PDA

View Full Version : Въпрос към МОМИЧЕТАТА



Marrty
11-20-2013, 12:42
Здравейте, искам да попитам момичетата: За какво им е най-интересно да си говорят с момчета, който все още не познават добре. Дайте някакви темички, че се затруднявам в това как да задържа разговора по дълго...
Мерси предварително : )

Kapi90
11-20-2013, 12:47
Не съм момиче,ама ще ти кажа за това което жените искат да говорят и това е ЗА СЕБЕ СИ!! ..

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 12:59
Аз пък не обичам да говоря за себе си.
Обичам да изслушвам аргументацията на другите за нещо, на което сме на различни мнения, както и те да изслушват моята(без спорове). Интересно ми е да видя каква е гледната точка на събеседника и дали въобще има собствено мнение за нещата или само повтаря заучени фрази и клишета, и се води по мнението на масата.

baby_baby
11-20-2013, 13:04
и аз не обичам да говоря за себе си а за най-различни теми

HollyGolightly
11-20-2013, 13:20
Аз пък не обичам да говоря, предпочитам да ми говорят 8-) И няма как да ти дадем такава универсална тема, коята да се хареса на всички. Пенка може да обича да говори за новите чалга клипове и за спиралата, която си е купила от последната заплата на майка си, а Гергана да се интересува от ядрена физика.


с момчета, който
Понякога имам чувството,че "който" и "които" нарочно така ги бъркате

Kapi90
11-20-2013, 13:42
Момчето каза ,че не се познават кой знае колко добре,тоест иска да се опознаят,а абсолютно всички жени обожават да говорят за себе си !! Каквото и да било ,за това което са постигнали ,за това което са преживели и най-вече за мечтите си.Почнеш ли да говориш с нея за ,нещата които иска занапред в краткосрочен план и дългосрочен ,първо ти дава много голям поглед над нещата и за самата нея,а пък и е супер интересно да чуеш какво иска това момиче и как почва да се ентусиазира да говори за тези неща.Така разбираш неща за нея и тя е супер доволна от това,че се интересуваш от нея,а не й говориш за твоите коли ,мотори ,игри и т.н.

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 13:47
Значи, аз не съм жена, щом абсолютно всички обожавали да говорят за себе си. :D

П.П: Според мен жена, която говори само за себе си, вместо да се опитва да разбере повече и за момчето, чисто и просто не е заинтересована от него достатъчно. Разговорът не трябва да се върти само около единият, независимо от кой пол е.

Kapi90
11-20-2013, 13:53
Естествено,че трябва разговора да бъде и за двамата,но става въпрос ,че той трябва да се прави на силно заинтересован ,дори и тя да му говори за неща ,които не го интересуват и са му скучни,просто защото жените наистина ги оценяват тези неща,поне аз така съм виждал естествено,че има различни хора и различни разбирания,но по-голямата част са така,в което не виждам нищо лошо.

Hayashi
11-20-2013, 16:51
За история <3
Ако някой успее да ме впечатли на тема история, със сигурност е човек, с който бих излезнала отново.

HristoGavrilov
11-20-2013, 16:57
За история <3
Ако някой успее да ме впечатли на тема история, със сигурност е човек, с който бих излезнала отново.

Опа на мойта възраст и харесва историята... я дай подробности...че история е много общо.

А по темата, няма специфични теми. Знам, че не съм момиче, но за да ме впечатли едно момиче трябва да може да поддържа разговор на моето интелектуално ниво и на всякакви теми.

HollyGolightly
11-20-2013, 17:17
а абсолютно всички жени обожават да говорят за себе си !
В такъв случай авторе, ето ти отговора, питай я нещо за нея, стой и я слушай, след като абсолютно всички обожаваме да говорим за себе си, то тогава просто я остави да говори, а ти си мълчи, за да направиш добро впечатление :?

бтв ако не се познавам с някого, едва ли бих тръгнала да си разкривам живота и мечтите пред него, но щом така казваш....

fUcKsMiLe
11-20-2013, 20:16
Никога няма да тръгна да говоря с някой, който почти не познавам само за себе си.
Предпочитам да слушам за него или за нещо неутрално, или което засяга пряко и двама ни.
Интереси, ако до сега не си намерил общи, то не знам за напред какво ще правиш.

Впрочем, колкото и изтъркано да звучи, от темата за времето (ако се случи да говорите за него)
излизат едни от най-хубавите дискусии. Има супер много вратички за други теми, които се отварят веднага.

DisappointedDreamer
11-21-2013, 06:32
За история <3
Ако някой успее да ме впечатли на тема история, със сигурност е човек, с който бих излезнала отново.

Особено азиатска :Д

И аз не обичам да говоря за себе си. Обичам да дискутираме книги, събития, митология, случки в миналото. Нз, ако разговорът не върви няма начин да го подсилиш изкуствено.

girlwithblueeyes
11-21-2013, 07:27
За спорт <3
Независимо от спорта имам предвит като история рекорди и т.н . Не да тръгна да ми се хвали с лични постижения.

Иначе за всеки е индивидуално аз също не обичам да говоря за себе си но когато ме попитат не мълча все пак.

leadyflame
11-21-2013, 16:41
^ Личните постижения много зависи как ще ги поднесеш, може и да не звучат като самохвалебствия.
Пише се "предвид".

Kapi90
11-21-2013, 17:06
Явно само аз съм излизал с момичета,които обожават да говорят за себе си. :D :D :D

Starless
11-21-2013, 19:23
Аз пък не обичам да говоря за себе си.

Аз също.


Аз пък не обичам да говоря, предпочитам да ми говорят 8-) И няма как да ти дадем такава универсална тема, коята да се хареса на всички.

Същата история съм. Подкрепям това, че няма универсална тема - всеки се интересува от различни неща. Като за начало най-общото, с което да се опознаете и от там нататък все ще тръгне разговорът в някаква посока.


Момчето каза ,че не се познават кой знае колко добре,тоест иска да се опознаят,а абсолютно всички жени обожават да говорят за себе си !!

Не съм съгласна. Че ги има и такива, има ги. Но в никакъв случай не са 'всички', както ти се изрази. Това са хора зажадняли за внимание, имащи нужда да се изтъкнат, да направят впечатление, да бъдат забелязани (мое мнение). Една голяма част няма да тръгнат да разправят някакви лични или важни за тях неща пред първия срещнат. Аз например, обичам момчетата да ми говорят за себе си, а не аз на тях. Всеки е различен.

vivchetooo
11-22-2013, 09:01
Направи й комплимент. Дори и да е нещо банално, всички обичат да им правят комплименти. Те от друга страна те отпускат малко, като те оставят с впечатлението, че човека срещу тебе е оценил привидно небрежните ти усилия да изглеждаш идеално. Винаги можеш, дори и на 10-сетата среща, да си избереш любим фрагмент, като мекия и шал или неотразимата блуза, и да отбелязваш като е с нея.

gotinkatra
11-24-2013, 18:47
ами за обикновени неща,за които си говориш с твоите приятели момчета,как е минал деня,обикновени неща

SpiritInBlack
11-24-2013, 18:53
Говори за това , което ти е интересно на самия теб. Не се концентрирай върху маловажни неща , много по-важно е как го говориш - дали разправяш увлекателно и с чувство. Ако все пак искаш да попиташ нещо момичето, направи и куба. Досега почти не съм имал кофти резултат

strawberry88
11-24-2013, 18:54
И аз не обичам да говоря за себе си.

Zeppelin14
11-25-2013, 18:40
Стига бе. АЗ СЪМ ЖЕНА. Доказано е , че жените обичат да говорят за себе си (кой го е доказал не знам де, но...) Има момичета, които са срамежливи и обичат слушат вместо да говорят(и аз съм като тях), но ако момчето ги попита нещо ще мълчат ли? Не. Ще отговорят и ще се почувстват добре, понеже някой го интересува. Въщност ВСИЧКИ ОБИЧАТ ДА ГОВЯТ ЗА СЕБЕ СИ, но не само за това.
Та относно въпросът. Може да отидеш при момичето и да й направиш комплимент(всички обичат това), но ако е за някакъв специфичен детайл ще направиш по добре първо впечатление. После я попитай за името, кажи й своето... Не е толкова трудно. Знам, че първо сърцето ти ще тупти бързо, ще поизпотиш. Ще тръгнеш и ще се върнеш, но ако искаш нещо го взимай. И най-важното е да бъдеш искрен. Ако започнеш връзка, каквато и да е, и да е просто приятелска, тя не трябва да се основава на лъжа.

Ох, завърших си романа. Айде, лека нощ.