PDA

View Full Version : Моята глупост..



Bruno
11-17-2013, 23:56
Здравейте ,не съм сигурен дали имам някакъв проблем просто наистина искам да кажа на някого.
Миналата година края на лятото бях на закриването на един клуб на морето и тогава се запознах с едно момиче,нищо не стана като цяло разменихме си фейсбук и това беше.Намерих я след няколко дни,писахме си общи неща и това беше.След около месец,почнахме да си пишем не помня и аз за какво ,аз съм от София ,тя от Бургас,започнахме да си пишем все повече и повече,започнахме да се чуваме всеки ден.Минаха седмици,аз не спирах да мисля за това момиче,но работех и учех,нямаше как да отида до Бургас ,тя още ходеше на училище беше 12 клас ,не спирахме да си пишем и да се чуваме ,заспивах с лаптопа и камерите пуснати ,спях така всяка вечер в продължение на 4 месеца,започнах да имам чувства към това момиче ,ако въобще е възможно да имаш някакви чувства по този начин или любов не знам какво беше,но я исках,бях полудял,ако не я чувах ,както и тя така с мен,казвахме си много силни думи .. вечерта преди тя да дойде в София на изпит в университета отново говорехме, имах някакво кофти предчувствие като дойде ,за това й казах ,че каквото и да стане от утре,това което се случи последните месеци беше истинско за мен и всяка дума която съм казал е било така.. Не знам защо вместо да се радвам,че ще я видя изпитвах страх,, на следващия ден тя дойде .. аз бях на работа до към 8 вечерта,а влакът й тръгваше в 10 някъде ,, имахме среща в центъра отидох възможно най-бързо и бях от едната страна на улицата ,тя от другата говорехме по телефона ,, тогава я видях .. толкова красива ,сърцето ми се сви,махнах й и пресякох.. тя изглежда очакваше някой друг,погледа й беше странен.. (но все пак идвах от работа,нямах време да отида до нас,да се преоблека ,да се изкъпя и да се пооправя,бях облечен съвсем обикновено някаква горница и дънки и шапка ,беше студено.. ) аа тя беше толкова красива..поздравихме се и започнахме да се разхождаме ,тръгнахме към народния театър ,защото нейните приятелки бяха в Happy и да не е много далеч от там ,че после да се намерели ..говорехме си общи неща,беше 28 февруари ..на следващия ден беше Баба Марта,имаше навсякъде мартеници и аз докато отивах към срещата ,спрях и купих една за да й я подаря.. седнахме в градинката на театъра говорехме си ,подарих й мартеницата,смеехме се нещо,както винаги се бъзикахме за нещо,не спирахме да се смеем ,не можех да я погледна в очите,виждах че не хареса явно как изглеждам въпреки,че ме беше виждала на камерата,но тогава изглеждах наистина скапан от работа и доста уморен..не знам как но мина много бързо времето и трябваше да тръгва .. изпратих я до Св.Неделя и й подадох ръка ..сърцето ми се късаше наистина имах чувства към това момиче.. а нямаше какво да направя ,тя ми погледна ръката и ми каза "Стига глупости ,ела да те гушна",прегърна ме и буквално очите ни се насълзиха .. не исках да я пусна .. влюбен бях ,а нямаше да е моя .. тя си тръгна и ми каза "Ще се чуваме" .. по пътя за вкъщи целия треперех не знаех какво да направя,дали да й се обадя ,да й пиша ли .. трябваше ли да тръгна след нея .. премислях случилото се през последните 2 часа..
След 3 дни тя ми писа ..не можела да спи,не можела да яде,липсвали са й разговорите с мен и всичко,мразела се че била толкова повърхностна и че обожавала характера и държанието ми .. чувствах се като някакъв изрод.. не съм грозно момче,най-обикновено момче съм .. да знам тя е твърде красива но все пак.. Исках да бъда с нея,но нямаше смисъл .. защото тя просто искаше внимание ,беше свикнала с мен и аз се отдръпнах спрях да й пиша и да я търся.Пишехме си чат пат ,общи работи ,но това беше .. минаха месеци от тогава ,имах нови връзки и всичко,но не спрях да мисля за нея,сега тя е в София учи тук..преди няколко седмици бях с приятелката си и я видях с приятеля й .. бяхме в една дискотека ,тя ме погледна и ми се усмихна.. писа ми смс да изляза отвън,,отидох и тя ме прегърна,стискаше ме толкова силно целуна ме по врата по бузата ,каза ми че съм се променил,че съм станал много хубав,не спираше да ме прегръща ..после влязохме вътре и това беше .. тя има момче точно такова каквото винаги е искала ,не ми изглежда свестен ,повече на някакъв женкар ми приличаше ,но това си е тяхна работа.. Тя ми писа няколко пъти във Viber искала да се видим ,липсвал съм й когато ме видяла се сетила какво й е било с мен.. уговорихме си среща пред СУ ,отидох около 30 минути по-рано ,но батерията на телефона ми падна ,, чаках я 2 часа и половина .. когато се прибрах получих съобщенията от нея,че нямало да дойде ,че била болна и някакви странни оправдания ... Докато я чаках си мислех за всичко случило се и .. не знам няма смисъл да имам каквото и да било с нея,не е момиче за мен ,, знам го ,но просто беше перфектно разбирате ли ,тези разговори по цяла нощ и всичко .. бях влюбен .. Не съм й отговарял повече и я помолих да не ме търси ..
Благодаря на всички ,които прочетоха просто тази вечер не знам защо ми стана някакво тъпо за нея ,а нямаше с кого да говоря,не съм казвал на приятелите си за нея,защото е тъпо като цяло ,някакво момиче и някакви отношения от разстояние .. Кофти ми е за нея ,защото бях наистина щастлив имах тръпка ,а момичето с което съм сега е чудесно ,но просто тази тръпка я няма .. Това е ,ще ми е приятно да прочета вашите мнения и коментари.

Lilanda
11-18-2013, 00:25
Замислял ли си се, че може да не си продължил напред? Че, въпреки че имаш човек до себе си, ти още си влюбен в нея?

В този ред на мисли - опитай се да я оставиш в миналото си. :)

ACrimeNovelist
11-18-2013, 08:29
Защо не си й отговарял и си я помолил да не те търси? Искаш да задушиш взаимните ви чувства или какво?
И "тя не е момиче за мен" е много неаргументирано и си мисля, че не би трябвало въобще някой да го ползва като израз.

Имаш ли приятелка? Аз съм за откровеността, тъй че предлагам да й кажеш тази история. Много вероятно е да те отреже, но може и да се зарадва, че си искрен и да започне да се държи по-добре с теб, ако се притесни, че ще те изгуби.
След това сподели чувствата си към другото момиче, въпреки че си има приятел. "Бях влюбен" е лъжа. Ти си влюбен, щом си написал това. Отново принципа на откровеността - да кажеш, че искаш не означава, че го правиш. Не е като да я караш да му изневерява или нещо такова. Ако онзи е свестен човек и разбере ще си я държи по-здраво (тъй че тя ще спечели). Обаче, според мен, може и тя още да има чувства към теб. Ако сте обсъдили нещата открито, тя ще стигне до извода, че е по-добре да зареже настоящия си приятел.
По-добре да го нарани сега, отколкото да живее в лъжа и да го нарани по-късно, защото не е могла да му се отдаде.

Откровеността спестява време и нерви. Веднъж след като знаеш истината и не можеш да я промениш, ще можеш да я приемеш. Иначе само ще се чудиш как стоят нещата и нищо няма да правиш от страх.
Схвана ли?

leadyflame
11-18-2013, 08:43
Остави девойката докато е рано и с другата не се занимавай.

abvd
11-18-2013, 08:50
Голяма грешка си направил като си спрял да и пишеш вместо да си продължиш и сега да сте заедно тя е с друг. А сега си чупи главата. Влюбен си в нея и това ти личи.. по добре започни пак наново старите лафове и чатове.. да не ти пука. От написаното съдя че не е трябвало да спираш да поддържаш контакт с нея дори не е трябвало да и пишеш това " Не съм й отговарял повече и я помолих да не ме търси .. " що за глупост по дяволите -.- . Осъзнаваш ли че с това изречение я нараняваш ? Може би има все още чувства към тебе? може би иска пак да се видите? .... Подкрепям мнението на @AcrimeNovelist !

Lilanda
11-18-2013, 08:54
Защо не си й отговарял и си я помолил да не те търси? Искаш да задушиш взаимните ви чувства или какво?
И "тя не е момиче за мен" е много неаргументирано и си мисля, че не би трябвало въобще някой да го ползва като израз.

Имаш ли приятелка? Аз съм за откровеността, тъй че предлагам да й кажеш тази история. Много вероятно е да те отреже, но може и да се зарадва, че си искрен и да започне да се държи по-добре с теб, ако се притесни, че ще те изгуби.
След това сподели чувствата си към другото момиче, въпреки че си има приятел. "Бях влюбен" е лъжа. Ти си влюбен, щом си написал това. Отново принципа на откровеността - да кажеш, че искаш не означава, че го правиш. Не е като да я караш да му изневерява или нещо такова. Ако онзи е свестен човек и разбере ще си я държи по-здраво (тъй че тя ще спечели). Обаче, според мен, може и тя още да има чувства към теб. Ако сте обсъдили нещата открито, тя ще стигне до извода, че е по-добре да зареже настоящия си приятел.
По-добре да го нарани сега, отколкото да живее в лъжа и да го нарани по-късно, защото не е могла да му се отдаде.

Откровеността спестява време и нерви. Веднъж след като знаеш истината и не можеш да я промениш, ще можеш да я приемеш. Иначе само ще се чудиш как стоят нещата и нищо няма да правиш от страх.
Схвана ли?
I don't think so. По този начин ще нарани момичето, с което е в момента, ще си навлече ядове ако сегашният приятел на въпросната разбере и нищо няма да постигне. Просто трябва да спре да живее в миналото.

xXxPETYAxXx
11-18-2013, 10:23
Тая е прекалено повърхностна, не си заслужава. Има си приятел, ама те целува по врата и ти казва, колко си хубав? Звучи все едно е готова да откликне и на повече, ако посмееш. Може и да си станал по-атрактивен за нея, след като е видяла, че си имаш друга. Не си струва според мен. Спри да я мислиш, обърни внимание на момичето до себе си. Открий хубавите неща у нея и ѝ дай шанс да те направи щастлив.

Bruno
11-18-2013, 11:12
Не,не аз просто съм повече от убеден,че нищо между нас няма да се получи.Аз малко пропуснах някой детайли,момичето е доста непостоянно ,още докато си пишехме,тогава нали я опознах доста ,но става въпрос в това ,че тя никога не е имала връзка,всичко което е давала и търсела е секс.Не е имала приятел,просто е от тези момичета,да изглежда чудесно,забавна е ,мъжете я харесват и тя знае това,но тя им дава само секс ,глупаво постъпва и след това,като ми показа колко е повърхностна и след половин година ме вижда,когато не идвам от работа примерно и ми разправя ОО Георги много си хубав ,, да липсва ми момичето ,липсва ми да бъда толкова откровен и искрен с някого,липсва ми начина по които караше корема ми да се обръща.
Преди когато й казах да спре да ми пише след като се бяхме видели ,го направих защото тя ми говореше как си живеела в нейн свят,как аз съм я подвел,как съм бил еди къв си,еди що си,или ме обиждаше или ми говореше с кой излизала в Бургас и с кого се натискала и тогава просто си казах,че няма смисъл да си пиша с нея повече,защото тя е свикнала просто някой да я слуша,тя не се чувстваше като мен..А сега след като ме заеба пред СУ и не дойде и я чаках толкова време,го направих защото тя не е била болна просто съвестта й се е появила малко или много,тя съжалява за това,че преди не ми е дала шанс,че всъщност знае,че мога да я направя щастлива,аз се промених коренно след нея,та тя ми разби сърцето.. защо да й дам възможността да го направи отново ,тя или която и да било? Момичето с което съм в момента,сме от няколко седмици и просто се забавляваме.

anonymous708973
11-18-2013, 15:29
Това, как ти пише с кого се е натискала, е тъпо, ама не е фатално, момичетата понякога на злоба ни избива, като ти наранят егото, а ти това си направил.

Обаче да ти пише как си я подвел и как не си бил еди-какъв-си? В смисъл, ако се отнася до външния вид... слабо. Махай я.

Ако пък не... бий шута на всякаква логика, остави момичето, с което си (!) и се пробвай пак. Ама не си ритай достойнството.

wankata7
11-18-2013, 15:35
Същата история и с мен 21321 теми забравия не мисли за нея .Слагай чертата и си прави кефа не бъди напорист като мен до последно колкото повече време се занимаваш толкова по-гадно ти става .

Bruno
11-18-2013, 15:50
Това, как ти пише с кого се е натискала, е тъпо, ама не е фатално, момичетата понякога на злоба ни избива, като ти наранят егото, а ти това си направил.

Обаче да ти пише как си я подвел и как не си бил еди-какъв-си? В смисъл, ако се отнася до външния вид... слабо. Махай я.

Ако пък не... бий шута на всякаква логика, остави момичето, с което си (!) и се пробвай пак. Ама не си ритай достойнството.

Точно за това става въпрос преди ми говореше за това,как съм я подвел заради това как съм изглеждал ,а аз съм напълно нормално момче не съм някакъв крив ,не знам явно тя е очаквала Брад Пит хаха не знам беше ми много гадно тогава,чудех се какво ми е :D Не съм имал проблеми с жените никога,а сега някакво малко момиченце ми казва,че едва ли не съм грозен.
Ама как да бъда с момиче,което ме унижи до толкова,че ми се обясняваше какво ли не,после ми каза,че не струвам ,че съм лъжец и т.н ,след това разбрах,че спи с кого ли не,сега живее на някакво ебано общежитие в Ст.град ,хванала си е някакъв тип с който нямали връзка ,а само се забавлявали и ми казва на мен ,че съжалявала много,че съм бил страхотен,че съм й липсвал и ме обича .. и е допуснала грешка.. това момиче съсипа психиката ми буквално,мина супер много време от март до сега .. аз буквално не мога да допусна никое момиче до себе си ,защото наистина ме е страх аз съм мъж на 22 ,а ме е страх от това ,че после наистина няма да знам какво се случва и ще ме нарани някоя,, все едно съм някакъв путьо и го карам на нейната игра само ,забавление .. Мога ли да бъда с нея и да имам някаква "сериозна" връзка при тези обстоятелства?

baby_baby
11-18-2013, 16:01
Не се занимавай и с двете :)

AKJSDHLX
11-18-2013, 17:48
мдам...мн е кофти така..неизживяната тръпка го наричам аз това...и аз имах подобен случай преди 2-3години..когато видях момчето не вярвах, че е истински направо :Д .. поне живеете в един град...въпреки горните коментари аз бих те посъветвала да я потърсиш, да излезете, да се видите, да поговорите..нищо не губиш, дори и да не станат нещата м/у вас, можете поне да си останете приятели..аз се радвам на страхотно приятелство с това момче в момента :)

heartshapedbox
11-18-2013, 17:56
Остави приятелката си, щом не чувстваш тръпка към нея, а към друго момиче.
От там нататък прави каквото си искаш.

Bruno
11-18-2013, 20:15
Ами и аз искам да съм приятел с нея.. липсва ми .. мамка му ,липсва ми смеха й ,липсва ми да говоря с нея,да й споделям,да й имам доверие .. но няма как просто ,знам че пак ще се влюбя .. Нека си е с този младеж,, аз даже номера й изтрих,нямам я нито в фейсбук ,нито никъде ,нека бъде щастлива с него..

tireheb
11-18-2013, 21:28
такива са от бургас
тайфун да ги земе

leadyflame
11-18-2013, 21:30
Ами темата значи е приключила

LeagueofShadows
11-18-2013, 22:43
"мразела се че била толкова повърхностна и че обожавала характера и държанието ми "

Явно всички останали са киорави , аз в тва изречение виждам следния смисъл

Ти си гей приятелчето ми с когото да си споделям за гаджетата , не ме привличаш откъм външен вид само ме кефи характера ти женствен е като моя и т.н :smt023 не ги слушаи останалите шматки оттук , тая та е взела за мезе

ако бях на твое място щях да и звънна и да се държа мъжки , да и кажа ти си тъпа шматка и не заслужаваш моето внимание :smt023 намери си момиче което да те уважава , не малоумна патка :smt023

YoUcANNOtiMaGiNe
11-18-2013, 23:06
Не се мъчи да сътвориш от нищо - нещо. С риск да прозвучи клиширано, ако е била точната за теб е нямало да се разминете. Не мога да си обясня как си могъл да бъдеш толкова наивен да си мислиш, че нейните думи имат някаква стойност, след като си разбрал що за човек е. Или може би мога, понякога и малко е достатъчно да повярваш в някого и да се пристрастиш към идеята, че най-после си открил това, което търсиш. Нормално е, срещаш разбиране, одобрение, самото действие (чатенето/говоренето) с даденото лице ти става като навик. Започваш да имаш усещането, че това се превръща в екзистенциална нужда. Тук е моментът да проявиш воля, което ти не си направил и се е стигнало до задълбаване в ситуацията и съответно кофти развръзка, каквато се е очаквала и самия ти подсъзнателно си подозирал. Грешката ти, ако може така да се нарече е, че не си прекратил контакта по-рано. Така или иначе си се усетил все пак, което е важното в случая. Колкото до сегашното момиче, по-скоро си скочил в тази връзка, за да изтриеш спомена за другото, но това няма да ти помогне. Забавление... така си мислиш ти, но съвсем скоро ще осъзнаеш, че това ще ти струва много повече отколкото си мислиш и ще те направи още по-нещастен. Не си губи времето - това е моя съвет.

Lyubeto
11-19-2013, 11:06
Остави я тази от Бургас , не се занимавай изобщо повече с нея и си продължи живота напред. Така като чета изобщо не е за теб . Като те видяла за пръв път очаквала някой друг?? Тя дори не ти е дала някакъв шанс , просто е очаквала и с теб да се случи същото, което е правила и с другите. Това с извинението ,че била болна като ти вързала тенекия е доста глупаво. Ако момичето с което си сега не те прави щастлив , намери си друга . Но в никакъв случай не се връщай при онази ( даже не знам как да я нарека) . Чудя се как може да има хора на които да даваш толкова много , а те направо да се подиграват с теб във времето.Много добре си направил ,че си и изтрил номера и фейсбука. Липсва ти, да. Трудно е , да . Но в крайна сметка по - добре ,че си я разбрал още от началото , отколкото да беше станало нещо между вас и тогава да осъзнаеш ,че и на теб иска да даде само секс и да ти разбие съвсем сърцето ( дето се вика) . Не мисли повече за нея и дори и да я видиш случайно се прави, че не я познаваш . С времето ще стане по - леко и накрая ще я забравиш. Не си струва да страдаш за нея.

Tsukuda_Hiroshi
11-19-2013, 13:30
Брааааат, гледай си приятелката ако е свястно момиче и не се занимавай с нищо, що вирее на изток. Мразим грубо Изтока!!! :) Каза, че е красива. Дори мисля, че използва "невероятно красива". А нещо друго...? Само заради едната красота не си струва да си с някого. + това представи си как би се почувствал ти, ако приятелката ти отиде тайно, без ти да знаеш на среща с друг... Няма ли да е вид изневяра, предателство за тебе...?

anonymous708973
11-19-2013, 14:54
Брааааат, гледай си приятелката ако е свястно момиче и не се занимавай с нищо, що вирее на изток. Мразим грубо Изтока!!! :)

:D :D

Bruno
11-19-2013, 15:05
Не съм съгласен ,живял съм в Бургас ,каквото и да си говорим там са едни от най-красивите жени.И то са много,просто в центъра си и буквално се наглеждаш на красиви жени от всякаква възраст,за всекиго има! :D
Иначе ,колкото до момичето,което ме прееба,аз тази тема я написах защото наистина исках да говоря с някого за нея,защото както споменах по-нагоре,не съм казвал на приятелите си ,защото за мен това с разстояние ,чатове и т.н е огромна тъпотия,ама аз се забърках в тези глупости сам.
Момичето не само е страшно красиво,но е и супер забавна,но сега откакто е в София,чувам страшни работи за нея,не излиза от клубовете ,не ходи на лекции ,само по дискотеките в ст.град е и пие и само простотии.Аз тоя период съм го минал още на 16-17 с тоя Ст.град ,явно на нея и е сега мерака,не мисля да я търся,а момичето с което излизах и нея оставих,просто след това което ми се случи заради това момиче от Бургас,не мога да си позволява да се сближа с някоя повече от това да се забавляваме заедно.

DeHu
11-19-2013, 20:27
Аз не мога да разбера само какво пък толкова сте си говорили по цяла нощ с толкова повърхностно момиче.Да ти се кара едва ли не,че не изглеждаш както на камерата,това дори нямам думи да го опиша :D Единственото,което ми хрумва е да си мислиш за това колко е проста,когато се сетиш за нея.То би трябвало да ти стига,освен ако не си и ти като нея.

DarkTemplar
11-19-2013, 21:52
Класическо любовно разочарование. Живял си в красива илюзия, после реалността здраво те е пернала през лицето и още чувстваш срама и болката от шамара. Ще ти държи влага известно време, ще се връщаш често към спомените за хубавите ви моменти, ще ти липсва и реално няма да я преодолееш, докато не намериш друга истински силна тръпка, която евентуално да прерасне в любов.

Неподходящите хора винаги са особено привлекателни.


Не съм съгласен ,живял съм в Бургас ,каквото и да си говорим там са едни от най-красивите и прости жени.
Нека бъдем коректни в изказа.

Най-доброто, което може да направиш в момента е, да потърсиш стабилна опора в живота ти и чрез нея да преодолееш любовната мъка. Нещо, което да ангажира времето и вниманието ти, ако е нещо смислено - още по-добре. Поне аз така направих, преди години.

HollyGolightly
11-20-2013, 01:55
Не разбирам защо се обвиняваш. Намерил си повърхностно момиче, успяла е да ти завърти главата, и го знае. Сега ще се опитва всячески да те контролира. Спри да контактуваш с нея, дори да я видиш някъде- пълен игнор. Рано или късно ще и омръзне, а на теб ще ти мине. Ако пък към сегашната те изпитваш нищо, по-добре я остави и не си играй с нея, явно ти трябва още време да се оттърсиш от предишната "връзка"

NeZaPoznat
11-20-2013, 07:37
Кофти ми е за нея ,защото бях наистина щастлив имах тръпка ,а момичето с което съм сега е чудесно ,но просто тази тръпка я няма .. Това е ,ще ми е приятно да прочета вашите мнения и коментари.

Имаш тръпка защото никога не си ходил с нея. Ако беше - нямаше да я имаш точно както сега към приятелката си ! ;)

Bruno
11-20-2013, 11:49
Определено е за това,че не я имах,но няма как и да я видя предполагам,тя както повечето 1ви курс виси в Ст.град там е вървежно ,а аз там не стъпвам,само преди няколко седмици бях на рожден ден на един познат и естествено я видях.Но тя е минало ,може да е чудесна знам го,може да е идеалното момиче,но просто предпочита да е оборотна,да ги занимава момченцата,първи втори трети да й се връзват на акъла и естествено,на това че изглежда доста добре в което няма спор.Звъни ми ,вечер когато е пияна ,да ми обяснява как й липсвам ,как ме обича,но аз просто не й отговарям,звънна ми снощи от някаква чалготека и ме поздравяваше с някаква песен и крещеше "Обичам теее " ,но аз направо й затворих.А като цяло с другото момиче се разделих,защото явно всички момичета нещо са си ударили главата и са станали нереално параноични,ревниви и с голямо самочувствие и не мисля да се занимавам с нещо повече от секс с тях.

Tsukuda_Hiroshi
11-21-2013, 14:46
Не разбирам защо се обвиняваш. Намерил си повърхностно момиче, успяла е да ти завърти главата, и го знае. Сега ще се опитва всячески да те контролира. Спри да контактуваш с нея, дори да я видиш някъде- пълен игнор. Рано или късно ще и омръзне, а на теб ще ти мине. Ако пък към сегашната те изпитваш нищо, по-добре я остави и не си играй с нея, явно ти трябва още време да се оттърсиш от предишната "връзка"

^Това!!
Жените правят така: "завъртат" акъла на някого, съответно независимо дали имат връзка с него или не - рано или късно всичко приключва. И от там нататък идва куриоза: те мислят за теб като за собственост! Не те оставят на мира. Не искат да продължиш напред. Като им кажеш, че си имаш момиче, започват да проявяват интерес към тебе. Естествено, за да ти развалят връзката, да те накарат да не спиш, да събудят стари чувства и емоции... Ако това стане, си оставате приятели и все 1 нищо не се е случило. Диванета!

anonymous708973
11-21-2013, 19:06
^Това!!
Жените правят така: "завъртат" акъла на някого, съответно независимо дали имат връзка с него или не - рано или късно всичко приключва. И от там нататък идва куриоза: те мислят за теб като за собственост! Не те оставят на мира. Не искат да продължиш напред. Като им кажеш, че си имаш момиче, започват да проявяват интерес към тебе. Естествено, за да ти развалят връзката, да те накарат да не спиш, да събудят стари чувства и емоции... Ако това стане, си оставате приятели и все 1 нищо не се е случило. Диванета!

Ох, не ви е лесно понякога.
Чак жал ми стана :д

leadyflame
11-21-2013, 19:13
Ох, не ви е лесно понякога.
Чак жал ми стана :д

Жално е малко, още повече, когато има и супер-повярвалите си типове.
Иначе да, женското голям егозиъм таи (или не до толкова).

Bruno
11-21-2013, 20:07
^Това!!
Жените правят така: "завъртат" акъла на някого, съответно независимо дали имат връзка с него или не - рано или късно всичко приключва. И от там нататък идва куриоза: те мислят за теб като за собственост! Не те оставят на мира. Не искат да продължиш напред. Като им кажеш, че си имаш момиче, започват да проявяват интерес към тебе. Естествено, за да ти развалят връзката, да те накарат да не спиш, да събудят стари чувства и емоции... Ако това стане, си оставате приятели и все 1 нищо не се е случило. Диванета!

Не съм съгласен брат въобще даже,ние имаме много по-голяма власт над жените,ето примерно тогава не я получих,ама снощи беше моя !! :D И добре,че я получих,защото сутринта когато се събудих до нея,всичко което мислех,че чувствам и искам от нея го нямаше и вече се чувствам идеално !! :d

DarkTemplar
11-21-2013, 21:12
Айде, разписал си се вече, сега кой откъде е и дано мирясаш.

HollyGolightly
11-21-2013, 21:23
Не съм съгласен брат въобще даже,ние имаме много по-голяма власт над жените,ето примерно тогава не я получих,ама снощи беше моя !! :D И добре,че я получих,защото сутринта когато се събудих до нея,всичко което мислех,че чувствам и искам от нея го нямаше и вече се чувствам идеално !! :d

Браво, значи това бил проблемът, че не ти е дала да я изчукаш на първа среща, и сега като си успял, вече не е интересна :?

ninesLeepy
11-21-2013, 21:26
Браво, значи това бил проблемът, че не ти е дала да я изчукаш на първа среща, и сега като си успял, вече не е интересна :?

+1 ..

Bruno
11-21-2013, 21:30
Аз на 1ва среща не съм искал да спя с нея,нямам представа защо така се получи,но просто вече не беше момичето,което исках толкова много,не я виждах толкова прекрасна и идеална ,все едно е имало някаква магия и щом спах с нея ,всичко се развали .. това между другото ми се е случвало и друг път.. Жалко е ,но пък ако не се беше случило винаги щях да се чудя какво щеше да бъде.

ninesLeepy
11-21-2013, 21:31
Историята ти беше много красива,ама края нещо не ме удовлетвори .. Секса всичко разваля !! :D

Bruno
11-21-2013, 21:49
Хахаха еми мислех си ,че е истинско,ама или не е било или само това ми е било мерака ,ама не ми се вярва.Чувствах се щастливо като мислех за нея ,снощи също бях щастлив цяла нощ хахаха сутринта бях безразличен ! :D fuck sex .

anonymous708973
11-21-2013, 21:51
Не съм съгласен брат въобще даже,ние имаме много по-голяма власт над жените

Вярвай си, душа :д

ninesLeepy
11-21-2013, 21:54
fuck sex .

+1 :D

Bruno
11-21-2013, 21:55
Естествено,че си вярвам ,винаги можеш да получиш дадена жена,няма толкова красива жена,че да не можеш да я имаш !!

Lilanda
11-21-2013, 22:02
красива
Я пак? Не знаех, че красотата е нещото, което ни кара да се усещаме, че някой не баламосва.

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:05
Естествено,че си вярвам ,винаги можеш да получиш дадена жена,няма толкова красива жена,че да не можеш да я имаш !!

:D :razz:

Bruno
11-21-2013, 22:07
Ами колкото по-красива е една жена ,толкова повече мъже се опитват да я излъжат.Няма да тръгна да си хабя времето да занимавам и лъжа дадена жена ,защото е много умна и забавна примерно.. красотата й дава бонус точки ,примерно ако трябва да има 100 точки ,с хубаво лице получава 20 точки,сини ,големи очи 20 точки,хубави крака 15 точки и т.н ,дават й точки тези неща ,забавна 10 точки,умна 10 точки и т.н. до 100 ,тоест това как изглежда е с повече точки.Надявам се да ме разбра?

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:08
Ами колкото по-красива е една жена ,толкова повече мъже се опитват да я излъжат.Няма да тръгна да си хабя времето да занимавам и лъжа дадена жена ,защото е много умна и забавна примерно.. красотата й дава бонус точки ,примерно ако трябва да има 100 точки ,с хубаво лице получава 20 точки,сини ,големи очи 20 точки,хубави крака 15 точки и т.н ,дават й точки тези неща ,забавна 10 точки,умна 10 точки и т.н. до 100 ,тоест това как изглежда е с повече точки.Надявам се да ме разбра?

Ко каза, ко?

Lilanda
11-21-2013, 22:10
Което не променя факта, че не всички момичета са тъпи като цървули и не се усещат, че искаш да им свалиш гащите. Ти сериозно ли смяташ, че красотата е най-важния фактор бай дъ уей? В първоначалния ти пост не ми изглеждаше толкова повърхностен.

Bruno
11-21-2013, 22:17
Те хубаво се усещат,ама аз не говоря само за единия секс ,а като цяло.И какво като се усещат,че примерно даден мъж ги занимава супер явно,на тях това им харесва и начина е да знаеш как да подходиш.Към всяка жена е индивидуално,но в крайна сметка винаги ще я получиш без значение колко време ще ти отнеме.Ден,седмица,месец,го дина накрая пак е твоя.
Аз не съм повърхностен ,реалист съм,всички харесваме с очите си първоначално,винаги ще харесам първо красивото момиче,с хубавото лице ,хубавите очи и хубавото тяло.Няма кухи и прости жени,просто някой са решили да се държат по този начин,всеки може да обича и да бъде обичан,стига да знаеш как да подходиш и да предразположиш другия.
Почти 1 година се мъчех да впечатля това момиче,да наистина бях супер влюбен в нея поне така си мислех,харесваше ми как мисли,след това се видяхме и тя не знам какво й стана,5 месеца по-късно тя осъзнава грешката си и е моя,без да съм полагал усилия през тези 5 месеца.Разбираш ли ,аз преди съм се постарал тя не го е оценила,но един ден ще го оцени и пак ще я имам.Но не се знае колко ще я искам тогава.

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:23
Те хубаво се усещат,ама аз не говоря само за единия секс ,а като цяло.И какво като се усещат,че примерно даден мъж ги занимава супер явно,на тях това им харесва и начина е да знаеш как да подходиш.Към всяка жена е индивидуално,но в крайна сметка винаги ще я получиш без значение колко време ще ти отнеме.Ден,седмица,месец,го дина накрая пак е твоя.
Аз не съм повърхностен ,реалист съм,всички харесваме с очите си първоначално,винаги ще харесам първо красивото момиче,с хубавото лице ,хубавите очи и хубавото тяло.Няма кухи и прости жени,просто някой са решили да се държат по този начин,всеки може да обича и да бъде обичан,стига да знаеш как да подходиш и да предразположиш другия.
Почти 1 година се мъчех да впечатля това момиче,да наистина бях супер влюбен в нея поне така си мислех,харесваше ми как мисли,след това се видяхме и тя не знам какво й стана,5 месеца по-късно тя осъзнава грешката си и е моя,без да съм полагал усилия през тези 5 месеца.Разбираш ли ,аз преди съм се постарал тя не го е оценила,но един ден ще го оцени и пак ще я имам.Но не се знае колко ще я искам тогава.

Спориш с момиче, какво искат момичетата, ти сериозно ли? :lol:
Ебати филмара...

Lilanda
11-21-2013, 22:29
Ъмм не. Колкото и да искаш, не можеш да имаш всяка жена. Дори най-големият играч не може.

Жената не е предмет..."Хей, искам ей онази ваза там. Колко струва? Имате ли да ми върнете от 50? Благодаря. Довиждане." "Хей, искам да ти покажа, че съм всичко, което търсиш и искам да те имам в замяна на това. Благодаря. Довиждане." Как ти звучи?

Hayashi
11-21-2013, 22:33
Ами колкото по-красива е една жена ,толкова повече мъже се опитват да я излъжат.Няма да тръгна да си хабя времето да занимавам и лъжа дадена жена ,защото е много умна и забавна примерно.. красотата й дава бонус точки ,примерно ако трябва да има 100 точки ,с хубаво лице получава 20 точки,сини ,големи очи 20 точки,хубави крака 15 точки и т.н ,дават й точки тези неща ,забавна 10 точки,умна 10 точки и т.н. до 100 ,тоест това как изглежда е с повече точки.Надявам се да ме разбра?

Честно, не мисля че ти самия си достатъчно интелигентен да забаламосаш която и да е с IQ над 50.

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:33
Честно, не мисля че ти самия си достатъчно интелигентен да забаламосаш която и да е с IQ над 50.

:razz:

Lilanda
11-21-2013, 22:35
Честно, не мисля че ти самия си достатъчно интелигентен да забаламосаш която и да е с IQ над 50.
Хаха мда...:D

Bruno
11-21-2013, 22:37
Хаха можеш да имаш всяка жена ,която поискаш бе стига глупости,постараеш ли се можеш да имаш абсолютно всичко!!
Не казвам ,че е предмет и че ще я купуваш ,жената иска определени неща,даваш ли й ги защо да не е твоя?
Тя примерно има стандарт да изглеждаш добре? Окей това не е толкова трудно ,сменяш дрехите,ходиш 5 месеца на фитнес,сменяш прическата а у и си готов.Тя се интересува от история примерно и ще й бъде приятно да говори с някого за това? Окей и това не е трудно ,даже ще ти стане интересно. Иска внимание ,иска да бъдеш кавалер? - Окей,мил си ,възпитан си с нея,показваш й че тя е най-важната жена в живота ти,даваш й вниманието си,целуваш я за лека нощ, не прибързваш със секса,показваш й че искаш повече,така тя вижда ,че наистина я приемаш като специална за теб и че държиш на нея,обаждаш й се да я чуеш как е ,добре ли е ,яла ли е днес,наспала ли се е,какво й се е случило,когато е болна ходиш при нея ,когато ти каже "Липсваш ми " ,не й казваш "Да и ти ан мен " ,отиваш директно при нея ! Ей такива разни работи ако правиш ,защо да не е твоя дадена жена?

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:40
Хаха можеш да имаш всяка жена ,която поискаш бе стига глупости,постараеш ли се можеш да имаш абсолютно всичко!!
Не казвам ,че е предмет и че ще я купуваш ,жената иска определени неща,даваш ли й ги защо да не е твоя?
Тя примерно има стандарт да изглеждаш добре? Окей това не е толкова трудно ,сменяш дрехите,ходиш 5 месеца на фитнес,сменяш прическата а у и си готов.Тя се интересува от история примерно и ще й бъде приятно да говори с някого за това? Окей и това не е трудно ,даже ще ти стане интересно. Иска внимание ,иска да бъдеш кавалер? - Окей,мил си ,възпитан си с нея,показваш й че тя е най-важната жена в живота ти,даваш й вниманието си,целуваш я за лека нощ, не прибързваш със секса,показваш й че искаш повече,така тя вижда ,че наистина я приемаш като специална за теб и че държиш на нея,обаждаш й се да я чуеш как е ,добре ли е ,яла ли е днес,наспала ли се е,какво й се е случило,когато е болна ходиш при нея ,когато ти каже "Липсваш ми " ,не й казваш "Да и ти ан мен " ,отиваш директно при нея ! Ей такива разни работи ако правиш ,защо да не е твоя дадена жена?

В кой хАмерикански филм живееш?
Просто ми е любопитно.. :?

AnarchyBoy
11-21-2013, 22:41
...

бтл, за да е истинско трябва да бъдеш себе си, ако една жена те обича, ще те обича такъв какъвто си, няма да те кара да се преструваш на някой друг.. Няма да е нужно, просто.. :)

Lilanda
11-21-2013, 22:46
Виж сега, ако говориш за това, че можеш да имаш точно определена като се престориш на това, от което тя има нужда, от чаааааааасти съм съгласна. И то от мнооооого малки части. /that sounded...like shit :D/

Ако искаш да впечатлиш дадено момиче, можеш до толкова да се вглъбиш в нея, че в крайна сметка да постигнеш точно това, от което тя има нужда. Но за да успееш да видиш от какво има нужда трябва тя да ти позволи. Ако тя не иска да ти позволи, няма да го направи. Колкото и да се правиш на клоун пред нея.

Освен това трябва да сменяш толкова много персонажи, личности, характери, че да успееш да имаш всяка...Физически и психически невъзможно е да успееш да смениш толкова личности.

А и след като си се изградил даден персонаж, трябва да го поддържаш докато си с въпросното момиче..Постоянно. Ужасно трудно е да си личност, която всъщност не си. Рано или късно тя ще разбере..;)

И още мога да изброявам, ама ме мързи мъъъъъъъничко....:D

Bruno
11-21-2013, 22:55
Така ,нямам време да гледам филми,това е теория която аз с мой приятел решихме да изпробваме няколко пъти и се получи,даже един от пътите ,в които използвахме тази теория за жените той беше с това момиче 2 години и повече.Истински е много образно казано ти самият не знаеш какъв си ти всъщност,а за да разбереш какъв си ти трябва доста дълго време да се развиваш като личност и т.н.. Завършил съм психология и с един от колегите пробвахме различни варианти на това как да имаме дадена жена,този е един от най-ефективните.
Ама не е до това да се представяш за друг човек,просто ти харесваш това момиче,красива е ,секси е,забавна е,мисълта за нея просто те кара да се усмихваш и да настръхваш,тоест ти я искаш и трябва да направиш нещо по-въпроса.За да харесаш толкова това момиче,ти трябва да имаш някакви контакти с нея,да си говорил с нея,първо си й приятел,говориш с нея за различни неща,мил си ,внимателен си,тя е тъжна ти я караш да се усмихва и т.н. В един момент това момиче,няма как да не поддаде.

HollyGolightly
11-21-2013, 22:57
Начина по който гледаш на жените и ги оценяваш все едно са стока е отвратителен. Не знам с такова мислене как ще стигнеш по-далеч от one night stand. После пак говори как въпросното момиче от разказа ти била повърхностна :?

fire_magic
11-21-2013, 22:57
Бахти филма, какво сега... , писа в тоя форум и те огря? teenproblem ти носи късмет явно.

Lilanda
11-21-2013, 23:01
...по-въпроса...
Най-въпроса.

Мда. What Holly said.

Bruno
11-21-2013, 23:05
Начина по който гледаш на жените и ги оценяваш все едно са стока е отвратителен. Не знам с такова мислене как ще стигнеш по-далеч от one night stand. После пак говори как въпросното момиче от разказа ти била повърхностна :?

Не,не ,не аз обожавам жените ,те са прекрасни ,с техните игриви усмивки ,с това как се срамуват понякога да те погледнат,толкова са сладки и красиви ,как се движат ,как те поглежда и ти казва всичко с очите си ,че те желае точно теб в този момент.. Жените са удивителни и аз ги уважавам :)
Друго имах предвид ,по тази схема за "оценяване" си го правиш като принцип ,кои неща от жената са важни за теб.Това имах предвид.

fire_magic между другото да ,така се получи хаха ,писах тук и тя почна да ми се обажда и да иска да ме види хаха

Lilanda пиша с грешки,защото първо лежа,второ пиша от таблет и кучето ми непрестанно ме бута и се извинявам за правописните грешки. : )

fire_magic
11-21-2013, 23:11
fire_magic между другото да ,така се получи хаха ,писах тук и тя почна да ми се обажда и да иска да ме види
http://prikachi.com/images/656/6768656C.gif

AnarchyBoy
11-21-2013, 23:13
http://prikachi.com/images/656/6768656C.gif

:razz:

fire_magic
11-21-2013, 23:14
може да е видяла темата и така
все пак първият ти пост беше доста сърцеразбивателен

fire_magic
11-21-2013, 23:16
Сега щастлив ли си с настоящата си приятелка на която всъщност изневери вчера?

Auriss
11-21-2013, 23:17
Стикса ще преплува колко да го топне, брат.

Т'ва социалните хора сте много жалки :( Само с простотии си губите времето.

AnarchyBoy
11-21-2013, 23:19
Стикса ще преплува колко да го топне, брат.

Т'ва социалните хора сте много жалки :( Само с простотии си губите времето.

:D Нали, не си ли е у пещерата, не ми го хвали.. :lol:

Bruno
11-21-2013, 23:21
Хаха не ми се вярва да е видяла темата,сайтовете в който влиза са Facebook,Instagram,Youtube,Tmblr :D друго не я интересува ,звъня ми защото ме беше видяла преди това и аз й се дърпах и тя ме искаше повече,защото й се правех на недостъпен.Накрая реши,че със секса ще ме върне ,а само ме отблъсна по този начин.
Момичето с което имах някакви отношения приключиха,а и аз не съм на мнение ,че трябва да бъдем моногамни,това са някакви разбирания ,които са ни набити в главите.Бях учил преди години в университета,че полигамноста всъщност е много по-нормално нещо и ефективно. :)

HollyGolightly
11-21-2013, 23:25
moral of the story: пускайте теми в teenproblem, за да ви пуснат

fire_magic
11-21-2013, 23:25
първо уж на теб ти разбиваха сърцето, а накрая ти се оказа сърцеразбивача

Auriss
11-21-2013, 23:27
:D Нали, не си ли е у пещерата, не ми го хвали.. :lol:

нямам какво да допълня :cool:

Bruno
11-21-2013, 23:32
Не е до секса,това е най-лесното от една жена,аз имах вниманието и 4-5 месеца,имах мислите й,накрая получих и тялото й.Това,че писах тема тук,беше че просто нещо ми стана онази вечер,чувствах се ужасно самотен и тъжен ,исках да говоря с някого и реших да напиша тема тук,просто да говоря с някой,който не е пристрастен и се почувствах наистина доста по-добре,затова наистина благодаря на хората, които писаха и даваха своите мнения и изказваха своите гледни точки.
Не знам колко са ми разбивали сърцето,аз на никоя не съм разбил сърцето,просто аз правя това ,което искам буквално,правя нещата които чувствам ,че желая в този момент,естествено ако имам възможността.Наранявал съм момичета,всеки го е правил не е било никога умишлено.

AnarchyBoy
11-21-2013, 23:34
нямам какво да допълня :cool:

8-)

anonymous708973
11-21-2013, 23:40
Голям филм. Топнал си чушката, радвай се.

Ама Лиланда много хубаво ти го обясни - можеш да се престориш на някакъв, но колко време ще бъдеш такъв? Кога "получаваш"/"имаш" една жена? Когато спиш с нея или когато я накараш да те търси посреднощ пияна? Защото тя може да ти даде много повече, може да те качи на седмото небе, да ти даде криле... но това няма да го "получиш" или "имаш" с преструвка.

Bruno
11-21-2013, 23:44
Въйй ,не можем да се разберем май.
Всеки човек има в себе си 10000000 личности,той само преценява коя да е по-силна в различни моменти ,самите ни реакции ,са рефлекция на тези личности.За да бъда с дадена жена,аз трябва да бъда еди кой си човек,аз го имам този човек като личност в себе си ,както още 100 и просто се старая повече да бъда този човек,естествено и тя не винаги е една ,разбирате ли какво искам да ви кажа.?

asp1r1n94
11-21-2013, 23:54
Малеее, за история преди лягане е супер! Благодаря!

fire_magic
11-21-2013, 23:54
Въйй ,не можем да се разберем май.
Всеки човек има в себе си 10000000 личности,той само преценява коя да е по-силна в различни моменти ,самите ни реакции ,са рефлекция на тези личности.За да бъда с дадена жена,аз трябва да бъда еди кой си човек,аз го имам този човек като личност в себе си ,както още 100 и просто се старая повече да бъда този човек,естествено и тя не винаги е една ,разбирате ли какво искам да ви кажа.?

http://prikachi.com/images/79/6765079Y.gif

asp1r1n94
11-21-2013, 23:55
Въйй ,не можем да се разберем май.
Всеки човек има в себе си 10000000 личности,той само преценява коя да е по-силна в различни моменти ,самите ни реакции ,са рефлекция на тези личности.За да бъда с дадена жена,аз трябва да бъда еди кой си човек,аз го имам този човек като личност в себе си ,както още 100 и просто се старая повече да бъда този човек,естествено и тя не винаги е една ,разбирате ли какво искам да ви кажа.?
Мисля, че говориш за това да угаждаш и да се държиш мило с някого.

fire_magic
11-22-2013, 00:31
не само

HollyGolightly
11-22-2013, 01:32
Въйй ,не можем да се разберем май.
Всеки човек има в себе си 10000000 личности,той само преценява коя да е по-силна в различни моменти ,самите ни реакции ,са рефлекция на тези личности.За да бъда с дадена жена,аз трябва да бъда еди кой си човек,аз го имам този човек като личност в себе си ,както още 100 и просто се старая повече да бъда този човек,естествено и тя не винаги е една ,разбирате ли какво искам да ви кажа.?
това повече на шизофрения прилича

fire_magic
11-22-2013, 02:06
:D

shmatarok
11-22-2013, 02:30
Малеее, за история преди лягане е супер! Благодаря!

8-)

Бруно, разбирам ти гледната точка, ама се чудя някога имал ли си истинска връзка всъщност и искаш ли такава изобщо? Както виждаме с one-night stands проблеми нямаш, ама не мислиш ли, че лишаваш себе си от нещо много по-дълбоко?

anonymous708973
11-22-2013, 12:56
Не. Защото нямаш 100 различни човека в себе си.

Или ще обичаш да се гушкаш и да се вреш на момичето, или няма. Не и двете. И без "ама понякога ми се гушка, понякога не". Знаеш за какво говоря - просто имам момчета, които са по-гушливи.
И като попаднеш на момиче, което не обича да й се врат, ще трябва да спреш, тоест да пристъпиш себе си. За това говоря.

Пък ти си прави каквото си знаеш.

Bruno
11-22-2013, 13:14
Не съм имал връзка повече от няколко месеца,сигурно изпускам не знам,на мен лично ми се губи интереса към жените бързо,не знам ,има ли значение ,може би ще се влюбя някой ден силно ,може би не ,но не виждам нищо лошо в това ,да караш жените да се чувствам добре,те чуват и получават това което искат ,хмм както и аз :D

PinkPan7her не е така имаш ги,но ти не се усещаш просто много е дълго да ти обяснявам ,а и не съм толкова добър за да ти ги покажа,как излизат ,това е да се анализираш себе си и повярвай ми ,разбираш супер много неща за самия себе си.Така,че това някой друг да се влюби в теб и уж да те познава няма как да се случи.
Естествено,сега че има неща които единия харесва другия не ,то е нормално хаха аз говорех за други неща ,както и да е не може да се разберем :D

AnarchyBoy
11-22-2013, 13:14
Не. Защото нямаш 100 различни човека в себе си.

Или ще обичаш да се гушкаш и да се вреш на момичето, или няма. Не и двете. И без "ама понякога ми се гушка, понякога не". Знаеш за какво говоря - просто имам момчета, които са по-гушливи.
И като попаднеш на момиче, което не обича да й се врат, ще трябва да спреш, тоест да пристъпиш себе си. За това говоря.

Пък ти си прави каквото си знаеш.

Point.

fire_magic
11-22-2013, 13:16
two