PDA

View Full Version : Няма любов !



shaunaa
11-20-2013, 16:16
Здравейте ! НЕ знам как да започна историята си. Може би ще започна с това, че всички около мен за обвързани...
От началото на лятото започнах да излизах с една стара приятелка , с която много се сближихме. ОТ както почнахме да излизаме всички се зарибяваха с нея от компанията ни, предлагаха и сигурно 4 момчета и сега тя ходи с едно момче, а тя е много срамежлива, аз също съм срамежлива и очевидно не е в това проблема да си нямам приятел. Явно нещо в мен отблъсква момчетата. Преди имах г-д малко самочувствие, че съм хубава, но откакто излизам с това момиче нямам нищо ;( Преди г-д някои момчета от компанията се зарибяваха с мен, но тя като се появи ааз все едно изчезнах за тях ;( . Искам и аз да бъда харесвана, но това явно никога няма да стане, никой няма да ме хареса, никога няма да си намеря приятел и т.н. Много се депресирвам напоследък заради това, изтрих си дори фейсбука ! Нямам желание вече да си оправям косата просто я връзвам почти всеки ден, а преди постоянно или се къдрех, изправях или си правех някаква друга прическа, слагах си спирала, а сега нямам желание да правя тези неща. Обличам се дънки, тениска и яке и излизам, а преди си слагах някой аксесоар, чудех се 30 мин. какво да облека преди да изляза кое с кое си подхожда, а вече изобщо не ми пука. КАто отида в училище всички се забавляват и като се опитат да говорят с мен аз отговарям с по една дума и мълча почти цял ден. НЕ ми се живее вече. Знам, че ще кажерте, че не бива това да е само , защото не съм открила някой, който да ме харесва като повече от приятел , но чакам това сигурно от година - две. Вече съм на почти на 16, а не съм имала гадже нито първа целувка, а всички мои приятелки са имали тези неща. Моля ви за някой съвет, че вече не издърам :( .

TheBeliever
11-20-2013, 16:21
Излишно драматизираш.

Радвай се на живота, забавлявай се с приятелите си и всичко ще си дойде на мястото. Светът ти не трябва да се върти около момчетата или тяхната липса.

А занемаряването на външния вид и държанието тип "целия свят ми е крив" как мислиш, че ти помагат в случая?

Falstad
11-20-2013, 16:24
Ам на мен ми помогна :) След като пуснах коса и брада,нещата се оправиха коренно.
Към авторката:Няма да се отчайваш,както се вика за всеки влак си има пътници + това още си относително малка.

shaunaa
11-20-2013, 16:29
опитвам да се забавлявам и да не мисля за това, но не става винаги това ми е в главата. Знам , че решението не е да си занемаря външния вид и да се сърдя на всички, но просто не ми се общува с никой затварям се в себе си и не мога да изляза :(

xXxPETYAxXx
11-20-2013, 16:40
Според личните ми наблюдения, когато си част от дадена компания дълго време, момчетата в нея е нормално да не те свалят и да не те приемат като такъв обект. Ако пък изглеждаш добре естествена, би трябвало да те харесват още повече, когато си без грим и кифленски прически. Само че, трябва да си по-позитивна и общителна - не прекалено, а в рамките на нормалното. Никой не харесва крайностите - прекалено разговорлива/мълчалива, наконтена кифла/с мазна кожа и коса. Намери златната среда.

sunshine :**
11-20-2013, 16:49
Тези момчета от компанията ти не са единствените в целия свят.Не се депресирай само, защото твоята приятелка е по-харесвана.Всеки си има своите критерии и харесват различни неща.Може би просто дружиш с хора, които те приемат само като приятел / говоря за момчетата/.Някой ден просто ще се случи цялата "любовна история.:pp

shaunaa
11-20-2013, 16:58
някой ден всички така казват

TheBeliever
11-20-2013, 17:05
А конкретни дата и час ли искаш да ти кажем?

HollyGolightly
11-20-2013, 17:24
Излишно драматизираш.
+

Повечето хора, да не кажа всички, минават през такъв период, но това не означава, че винаги ще е така. Както и това, че си спряла да се поддържаш няма много много да ти помогне. Казваш, че си вече на 16, всъшност си ЕДВА на 16, живота е пред теб, сега ти е времето да правиш това, което искаш и да се обличаш по начин по който се харесваш, не оставяй някакви мисли да ти провалят тинейджърските години.
А и разбирам да мрънкаш понеже си си харесала някого, а той не ти обръща внимание, а ти се жалваш, само и единствено, понеже група момчета задяват приятелката ти, а не теб. Голяма работа

SonataArctica
11-20-2013, 18:24
Само като ми мина погледа през годинките се отказах да чета. Я се стягай и сядай зад учебниците. Какви са тея драми?

Баща Ти
11-20-2013, 18:27
Ебе ти се, а няма с кой.

ikon
11-20-2013, 20:21
опитвам да се забавлявам и да не мисля за това, но не става винаги това ми е в главата. Знам , че решението не е да си занемаря външния вид и да се сърдя на всички, но просто не ми се общува с никой затварям се в себе си и не мога да изляза :( Помисли какво реално ти искаш, а не искай да си с гадже само защото друга имала такова.

CoNviCt
11-20-2013, 20:46
Не си я представяш правилно. Не е прическа, дреха, аксесоар,излизане, гадже, целувка, секс. Тя е топъл дъжд. Тя е бриз. Вихър. И буря.
//Водопад. Завеса от пръски, носени от вятъра.

Supermassive____
11-20-2013, 22:29
Няма любов, не намерих любов....

mcfe
11-21-2013, 01:11
Здравейте ! НЕ знам как да започна историята си. Може би ще започна с това, че всички около мен за обвързани...
От началото на лятото започнах да излизах с една стара приятелка , с която много се сближихме. ОТ както почнахме да излизаме всички се зарибяваха с нея от компанията ни, предлагаха и сигурно 4 момчета и сега тя ходи с едно момче, а тя е много срамежлива, аз също съм срамежлива и очевидно не е в това проблема да си нямам приятел. Явно нещо в мен отблъсква момчетата. Преди имах г-д малко самочувствие, че съм хубава, но откакто излизам с това момиче нямам нищо ;( Преди г-д някои момчета от компанията се зарибяваха с мен, но тя като се появи ааз все едно изчезнах за тях ;( . Искам и аз да бъда харесвана, но това явно никога няма да стане, никой няма да ме хареса, никога няма да си намеря приятел и т.н. Много се депресирвам напоследък заради това, изтрих си дори фейсбука ! Нямам желание вече да си оправям косата просто я връзвам почти всеки ден, а преди постоянно или се къдрех, изправях или си правех някаква друга прическа, слагах си спирала, а сега нямам желание да правя тези неща. Обличам се дънки, тениска и яке и излизам, а преди си слагах някой аксесоар, чудех се 30 мин. какво да облека преди да изляза кое с кое си подхожда, а вече изобщо не ми пука. КАто отида в училище всички се забавляват и като се опитат да говорят с мен аз отговарям с по една дума и мълча почти цял ден. НЕ ми се живее вече. Знам, че ще кажерте, че не бива това да е само , защото не съм открила някой, който да ме харесва като повече от приятел , но чакам това сигурно от година - две. Вече съм на почти на 16, а не съм имала гадже нито първа целувка, а всички мои приятелки са имали тези неща. Моля ви за някой съвет, че вече не издърам :( .

Виж, ако си с наднормено тегло, може би това е проблема. Ама виж, на 16 си, има още мнооого време. Виж ме, аз съм на 20 и още не съм имал приятелка :D XD

karamaha
11-21-2013, 05:22
Класически случай, някой се оправя на твой гръб! Но не е болка за умиралка. Знай само, че жените привличат не само с външен вид, но и с поведение. Понякога не е достатъчно да се нагиздиш като чалга звезда и да развееш байрака, защото всички го правят и няма как да се отличиш в масовката. Помисли за индивидуален стил, с който да бъдеш РАЗЛИЧНА от останалите жени, които се самопредлагат на всяка цена и пази достойнството си! А, иначе, за любовта си права- няма любов. Има привличане и отблъскване. Хората се лъжат, че се обичат, когато ги бие хормонът, но когато нивото му спадне стават същите егоисти-консуматори, каквито са били преди. Разбери го отрано и ще ти олекне. Успех!

Oreshkov
11-21-2013, 14:57
Заглавието на темата ти е тъпо и детинско. Гледай и ти да не си такава.

strawberry88
11-21-2013, 21:27
Искам и аз да бъда харесвана, но това явно никога няма да стане, никой няма да ме хареса, никога няма да си намеря приятел и т.н.

Ооо, я стига! Я се стегни малко! Това ли е смисълът на живота ти - да не си сама? И това време ще дойде, спокойно. Сега се концентрирай над наистина важните неща - училище, приятели, с каквото се занимаваш там, а другото ще се нареди. ;)

ROFLWTF
11-28-2013, 10:14
Вече съм на почти на 16, а не съм имала гадже нито първа целувка, а всички мои приятелки са имали тези неща. Моля ви за някой съвет, че вече не издърам :( .

... просто не ти е дошло времето. И какво като приятелките ти са минали през това? Аз до 20 не бях целувана, просто човека се появи, така е било писано да стане. То не става така като поискаш нещо, да ти се предложи на тепсия.. всичко с времето си. :)

Cloud9
11-29-2013, 09:11
На такива глупости ли ви учат в детската градина?

baby_baby
11-29-2013, 13:08
Излишно драматизираш.

Радвай се на живота, забавлявай се с приятелите си и всичко ще си дойде на мястото. Светът ти не трябва да се върти около момчетата или тяхната липса.

А занемаряването на външния вид и държанието тип "целия свят ми е крив" как мислиш, че ти помагат в случая?

Това :)

marilyn
11-30-2013, 09:58
Too much drama. За тия години е нормално, де. Ще ти мине, ще си намериш и ти някое гадже, ще си намериш после и друго. Само не знам като си занемарила външния си вид, смяташ ли, че това помага за намирането на гадже?
Трябва да знаеш какво искаш и как да го постигнеш.