PDA

View Full Version : Малко се притеснявам



spirityy
11-18-2013, 12:23
Здравейте,проблемът ми е следния
Ходя на плуване от почти една година,3 пъти седмично.Цикълъ ми дойде през лятото,някъде началото на юни.След това ми дойде в края на юни пак,но кръвотечението беше много малко..После пак ми дойде в (май че) края на юли и беше много,много обилно и досега не ми е идвало.
Не се притеснявам от това,че изведнъж спря,защото четох доста работи и говорех с майка ми и баща ми(той е гинеколог).Сега да си обясня и проблема..
Ами още отпреди 1 месец почна да ме притеснява факта,че може случайно да ми дойде докато плувам и аз да стм неподготвена...Може ли да ми помогнете някак,или да дадете мнения,съвети?
Благодаря предварително!<3

LipSy
11-20-2013, 13:53
Когато ти идва би трябвало да усещаш. Просто излез от басейна и отиди до тоалетната да погледнеш как са нещата. Не мисля, че има начин за предпазване от това. Когато си извън водата носи ежедневна превръзка и така ще можеш да реагираш преди да е станала голяма беля, но тази информация предполагам я знаеш. Относно плуването наистина не мога да ти помогна, защо не питаш баща си? Щом и преди си говорила с него относно менструацията си ще можеш и сега! :)

baby_baby
11-24-2013, 11:27
Като ти идва се усеща неразположение болки в кръста,гърдите и корема изнервеност пъпки ще разбереш кога ще ти дойде