PDA

View Full Version : Ботуши Uggs



vanessapetkova
11-19-2013, 12:58
Искам да попитам дали някои знае дали и ако има къде се продават имитации на uggs в София. Нямам предвид широко разпространените, които ги има във всеки магазин, а такива, които да имат отзад етикетче като на истинските, на което пише ugg australiа. Също ако някои знае дали има някакъв outlet в бг за истинските , в които ги продават под 250лв. Преди да почнете да ме плюете искам да кажа, че имам 2 чифта истински, но не смятам, че си заслужават парите. Мерси предварително на тези, които ще ми помогнат :)

sunshine :**
11-19-2013, 15:59
Не вярвам такъв магазин в българия да има.А и вариант е също да си махнеш етикета от оригиналните, които имаш и да си го сложиш на някакви други, които можеш да си купиш от всеки магазин, както ти каза.Е това естествено в случай, че на твоите нещо им има и не ги носиш, ако са ти здрави, но просто искаш още едни - няма да намериш. ^^

heartshapedbox
11-19-2013, 19:23
Поръчай си някакви реплики от нета.

YSMF
11-19-2013, 19:26
Мен ми е странно защо е толкова важен етикета. Някой ще се просне на улицата, за да чете дали има Ugg Australia?

heartsdesire
11-19-2013, 19:26
Аз си купих от Deichmann.

rocky.baby
11-19-2013, 20:14
Мен ми е странно защо е толкова важен етикета. Някой ще се просне на улицата, за да чете дали има Ugg Australia?

Същото. Няма никакво значение дали са на известна марка или не

stelkastel
11-24-2013, 12:49
Не смятам да те плюя, но ще ти задам въпрос: доколкото разбрах, не смяташ, че оригиналните УГС си заслужават парите, НО все пак искаш да си купиш още един чифт, па макар и менте. Смяташ ли, че репликата би си ги заслужила или цялата работа е заради етикета? Не знам...аз ли не схванах нещо или...