
11-17-2013, 22:18
Знам,беше отдавна ,, не е от значение какво съм направила преди 6 години ,а какво ще направя сега,а аз наистина не знам какво да направя.

HollyGolightly
11-18-2013, 01:58
Еми ако ти самата не решиш какво искаш от него, ние няма как да ти помогнем. В крайна сметка това си е твоя живот и решенията трябва да бъдат взети именно от теб. Замисли се, можеш ли да живееш без него, или по-точно искаш ли? Харесва ли ти да сте заедно, поговори и с него как точно се чувства той спрямо теб, без да шикалкавите и двамата, изяснете се и тогава вземете решение.

xXxPETYAxXx
11-18-2013, 07:48
Има ли значение как се нарича? Нали ти е хубаво, изживей си го просто.

ACrimeNovelist
11-18-2013, 08:14
“Love is like a precious plant. You can't just accept it and leave it in the cupboard or just think it's going to get on by itself. You've got to keep on watering it. You've got to really look after it and nurture it.”
― John Lennon

Мисълта ми е, че сигурно всичките пъти става дума за любов или поне за нещо, което има потенциала да прерасне в такова. Ако искаш любов се стараеш и все някога я получаваш. Ако искаш любов, но някога 'нямаш време за него' не очаквай да получиш нещо в замяна. Най-малкото защото е егоистично. Приятно ти е с него и няма нищо толкова необикновено в това, че за целия период си ходила и с други. Хората не се влюбват само веднъж в живота си.

Според мен, идва момент, в който трябва да решиш дали искаш сериозна връзка, на която да се отдадеш напълно. Ако се стремиш към такова нещо избери си него или го разкарай за постоянно, защото иначе той все ще се връща и ще те разсейва. Ако искаш пък да си сменяш партньорите и да се забавляваш сега, прави си кефа с него.

Let.it.burn
11-19-2013, 12:53
Аз искам сериозна връзка,ама как да стане хаха.Излизам с 10000 момчета ,искам да се влюбя ,но не ми се получава,няма да тръгна да спя с всеки един от тях и за това спя с него,аз това и на него му го казах,но той ми се цупи...

DeHu
11-20-2013, 16:06
Нормално е да ти се цупи,при положение,че явно изпитва нещо повече.Според мен трябва да си представиш връзка с него и да видиш как те кара да се чувстваш тази мисъл.Не е редно да го залъгваш,защото накрая ще остане наранен.Първият път защо се разделихте?