PDA

View Full Version : Въпрос относно Кола маска



GottaDoit
11-17-2013, 20:43
Здравейте,днес отидох на козметик и разказах какъв е проблема ми с космите, и че искам да ги махна от лактите до рамената и козметичката ми зададе следният въпрос "ами нали знаеш че ще изглежда като отрязано ?? Какво правим?" таа затова се домъкнах в сайта да ви питам какво да правя :D ?? От една страна не искам да е така смешно,но също ми се иска да ги няма космите там... приемам всякакви предложения.

strawberry88
11-17-2013, 20:59
Изруси ги? :д

GottaDoit
11-17-2013, 21:43
ами като се изрусят космите растат по-бързо и стават по-твърди :д но само за тези около лактите е идейно :)

strawberry88
11-17-2013, 22:22
ами като се изрусят космите растат по-бързо и стават по-твърди

Офф, да, точно така става. Кой ти я каза тая глупост?

GottaDoit
11-18-2013, 19:46
zlatit0o,MaLkaTa_LaDy .. :D i oshte xora ima

LipSy
11-18-2013, 19:48
Махай всичко. С колата маска няма да ти станат нито по-твърди, нито ще растат по-бързо. Даже не виждам къде е проблема - че не искаш...

Runaway11
11-19-2013, 15:39
А защо само от лактите до рамената - ако ще ги махаш - махаш ги всичките. о.о

LipSy
11-20-2013, 13:28
А защо само от лактите до рамената - ако ще ги махаш - махаш ги всичките. о.о

И аз точно това се запитах... :D

GottaDoit
03-29-2014, 11:43
Ами ако махна на целите ръце съм почти сигурен,че някой хора ще ми се подиграват и т.н.,а също са ми казвали,че ще е смешно.Случвало ми се е да казвам "Аз ще си махна космите на целите ръце" и приятелите ми реагираха така "Оф,защо човек?" "Само гейовете си ги махат..." "Никога не бих го направил,но ако го направя баща ми ще ме убие направо" ... Такива бяха реакциите им.Не искам да оставям космите така,защото според мен е грозно и съм убеден,че ще ги махна,но незнам дали на целите ръце...

AliceSw
03-29-2014, 12:28
ти си момче?!?

недей ги маха

kaRamella
03-29-2014, 12:38
Недей ги маха :)

Dusty
03-29-2014, 12:39
Офф, да, точно така става. Кой ти я каза тая глупост?
Наистина, когато се преманат може да станат по-твърди и тъмни. От изрусяване не може да стане, защото то действа само на космите на повърхността. Гледам, че темата е от 2013, какво направи? :D

GottaDoit
03-29-2014, 13:10
Наистина, когато се преманат може да станат по-твърди и тъмни. От изрусяване не може да стане, защото то действа само на космите на повърхността. Гледам, че темата е от 2013, какво направи? :D
Ами тъй като я пуснах в началото на зимата не съм предприемал никакви мерки...Но вече времето става топло,а аз все още не обличам тениска,защото ме е срам заради космите.От начало ме беше срам от космите ми на рамената,защото не съм виждал момче с черни косми на рамената,а сега вече се притеснявам и за космите ми над лактите.От една страна искам да ми останат космите на ръцете (от лактите до дланите),но от друга не искам да ги има над лактите...Затова ми е трудно и трябва да предприема нещо,защото до 1-2 седмици ще отида на козметик ..

baby_baby
03-29-2014, 13:59
по-добре махни всичко

GottaDoit
03-29-2014, 14:11
Проблемът ми е,че ако ги махна ще ме критикуват,да не говоря за баща ми...Приятелите също и може момичетата да го намират за странно.Но ако не ги махна никой нищо няма да ми каже дори и да не им харесва,но момичетата имам чувството,че няма да ме харесват с косми.Затова се притеснявам много.

The Cheetah
03-29-2014, 14:41
Е, добре де, нали си момче?!? Ндей ги маха по- хубаво.

cookie dough
03-29-2014, 23:22
Проблемът ми е,че ако ги махна ще ме критикуват,да не говоря за баща ми...Приятелите също и може момичетата да го намират за странно.Но ако не ги махна никой нищо няма да ми каже дори и да не им харесва,но момичетата имам чувството,че няма да ме харесват с косми.Затова се притеснявам много.

Твърде много време отделяш на едни косми. :) Или ги махни, или си остани с тях, и в двата случая винаги ще се намери кой да те критикува. Затова постъпи както ти смяташ, че ще е най-добре. Пък и няма да си първото момче, което ходи на козметик. Успех!

C0oKieS
03-30-2014, 19:04
ако си момче не ги махай или ги изруси