PDA

View Full Version : Защо ме кара да ревнувам?



xxbieberbitchxx
11-19-2013, 11:08
Здравейте,не знам дали има такава тема,но имам малък проблем..пиша си с едно момче..даже 2 пъти излязохме,но той почна да се държи малко странно..,когато една приятелка ни добави в обща дискусия той почна да пише на друго момиче целувки..знам,че го прави нарочно..иска да ревнувам ,но защо ?

leadyflame
11-19-2013, 11:12
Бийбърбич?? :O

chupachups
11-19-2013, 11:16
Може би иска да види дали се интересуваш от него и от това което прави. Защото когато го ревнуваш показваш по някакъв начин, че се интересуваш от него и те е страх да не го загубиш или нещо такова :) А после казват, че женската логика е смахната :D

baby_baby
11-19-2013, 11:38
Ходите ли? Ако не ходите не те кара да ревнуваш просто може да си харесва другото момиче

HollyGolightly
11-19-2013, 11:51
Ти пък не ревнувай, след като види, че резултат няма, ще спре. Освен ако наистина не си е харесал просто приятелката ти

Tsukuda_Hiroshi
11-19-2013, 13:35
Аз ако съм, ще почна и аз да пращам целувки на мадамата ;) Да видим тогава какво ще стане... Дали няма да се почувства отритнат. А иначе - или иска да види дали го харесваш или просто е келеш и до там му се простират умствените възможности. То до 4-ти клас се бият, защото се харесват все пак...