PDA

View Full Version : Харесвам момиче, което си има приятел



goshaki_
11-18-2013, 14:42
Запознах се с едно красиво момиче наскоро,спомена че има приятел.Излизахме всяка вечер заедно с нея и още едно момиче,аз и въпросното момиче бяхме всеки ден заедно, на плаж, обядвахме, вечер излизахме.На петия ден пак излязохме аз и тя и я поканих на вечеря мина прекрасно, почерпих я нямам много опит с момичетата пък и осъзнавах че си има приятел,изпратих я до тях, не сме имали физически контакт,но по погледа и мога да кажа че беше емоционално развълнувана а аз не действах.На другия ден тя беше съвсем различна, не и се говореше не ме и поглеждаше, пак излизахме заедно но вече държанието и беше друго, незнам дали заради мен, или заради приятеля и ,а аз вече бях много хлътнал по нея, не се виждахме за известно време след което пак имахме възможност да сме заедно но поведението и беше отдръпнато, вече не издържах и и казах какво изпитвам към нея, тя се изненада малко и ми каза ще скаса с приятеля и, но иска да остане сама,имала си проблеми и не можела да допуска никой в живота си сега.Отогава се видяхме два пъти за малко,защото тя трябваше да си тръгва разделихме се и оттогава не сме се виждали, а живеем в един град, звънях и няколко пъти да се видим, но тя все е заета, само аз търся контакт с нея,май и досаждам.Мисля че е още с приятеля и.Не знам какво да правя става все по тежко, да я потърся отново или да се отдръпна колкото и да ми е трудно и да чакам да скъса с приятеля и, не знам как да я спечеля.

wankata7
11-18-2013, 15:24
Пробвай още няколко пъти да излезнете ако не стане оставия за известно време после пробвай пак ама не ми се вярва да стане нещо .. :(

baby_baby
11-18-2013, 16:38
Остави я

heartshapedbox
11-18-2013, 17:48
Не се бутай във връзките на другите.

xXxPETYAxXx
11-19-2013, 12:10
Не се бутай във връзките на другите.

Тази връзка нейната отдавна е приключла, поне за нея.

goshaki_
11-19-2013, 16:20
Тази връзка нейната отдавна е приключла, поне за нея.
Много си права.

HollyGolightly
11-19-2013, 16:29
Ако връзката и е приключила за нея, то тя трябва да предприеме нужните мерки и да осведоми и момчето. А ти до тогава не се бутай, казал си и какво изпитваш, ако иска тя ще те потърси.

leadyflame
11-19-2013, 16:39
Остави нещата така ако желае нещо помежду ви да стане, би трябвало да те извести за което. За сега остави девойката.

NeZaPoznat
11-20-2013, 07:54
но иска да остане сама,имала си проблеми и не можела да допуска никой в живота си сега.

Отрязала те е ! Забрави !

Причината:


вече не издържах и и казах какво изпитвам към нея,.

Никога не признавай пред момиче, че си влюбен в нея преди да сте се целували.

Не знам защо го правят, но след подобни признания (че я харесвам и изпитвам някакви чувства) нито една не ми е станала гадже.

Предполагам е защото чувствата са били само от моя страна, което ми е дало грешна преценка за нейните т.е. като съм влюбен не мога да преценя трезво дали тя ме харесва.

Така го виждам аз. Какво ще направиш е твоя работа ! Успех ! ;)

BlackEyedPeas
11-20-2013, 08:20
Бързо си действал, а и е очевидно, че тя не изпитва нищо повече от приятелство към теб. Просто е правела жестове, които ти си приел веднага "ALERT:!! ХАРЕСВА МЕ И ТЯ !!", а в днешно време някой от единия пол да направи просто добър жест или да се чувства добре в компанията на другия пол и веднага си мислят, че другия ги харесва.

Niakoitam
11-20-2013, 10:10
Бързо си действал, а и е очевидно, че тя не изпитва нищо повече от приятелство към теб. Просто е правела жестове, които ти си приел веднага "ALERT:!! ХАРЕСВА МЕ И ТЯ !!", а в днешно време някой от единия пол да направи просто добър жест или да се чувства добре в компанията на другия пол и веднага си мислят, че другия ги харесва.

И ти ли правиш такива жестове? Е,извинявай, но се е държала като неговото бъдещо гадже. Някои жени имат много странни разбирания за приятелство между мъж и жена и си мислят,че винаги може да минат с тази фраза. Можело е направо и да вземе да преспи някои и друг път с него.Ей така просто по приятелски. А с гаджето си явно е или просто за да не е сама или просто вече е свикнала с него.Не е само до казването,че си има гадже.

Иначе до автора. Аз си мисля,че те харесва,но не може да се реши да зареже приятеля си и да тръгне с теб.Може би я е страх от последствията,свикнала е със сегашният си приятел до някаква степен, а и може да я е страх след известно време с теб отношенията ви да не станат по зле от с приятеля и и всичко да изчезне някъде.

Ако и при горепосочените факти те има просто за приятел и не се влияе от това,че има гадже просто има нещо в теб независимо във визия или в характер,което не и харесва.

VanSmeliq
11-20-2013, 11:42
Не вярвам нещо да стане . Можеш да пробваш още веднъж-два пъти и ако пак те отреже ,забравяй я.

heartshapedbox
11-20-2013, 11:49
Тази връзка нейната отдавна е приключла, поне за нея.

Така е и все пак не е честно спрямо приятеля и.

HristoGavrilov
11-20-2013, 13:06
Много некоректно от твоя страна изобщо да опитваш каквото и да е с момиче, което е във връзка. Няма значение дали тя иска да скъса с приятеля си и дали всички чувства между тях са умрели, докато са заедно не трябва да предприемаш нищо. Такива хора много ме дразнят. Някои боклуци се смятат за големи "играчи" когато спят с обвързано момиче. Мислят се за по-големи мъже, когат всъщност са абсолютни п***и, без достойнство, без чест и без грам респект към чувствата и решенията на другите.

Относно твоя въпрос, ще ти дам съвет, въпреки, че не съм фен на хора като теб. Ако тя е в сериозна връзка, дори и вече чувствата и към момчето да са угаснали, пак ще е изключително трудно за нея да я прекрати. Решението е трудно. Става въпрос за коренна промяна в начина ти на живот. Не знам колко от вас за живяли дълго време с партньора си, но всичко е трудно след края на такава връзка. Особено спането сам нощем. Така, че вероятно дори и да има чувства към теб тя е изправена пред дилема. Да бъде с теб означава да зареже всичко сигурно и познато, да напусне комфортната си среда и да поеме невероятния риск да бъде с някого, когото не познава толкова добре. Да, авантюристично звучи, но рискът е голям за нея. Ако нещата с теб не потръгнат тя ще бъде наранена и съвсем сама. Нейното решение в този момент е трудно, така че, дай ѝ време.

А относно нея... не одобрявам момичета, които се държат така, когато са във връзка. Ако обичаш и държиш на човека, с когото си, няма да се впускаш в приключения с други мъже. Дори и да няма физически контакт, това също е изневяра. В първия момент, в който някой почувства че чувствата му към половинката загасват, трябва 1. Да се обсъдят проблемите и да се прецени дали може да се работи по тях. 2. Ако не може, връзката да се прекрати. Ужасно е да изневеряваш. Това е проява на изключителна липса на чест и уважение, както и безразличие. Никой не бива да има правото да наранява по този начин.

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 13:32
Така е и все пак не е честно спрямо приятеля и.

Обоснови се, винаги ми е било интересно да чуя какво стой зад тази фраза. И моля да не е "да се поставим на негово място" била съм и там, но пак не смятам тази гледна точка за валидна.

П.П: Тази тема се напълни с теории за момичето, но никой не сметна, че може да е зависима от гаджето си, може той да има проблеми и затова да не много подходящ момент да късат. Може и да не знае какво иска, всичко е възможно.

HristoGavrilov
11-20-2013, 13:41
Защо не прочетеш моя коментар. Мисля, че отговаря на въпроса защо не е честно спрямо приятеля ѝ. А иначе си права, че само можем да гадаем относно истинската причина.

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 13:55
Прочетох и твоя, до голяма степен си прав, но според мен има нещо, което на повечето хора им убягва. Тя жената вече не обича гаджето си както някога(поне приемаме, че е така спрямо поведението ѝ). Т.е. няма смисъл да се поддържа връзка, за която е ясно, че приключва. Полза от такива връзки "на системи" няма. Обаче хората точно поради тази сигурност, която имат не искат да сложат края. Трябва им малко побутване отстрани за да вземат най-сетне решението. В противен случай само си измислят оправдания пред себе си да продължават да са с човека по навик. А то, колкото по-повече се отлага края, толкова по-зле става самия финал.

heartshapedbox
11-20-2013, 14:01
Обоснови се, винаги ми е било интересно да чуя какво стой зад тази фраза. И моля да не е "да се поставим на негово място" била съм и там, но пак не смятам тази гледна точка за валидна.

П.П: Тази тема се напълни с теории за момичето, но никой не сметна, че може да е зависима от гаджето си, може той да има проблеми и затова да не много подходящ момент да късат. Може и да не знае какво иска, всичко е възможно.

Ами била е с този човек дълго време, обичала го е (приемаме че вече не е така), само поради тези причини би трябвало да е честна към него и да не изневерява, щом са още заедно. Подкрепям мнението на Христо на 100%.

А ако причината да не скъсат е заради негови проблеми, едва ли ще му е по-добре докато той се опитва да ги реши, тя да се размотава наляво-надясно с друг и да му изневерява. Щом е с него, трябва да му бъде опора в трудни моменти, независимо от обстоятелствата и моментните им недуразомения.

Georgi.M
11-20-2013, 14:09
Ами точно сега е най-подходящия момент да я имаш.Да й докажеш,че си по-добър от него,каквото и да е станало по някакъв начин на нея й липсва нещо в отношенията с приятеля й ,а няма по-лесен начин да получиш момиче ,от това тя да е наранена или объркана от връзката си,тогава си ТИ на ход. Има една фраза "Не позволявай на друг да усмихне момичето ти",той е позволил ти да я усмихваш ,така че имаш много големи шансове да я получиш,само подходи правилно,слушай й драмите с приятеля ,прави се на заинтересован ,така тя ще види че си по-добър от него и бум твоя е.

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 14:13
Ами била е с този човек дълго време, обичала го е (приемаме че вече не е така), само поради тези причини би трябвало да е честна към него и да не изневерява, щом са още заедно. Подкрепям мнението на Христо на 100%.

А ако причината да не скъсат е заради негови проблеми, едва ли ще му е по-добре докато той се опитва да ги реши, тя да се размотава наляво-надясно с друг и да му изневерява. Щом е с него, трябва да му бъде опора в трудни моменти, независимо от обстоятелствата и моментните им недуразомения.

Ама защо говорите за изневяра, не за това става дума. Става дума за прекратяване на връзката, без да се стига до изневяра. Обясних по-горе.

HristoGavrilov
11-20-2013, 14:17
Т.е. няма смисъл да се поддържа връзка, за която е ясно, че приключва. Полза от такива връзки "на системи" няма. Обаче хората точно поради тази сигурност, която имат не искат да сложат края.

Така де, нали това казах ѝ аз. В момента, в който спираш да имаш чувства към някого трябва да прекратиш връзката. Без отлагания. Но не съм съгласен за побутването отстрани. В името на всичко, през което сте преминали и в името на любовта, която някога сте споделяли не бива да кръшкаш с други, а да намериш сили в себе си и да сложиш края. За това побутване не съм съгласен. Те ако нещата не вървят момчето вероятно ще разбере и няма да прави циркове ако тя скъса с него. Но нищо на тоя свят не ти дава правото да изневериш. Нечестното е в това, че заради твоята слабост и нерешителност нараняваш някого и го караш да страда повече от колкото би страдал ако просто сложиш край на връзката чрез зрял разговор между двама ви.

goshaki_
11-20-2013, 14:19
Благодаря за отговорите ви на всички, не искам да и развалям връзката, отдрапнъл сам се.

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 14:21
Ама защо и ти намесваш изневярата? Под "побутване" имах предвид нещо най-после да я накара да вземе решението, а не да тръгва да изневерява. Просто някои хора поддържат връзки, само защото си мислят, че не биха си намерили по-хубави и залагат на сигурното(не ги разбирам тези, но е факт, че ги има). Въобще не намесвам изневярата тук, а стимула за вземане на правилно решение(т.е. да видят, че могат да изпитват чувства и към друг, че има други хора и възможности и т.н.).



П.П: Авторе, хубаво, че си взел решение.

HristoGavrilov
11-20-2013, 14:25
В такъв случай извинявай. Не съм те разбрал правилно.

Kapi90
11-20-2013, 14:27
Ами точно сега е най-подходящия момент да я имаш.Да й докажеш,че си по-добър от него,каквото и да е станало по някакъв начин на нея й липсва нещо в отношенията с приятеля й ,а няма по-лесен начин да получиш момиче ,от това тя да е наранена или объркана от връзката си,тогава си ТИ на ход. Има една фраза "Не позволявай на друг да усмихне момичето ти",той е позволил ти да я усмихваш ,така че имаш много големи шансове да я получиш,само подходи правилно,слушай й драмите с приятеля ,прави се на заинтересован ,така тя ще види че си по-добър от него и бум твоя е.

И аз съм съгласен,няма по-лесна жена от уязвимата!

HristoGavrilov
11-20-2013, 14:43
И аз съм съгласен,няма по-лесна жена от уязвимата!

Както и по-голяма пу**а от мъжа, който използва това като възможност да се навре между краката ѝ.

goshaki_
11-20-2013, 14:45
Ами точно сега е най-подходящия момент да я имаш.Да й докажеш,че си по-добър от него,каквото и да е станало по някакъв начин на нея й липсва нещо в отношенията с приятеля й ,а няма по-лесен начин да получиш момиче ,от това тя да е наранена или объркана от връзката си,тогава си ТИ на ход. Има една фраза "Не позволявай на друг да усмихне момичето ти",той е позволил ти да я усмихваш ,така че имаш много големи шансове да я получиш,само подходи правилно,слушай й драмите с приятеля ,прави се на заинтересован ,така тя ще види че си по-добър от него и бум твоя е.
Интересно мнение,аз вообще не се виждам с нея,никога не сам я разпитвал за приятеля и,и тя никога не ми говорила за него,сега не се виждаме тя не ме търси,и аз изкам да подхода правилно аз я тарсех и предлагах да се видиме тя отлага.Но това че е наранена и объркана не ми помага, иначе и аз мисля като теб

Kapi90
11-20-2013, 14:47
Както и по-голяма пу**а от мъжа, който използва това като възможност да се навре между краката ѝ.

Не става въпрос за секса,това е най-лесното ,което можеш да получиш от една жена!! Въпроса е в това,че тя е уязвима и иска внимание ,той ще й го даде и така тя ще види,че той е загрижен за нея ,не иска секс и т.н

heartshapedbox
11-20-2013, 14:47
Както и по-голяма пу**а от мъжа, който използва това като възможност да се навре между краката ѝ.

Подкрепям.


Ама защо говорите за изневяра, не за това става дума. Става дума за прекратяване на връзката, без да се стига до изневяра. Обясних по-горе.

Да, съгласна съм. Според мен обаче така както е тръгнало обаче рано или късно ще се стигне до изневяра, ако не прекрати връзката си.

Georgi.M
11-20-2013, 14:51
Не става въпрос за секса,това е най-лесното ,което можеш да получиш от една жена!! Въпроса е в това,че тя е уязвима и иска внимание ,той ще й го даде и така тя ще види,че той е загрижен за нея ,не иска секс и т.н

Точно не говорим за това,че той ще я изчука и това е.
Адаш кажи й ,че искаш да поговорите,че искаш да й бъдеш приятел,няма значение случилото се между вас ,съгласен си да й бъдеш приятел и искаш да си до нея ,когато има нужда ,кажи й че може да ти има доверие и й го докажи.Дори да не искаш да сте приятели отначало й бъди приятел,щом веднъж сте излизали преди и т.н ,много по-лесно ще я получиш ,ако й бъдеш приятел.Излезте бъди добро момче ,питай я как е ,как са нещата с приятеля й давай й съвети ,подкрепяй я ,даже донякъде бъди и повече съгласен с приятеля й ,така ще види ,че не я искаш за себе си ,а че искаш тя да е добре.Просто играй малко повече и ще получиш това което искаш !

bilqnavod
11-20-2013, 14:53
Според мен няма да ти се получи с нея! Това е само според мен. Ти прави каквото решиш!

Бяха изтъкнати много факти досега от другите потребители. Няма смисъл да се повтарям. Все пак имам известен опит и в живота и във връзките, така че затова се включвам с мнение. Искам също да вметна, че веднъж отрежат ли те, няма смисъл да се навираш. Там където не са те пожелали, няма да те пожелаят втори път. Сори, звучи гадно, но ти го казвам от опит.

goshaki_
11-20-2013, 14:59
Прочетох и твоя, до голяма степен си прав, но според мен има нещо, което на повечето хора им убягва. Тя жената вече не обича гаджето си както някога(поне приемаме, че е така спрямо поведението ѝ). Т.е. няма смисъл да се поддържа връзка, за която е ясно, че приключва. Полза от такива връзки "на системи" няма. Обаче хората точно поради тази сигурност, която имат не искат да сложат края. Трябва им малко побутване отстрани за да вземат най-сетне решението. В противен случай само си измислят оправдания пред себе си да продължават да са с човека по навик. А то, колкото по-повече се отлага края, толкова по-зле става самия финал.
Да тя отлага знам,харесва ми как мислиш,точно това става в момента подържа връзката си насила, но няма да я убеждавам в никакъв случай решениети си е нейно.

goshaki_
11-20-2013, 15:08
Точно не говорим за това,че той ще я изчука и това е.
Адаш кажи й ,че искаш да поговорите,че искаш да й бъдеш приятел,няма значение случилото се между вас ,съгласен си да й бъдеш приятел и искаш да си до нея ,когато има нужда ,кажи й че може да ти има доверие и й го докажи.Дори да не искаш да сте приятели отначало й бъди приятел,щом веднъж сте излизали преди и т.н ,много по-лесно ще я получиш ,ако й бъдеш приятел.Излезте бъди добро момче ,питай я как е ,как са нещата с приятеля й давай й съвети ,подкрепяй я ,даже донякъде бъди и повече съгласен с приятеля й ,така ще види ,че не я искаш за себе си ,а че искаш тя да е добре.Просто играй малко повече и ще получиш това което искаш !
Добра идея

Niakoitam
11-21-2013, 09:41
Според мен няма да ти се получи с нея! Това е само според мен. Ти прави каквото решиш!

Бяха изтъкнати много факти досега от другите потребители. Няма смисъл да се повтарям. Все пак имам известен опит и в живота и във връзките, така че затова се включвам с мнение. Искам също да вметна, че веднъж отрежат ли те, няма смисъл да се навираш. Там където не са те пожелали, няма да те пожелаят втори път. Сори, звучи гадно, но ти го казвам от опит.

Ами според мен пък това:


вече не издържах и и казах какво изпитвам към нея, тя се изненада малко и ми каза ще скаса с приятеля и, но иска да остане сама,имала си проблеми и не можела да допуска никой в живота си сега.

не ми бие на отрязване, а на оставяне все пак на вратичка за едни евентуални по-добри времена.Демек като намери сили да скъса с гаджето си евентуално и усети,че го е оставила в миналото си вече. Или пък притеснение да не и се дава евентуално зор да го направи бързо :)

BlackEyedPeas
11-22-2013, 07:28
И ти ли правиш такива жестове? Е,извинявай, но се е държала като неговото бъдещо гадже. Някои жени имат много странни разбирания за приятелство между мъж и жена и си мислят,че винаги може да минат с тази фраза. Можело е направо и да вземе да преспи някои и друг път с него.Ей така просто по приятелски. А с гаджето си явно е или просто за да не е сама или просто вече е свикнала с него.Не е само до казването,че си има гадже.

Иначе до автора. Аз си мисля,че те харесва,но не може да се реши да зареже приятеля си и да тръгне с теб.Може би я е страх от последствията,свикнала е със сегашният си приятел до някаква степен, а и може да я е страх след известно време с теб отношенията ви да не станат по зле от с приятеля и и всичко да изчезне някъде.

Ако и при горепосочените факти те има просто за приятел и не се влияе от това,че има гадже просто има нещо в теб независимо във визия или в характер,което не и харесва.

Глупости на търкалета..

~LadyCrawley~
11-22-2013, 07:33
Niakoitam, нима според теб една усмивка, прегръдка и нормален разговор са сигурен признак, че момичето е лудо влюбено в момчето? В голяма грешка си. В днешно време и двата пола мислят, че малко по-мило отношение от срещуположния, означава непременно сигнал и скрито послание. това се дължи на факта, че просто не сме свикнали на подобно държание, тъй като всички се правят на готини и гадняри, защото това е "модата". Миналото лято попаднах в една компания, в която бях с две приятелки и трите просто се държахме добре с три от момчетата, говорихме си, пращахме си песни и най-невинни и незначителни действия. И трите момчета до една седмица предлагаха да тръгнем...Затова наистина, доброто отношение не означава, че човекът срещу вас си пада по вас, не разсъждавайте като децата от 4 клас.

xXxPETYAxXx
11-22-2013, 07:48
Това е един от малкото пъти, в които съм съгласна до голяма степен с Niakoitam. За конкретната ситуация няма начин да преценя кой как се е държал, но по принцип е прав.

На повечето момичета им е пределно ясно, че когато се държат "приятелски" с момчетата понякога ги предизвикват да си мислят, че ги харесват и да хлътнат по тях. Обаче го правят и после "ама аз не те харесвам по този начин".
И въобще не става дума за "лудо влюбване".

~LadyCrawley~
11-22-2013, 08:02
Е не знам, но не мисля, че целта на всички момичета е да се държат така с момчетата. И те имат вина понякога, така е, но и момчетата не трябва да решават изведнъж, че приятелското отношение задължително е нещо повече.

fire_magic
11-22-2013, 08:14
http://prikachi.com/images/478/6777478W.gif

fire_magic
11-22-2013, 08:21
Ти я познаваш най-добре. Действай според ситуацията.

Niakoitam
11-22-2013, 08:59
BlackEyedPeas не ми обяснявай,че говоря глупости на търкалета, а се позамисли малко за да не вземе да се окаже,че в един момент гаджето ти те гледа лошо, а ти се чудиш защо така. Или пък защо момчето дето смяташ за добрият приятел всъщност си представя как делите едно легло.


Niakoitam, нима според теб една усмивка, прегръдка и нормален разговор са сигурен признак, че момичето е лудо влюбено в момчето?

Това определено не минава в тази категория:


Запознах се с едно красиво момиче наскоро,спомена че има приятел.Излизахме всяка вечер заедно с нея и още едно момиче,аз и въпросното момиче бяхме всеки ден заедно, на плаж, обядвахме, вечер излизахме.На петия ден пак излязохме аз и тя и я поканих на вечеря мина прекрасно, почерпих я нямам много опит с момичетата пък и осъзнавах че си има приятел,изпратих я до тях, не сме имали физически контакт,но по погледа и мога да кажа че беше емоционално развълнувана а аз не действах.

Понякога наистина не може да се угоди. И то най-чето се получава при жените,защото при мъжете е по-рядко. Ако харесвате даден мъж, а той не действа,защо не бил действал. Какъв мъж бил,че чакал жената да направи първата крачка? Ако пък не харесвате нещо в него. Как пък така си позволява да се усъмнява във вашите чисто приятелски чувства? Много пъти тук съм давал пример с един съученик и една съученичка. Да, тя си имаше гадже, с което сега са женени и имат деца. Но да,с даденият съученик се държаха така,че отстрани изглеждаше все едно са гаджета и после като и призна имаше: "Ама то какви са мъжете. Ти ги мислиш за приятели пък те за други неща си мислят". Като една девойка дето бях влюбен в нея да кажем несподелено. Изръсва ми изведнъж спонтанно и без никаква причина "Обичам те" и в последствие ама то било само приятелско ама аз какво съм си бил помислил. Спомням си също и изключително доброто отношение на една сервитьорка към мен навремето. И тя е вече омъжена. Без да сме се запознавали тя в един момент започна да ме нарича по име на галено такак какво най-много обичам хората да ми викат и аз започнах по същият начин,държеше се изключително добре,къде на вратата като отидех с разни хора от класа не ме посрещаше и понеже редовно си поръчвах 3в1 или ме питаше по име дали това искам или направо ми го носеше.Един път даже падна някаква железна паричка между столовете и аз се хвърлих между тях и и я дадох и тя много готино ми се усмихна.И много такива слчуки.Е, в един период наистина се чудех как да подтисна желанията си към тази девойка.Спираше ме само факта,че беше в разпадаща се връзка с един познат, а си имах своите комплекси и не смятах,че съм и на нивото и мога да и дам кой знае какво. Така че има все пак някаква граница,която не е лошо да се спазва и ако има все пак и въпреки това влюбване да няма цупене.Защото все пак мъжа и жената са двете различни части на едно цяло. Е, и приятелката или приятеля на даден човек може да се окаже гей или лесбийка, но все пак е напълно нормално при двама човека от различни полове да се получи влюбване без значение дали то ще е едностранно или двустранно. И ако ви е страх от това си хващайте гейове за най-добри приятели. Пък мъжете дето ги притеснява може да си хванат лесбийки. Мен лично това е едно от малкото неща, които не ме притесняват. Щом съм допуснал дадена мацка много близо до себе си значи все пак с нещо ме е спечелила и ако съм обвързан любовта към моята мацка ще да е единствената причина да не откликвам. :)