PDA

View Full Version : Имате ли фетиши?



koceto_kr
11-20-2013, 21:42
Интересно ми е да разбера за фетишите Ви. Предполагам, че всеки от Вас има такъв, дори и да не смее да признае пред другите. Ето ги моите фетиши: фетиш към пиърсинги и флешове (в границите на нормалното, не става дума за пробити момичета като някои африкански племена с какви ли не работи по лицата), фетиш към татуси (не мога да устоя на подобно нещо: http://onetattooideas.com/wp-content/uploads/2013/10/sexy-girl-tattoo.jpg ), фетиш към цветни коси (ето няколко фотоса: http://hairstylescoops.com/wp-content/uploads/2013/07/Dark-BlackPurple-Hair.jpg ; http://data2.whicdn.com/images/34162224/Pretty_Redhead_Scene_Girl_large.jpg ; http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524074_563692123664211_1046816777_n.jpg ; http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/1231162_632052180161538_98303239_n.jpg ; http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/555498_465987710101320_291915155_n.jpg ; http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/67797_505486672818090_370027364_n.jpg ) и фетиш към шипове ( https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9BSp7OaTHAIewJ6PZBzBJSHmWMjxbu iBat7ErgQvAeLcy5j-17w ; https://www.prettylittlething.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/l/nl01000.jpg )

Това бяха моите фетиши, а Вашите какви са (не се притеснявайте да споделите, независимо колко са странни)?

AnarchyBoy
11-20-2013, 22:00
Интересно ми е да разбера за фетишите Ви. Предполагам, че всеки от Вас има такъв, дори и да не смее да признае пред другите.

Всеки човек има фетиши.. :)


При мен е горе-долу стандартното: Храна в леглото, връзвания на ръце/очи - интересно ми е да опитам восък и лед.. роул-плей.. етц, бе най-обикновените и често срещани фетиши.. горе-долу.. :lol:

Fisherman
11-20-2013, 22:26
доста жалостиви

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 06:28
Честно казано нямам.

t.A.T.u.
11-21-2013, 07:26
Токчета, камуфлажни панталони и блузи, татуси, пиърсинги...

~LadyCrawley~
11-21-2013, 07:44
мъжки парфюми, изпъкнали вени по ръцете и врата...обичайното.

ArmanDD
11-21-2013, 10:19
Всеки човек има фитиш към нещо просто повечето не знаят какво точно значи тази дума и за това някои хора казват че нямат.

AnarchyBoy
11-21-2013, 10:34
доста жалостиви

Ем да де, аз това казвам.. 8-)

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 10:44
Всеки човек има фитиш към нещо просто повечето не знаят какво точно значи тази дума и за това някои хора казват че нямат.

Така като гледам, точно тези, които са написали нещо не знаят какво точно значи самия израз. ;)

LeagueofShadows
11-21-2013, 11:22
Токчета, камуфлажни панталони и блузи, татуси, пиърсинги...

малко мъжкарана си падаш а ;)

heartshapedbox
11-21-2013, 11:31
Сексуалният фетишизъм е сексуално възбуждане и влечение към предмети или физически обекти, собственост на определени хора (чанти, обувки, чорапи, бельо и др.). Обектът или ситуацията на това влечение се нарича фетиш, и съответно, този който изпитва това желание - фетишист.

Да е ясно. :)

AnarchyBoy
11-21-2013, 12:45
Така като гледам, точно тези, които са написали нещо не знаят какво точно значи самия израз. ;)

Имаш ли желание да те чукат в определена поза? това е фетиш.
Кефи те определено държание на мъжкия индивид по време на секс? това е фетиш..
Кефиш се да духаш в кенефа в мола? това е фетиш.

Воала, изведнъж осъзна, че имаш фетиш.. всеки има фетиш. :lol:
Ае със здраве..

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 13:17
Имаш ли желание да те чукат в определена поза? това е фетиш.
Кефи те определено държание на мъжкия индивид по време на секс? това е фетиш..
Кефиш се да духаш в кенефа в мола? това е фетиш.

Воала, изведнъж осъзна, че имаш фетиш.. всеки има фетиш. :lol:
Ае със здраве..

Нямам, харесвам съвсем нормален секс без нищо странно, независимо от позата, осветлението, темпото и т.н..

За мен фетишът е нещо, което не е традиционно в секса, но те възбужда особено и го искаш всеки път(или поне почти всеки). Ама нямам такова. :D

И също според мен фетишът е нещо, което вече си пробвал и продължава да ти е страст, а не нещо, което се надяваш да пробваш.

AnarchyBoy
11-21-2013, 13:18
Нямам, харесвам съвсем нормален секс без нищо странно, независимо от позата, осветлението, темпото и т.н..

За мен фетишът е нещо, което не е традиционно в секса, но те възбужда особено и го искаш всеки път(или поне почти всеки). Ама нямам такова. :D

И също според мен фетишът е нещо, което вече си пробвал и продължава да ти е страст, а не нещо, което се надяваш да пробваш.

Ето ти го фетиша, не е задължително да е нещо странно, за да е фетиш. ;)

Буквално, прави ли ти се секс значи е фетиш.

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 13:21
Да сексуалния ми фетиш е секс... логично. :lol:

AnarchyBoy
11-21-2013, 13:25
Да сексуалния ми фетиш е секс... логично. :lol:

Сексуалният фетиш е желание за нещо; Дори самото желание, да правиш НОРМАЛЕН СЕКС, е един вид фетиш *лице-длан*
Тъпа ли си или сериозно не можеш да вденеш?

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 13:35
Май ти не ме разбираш в случая, или по-скоро говорим на различен език. Що просто не приемете, че не всички хора си имат фетиши, ами се набирате, че всички имат.
Онзи другия пък изтърси, че всички момичета обичали да говорят за себе си...
В последния ми пост не бях съркастрична, не знам какво толкова приемаш нещата навътре и се набираш.

AnarchyBoy
11-21-2013, 13:40
Ох последен опит да обясня и изчезвам на лекции
Желание = фетиш > therefore > имаш ли желание да правиш секс - ТОВА Е ФЕТИШ.
Понеже има фетиши, които са екстравагантни, повечето хора си мислят, че фетиша може да е само нещо, странно и не до толкова прието от обществото в морален аспект, е да ама не.. ФЕТИШ = ЖЕЛАНИЕ!

По опростено от това не мога да го обясня, ако не го схванеш, трябва да си ебати олигофрена.. 8-)

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 13:50
Ти не схвана ли, че просто според мен е безсмислена фразата:
Нормалния секс поражда желание за нормален секс?!

Не ми се занимава с хора, които се напъват като магаре на мост, да убедят някой, който има съвсем друга представа за света като цяло в правотата си.

XTREMEFREERIDE
11-21-2013, 15:39
Цецо, не си прав.

Фетишът е неодушевен предмет, който, според представите на вярващите в това, притежава свръхестествени свойства. Най-разпространени фетиши са амулетите и талисманите.
В преносен смисъл фетиш е това, което е предмет на безусловно признание, сляпо преклонение.
Думата фетиш се използва първоначално от португалците в Африка през 18 век. С нея те се обозначавали предмети, изполвани в религиозни ритуали. За африканските племена фетиши са също така кръв, кости, пера, дори вода от различни "свещени" източници. Впоследствие употребата на думата се разширява.
По-късно в психологията навлиза понятитето сексуален фетишизъм, който бива класифициран като парафилия. В този случай фетишът се явява предмет (също част от тялото или миризма), който е обект на сексуална възбуда.

baby_baby
11-21-2013, 16:26
Честно казано нямам.

+++

ArmanDD
11-21-2013, 19:53
Като ви гледам как спорите стигам до някакво заключение че може би не всеки е открил своя фетиш а и не мисля че трябва да го правите на такъв въпрос и да се разправяте :D всеки си има някакво мнение по въпроса и всеки е прав за себе си... и така. :D

bloodyF
11-22-2013, 00:43
Пхаахха...Пири е права, фетишът далеч не е желание за нещо, камоли да е равно на това да искаш да правиш секс..



Нямам фетиши аз, само склонност към BDSM, която я проявявам при определени персони.
Чорапи и пр. не ме влекат особено..

koceto_kr
11-22-2013, 07:24
Нямам фетиши аз, само склонност към BDSM, която я проявявам при определени персони.
Чорапи и пр. не ме влекат особено..

Самата склонност към BDSM (независимо дали е само към един човек или към всеки срещнат) също е един тип фетиш...

bloodyF
11-23-2013, 17:21
Самата склонност към BDSM (независимо дали е само към един човек или към всеки срещнат) също е един тип фетиш...

Е, окей, в такъв случай, щом ще го броим за фетиш, имам един и той е това.

the-little-pain
11-24-2013, 06:07
фетишите ми са към флешове и за това си направих хД , имам и към пиърсинг и за това си направих индустриал иии към цветни коси и аз това си боядисах косата червена за да намеря някой с моите интереси хДД

DENKAZ
11-24-2013, 13:58
Тъпа ли си или сериозно не можеш да вденеш?

Почти бях сигурен, че ще се стигне до този въпрос :D

Little Monster
11-25-2013, 05:27
изпъкналите мъжки вени по време на секс .......

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 10:03
Аз обичам като ми правят свирки, да ги целувам после :lol:

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 10:04
фетишите ми са към флешове и за това си направих хД , имам и към пиърсинг и за това си направих индустриал иии към цветни коси и аз това си боядисах косата червена за да намеря някой с моите интереси хДД

В този ред на мисли - май ще си посегнеш в скоро време... ;)

s0b1esk1
11-27-2013, 16:51
по-добро от доминираща женска няма никъде

koceto_kr
11-27-2013, 17:42
фетишите ми са към флешове и за това си направих хД , имам и към пиърсинг и за това си направих индустриал иии към цветни коси и аз това си боядисах косата червена за да намеря някой с моите интереси хДД

Направила си се сякаш по моя поръчка xD

FTanimation
12-06-2013, 00:33
Женски зъби! Чисто бели и идеално подредени! Обичам да ме хапе или да я гледам как дъвче и троши разни предмети със зъби, например близалки!

heartshapedbox
12-06-2013, 00:43
И аз много харесвам (и имам) флешове. Не е чак фетиш, но има нещо привлекателно в тях. :)

kosharata
12-06-2013, 11:29
Моя е да се къпя под душа с дрехи. Много ме възбужда като водата пропие и започне да се стича по тялото ми.

Ivaaaaa
12-06-2013, 14:49
^ cool

аз харесвам скиори :oops:

SwEeTMuFFiN
12-06-2013, 17:56
Полудявам по широки вратове и гърбове.. само за хапане са!!! мм

PainMonopoly
12-08-2013, 07:20
Както винаги, изнасилвате думата фетиш...

Naive
12-08-2013, 08:10
Цецо, не си прав.А, не! Цецо винаги е прав! Защото е много ерОдиран, културен, начетен, интелигентен, знае всичко, кое, как, защо...!

AnarchyBoy
12-08-2013, 08:13
А, не! Цецо винаги е прав! Защото е много ерОдиран, културен, начетен, интелигентен, знае всичко, кое, как, защо...!

Не знам точно що си се хванала баш за мене да ме хейтиш, ма що не си ебеш путката лелина? малка селска путка.
ае у лево..

Naive
12-08-2013, 08:16
Хех, Цецко се излага за пореден път. Нищо неочаквано, нали? :)

AnarchyBoy
12-08-2013, 08:19
Хех, Цецко се излага за пореден път. Нищо неочаквано, нали? :)

Просто не съм в настроение за плоския ти хейт?
А на теб мога да ти кажа нещо, научих го от един приятел..
Това, че няколко пъти ти е влизала пишка между краката, не те прави много знаеща и можеща нали знаеш?

Тъпото е, че никъде не те бях хейтнал, а ти е така сама започна да се заяждаш.. на рандъм, както и да е.. хейтвай си там и си вярвай.. смешна си.

Naive
12-08-2013, 08:28
На мен не ми е нужно да ме хейтнеш, за да забележа селянията и простотията ти, както и това колко се излагаш.

AnarchyBoy
12-08-2013, 08:34
На мен не ми е нужно да ме хейтнеш, за да забележа селянията и простотията ти, както и това колко се излагаш.

При условие, че не съм се заял пряко с теб. К'во те бърка селянинята и простотията ми?
Пикла.

Казах ти у лево.

Lilanda
12-08-2013, 08:37
Нали знаете, че е грозно, смешно, жалко и етц. да се хейтвате без причина? И за двете страни говоря...

Violenza
12-08-2013, 08:42
Както винаги, изнасилвате думата фетиш...
Не бе, моля ти се, виж ги всичките колко разбират значението й. :cool:

Баща Ти
12-08-2013, 08:48
Не бе, моля ти се, виж ги всичките колко разбират значението й. :cool:

Ти си ми най-големия фетиш, бейбе!

DisappointedDreamer
12-08-2013, 08:49
Не знам точно що си се хванала баш за мене да ме хейтиш, ма що не си ебеш путката лелина? малка селска путка.
ае у лево..

Цветомире, айде да си мериш думите, а?

Не стига, че не беше прав, ами имаше и наглостта да наричаш потребителки тъпи, а в момента така долно, просташки и грозно обиждаш друга потребителка. Ужасно, отвратително и отблъскващо от 18 годишен младеж, който иска да стане едва-ли не дипломатическо лице. Това, че ТИ никъде не си я хейтнал, не означава, че ТЯ ОБЕЗАТЕЛНО трябва да те харесва или да няма нищо против теб.

Стягай си боклуците, опивай си пилешкия мозък и без такива епитети срещу потребителка, която ми е приятелка. Ясно ли е?

Бахти.

Lilanda
12-08-2013, 08:53
^Едно е да не го харесва, друго е да му скача във всяка тема за без нищо.

И ти си права по своему обаче.

AnarchyBoy
12-08-2013, 08:55
Бахти.

Маги, не съм казал, че тя трябва да ме харесва задължително, но нито едно лошо мнение не съм имал против нея, никога не съм й казал нещо на въпреки.. и тя ще ме тропа е така на рандъм?
От къде на къде? Просто един ден влезе и започна да ме хейти е така от нищото?
Разбирам да съм казал нещо за нея.. да съм я хулил а-у.. да съм говорил против нея и близките й..
Тя просто влезе и се помисли за много велика и почна да ме тропа без причина.. аз да не съм кварталния будала?


А иначе извинявам се на теб и на нея и на всички други обидени от мен, че си изпуснах така нервите, просто наистина не съм в настроение за безпочвен хейт.

ranieri
12-08-2013, 09:10
^ Ебати селяка си

anonymous708973
12-08-2013, 09:11
^Едно е да не го харесва, друго е да му скача във всяка тема за без нищо.

Всяка тема? Айде стига глупости.
Абсолютно има право Нели да скочи дори и към нея да е нямало директно нападка. Особено предвид как любимият ти се опитваше да убеди някого в пълната тъпня, че и да пита "ти тъпа ли си". Не стига, че не знае, ами и нагъл. Естествено, че ще скочи. Фетиш към нормален секс, о.Боже.мой!

Точно Нели не скача без причина. На мен ми се е дразнила веднъж, и си беше с причина.

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:12
^Така по-нормално. И аз се извинявам, ама Нели е супер сладинка, нежна и мила, и няма да търпя някой така да я соли, било то на живо, или в този форум, когато тя не беше в грешка.

Violenza
12-08-2013, 09:13
Жалко, че нямам приятелки в тоя форум. :(

Баща Ти
12-08-2013, 09:13
STIGA SE KARAHTE GLOPACI!

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:14
Жалко, че нямам приятелки в тоя форум. :(

8-)

Пантерке, стига си ми чела мислите.

anonymous708973
12-08-2013, 09:14
Жалко, че нямам приятелки в тоя форум. :(

Що бе :д

П.С. Хаха, Маги, те великите умове мислят еднакво, нали знаеш :Д

AnarchyBoy
12-08-2013, 09:14
..

Инке, тя говори и преди в кофата, неш ми беше скачила Нели.. :)
И в няк'ви други теми, дет въобще не съм говорил с нея и тя ми скача..

Както и да е нека скача, няма да обръщам внимание.. Маги сигурно е сладинка, нежна и мила, но докато ме хейтва няма да я търпя.. щото не е права, нищо не съм й казал, тя сао ходи и ме тропа все едно съм убил майка й.

Баща Ти
12-08-2013, 09:16
Що бе :д

П.С. Хаха, Маги, те великите умове мислят еднакво, нали знаеш :Д

Когато двама мислят еднакво, значи мисли само единият.

anonymous708973
12-08-2013, 09:16
нищо не съм и казал

На нея директно не. Но в темата достатъчно глупости изписа, при това със самочувствието, че си прав.
Тя просто изрази мнението на Пирина.

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:17
щото не е права,

Права е. Поведението ти е недопустимо. Вярно, че това е форум и не би трябвало да ми пука, ама.... Някакви граници трябва да има.

Violenza
12-08-2013, 09:19
Що бе :д

За да ми казва, че съм нежничка и добричка и да е готова да пребие всеки, който ме обижда и дръзва да нарани моята крехка душевност! <3<3<3

Лигавя се де, не ми обръщайте внимание. :D

А иначе, май излъгах. Имам една, ама не пише вече.

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:20
Нах.
Дори Нели да беше груба, дебела и ужасна, в тоя случай (според мен) беше правата и пак бих я подкрепила.

AnarchyBoy
12-08-2013, 09:20
Към двете ви.. майната й на тази тема, говоря като цяло за форума, тя ме тропа все едно съм убил майка й за бога, а аз на мацката нищо не съм казал на въпреки, няам нищо против нея и ми е няк'ва безразлична..

ДДз тва е все едно ся да си избера някой потребител на рандъм и да почна да се обяснявам навсякъде дет той пише.. и да го хейтя, бахти тъпото е.. поне да бях казал нещо против нея.. веднъж.. да е

Щото тя ме хейти в поне 4-5 теми вече.. е така супер безпочвеното и не е да кажеш кат на Инка тънко.. ми тя направо си ме хули.. е извинявай няма да я търпя..

anonymous708973
12-08-2013, 09:21
За да ми казва, че съм нежничка и добричка и да е готова да пребие всеки, който ме обижда и дръзва да нарани моята крехка душевност! <3<3<3

Ама ти не сe показваш като нежничка и добричка :д
Ти и сама можеш да се защитаваш, ама понеже съм на всяко гърне мерудия, и аз ще те защитавам :D

П.С. "кат на Инка тънко" - ш' знам, че и повече може начи :Д

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:23
Ти пак не разбра - Нели те "хейтва", защото едно 90% от мненията ти в темите са пълни идиотщини, подкрепени с ОГРОМНИ дози наглост и непукизъм, а не защото и е скучно и няма какво да прави.

Naive
12-08-2013, 09:24
Инке, тя говори и преди в кофата, неш ми беше скачила Нели.. :)
И в няк'ви други теми, дет въобще не съм говорил с нея и тя ми скача..

Както и да е нека скача, няма да обръщам внимание.. Маги сигурно е сладинка, нежна и мила, но докато ме хейтва няма да я търпя.. щото не е права, нищо не съм й казал, тя сао ходи и ме тропа все едно съм убил майка й.

Виж сега, винаги, когато съм ти скачала, е имало защо. Сещам се за трите ситуации. Първата беше в една тема за английска филология, в която общо взето ръсеше абсурди. Тогава всички ти казахме, че си заблуден, ти обиждаше Hayashi май, не съм сигурна. Втората ситуация беше в темата в кофата за вегетаринството, в която пак си знаеше САМО твоето и дори отричаше напълно реалните примери, които ти показахме, и резултатите, постигнати въпреки неяденето на месо. Също така обясняваше, че обиждаш Х потребител за хубаво, да му дойдел акъл в главата, което е крайно малоумно. Третата ситуация е тази, в която отново не си прав. Съветвам те да си прочетеш малко мненията и да обърнеш сериозно внимание на речника ти.

А това с "обичам си го" дори не е заяждане/скачане/хейтене/тропане, както там го наричаш. Просто е забавно.

AnarchyBoy
12-08-2013, 09:25
П.С. "кат на Инка тънко" - ш' знам, че и повече може начи :Д

Можеш можеш.. ;)

Ем хубаво Маги, дори и така да е, нужно ли е да ме хули толкоз открито? При све, че ниш не съм й казал, да се заяде веднъж два пъти.. ми тя ходи и си ме ХУЛИ.. няма да го търпя.. инат съм и съм козирог, просто няма да я търпя, сутринта избухнах защото въобще не съм на кеф, за което пак се извинявам, ма мацката може да се успокои..

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:25
е извинявай няма да я търпя..

Хуу. Нужно ли е да я обиждаш така, обаче? Ужасно, нетърпимо грозно е. Почти твой набор съм и никога не съм си позволявала да обиждам някого така.

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:26
инат съм и съм козирог,

И какво от това? Телец съм аз, пък, и още по-голям инат. Откога зодиите са извинение или показател за нещо?

Lilanda
12-08-2013, 09:27
Я па викам да спрете да се джавкате. За к'во го хейтвала, за к'во не го хейтвала.

Не е особено приятно да влезеш в дадена тема и да видиш, че даден потребител те соли ей така за кеф.

Ще ме извини Нели, не я познавам /ще ми е приятно да се запознаем 8-)/, ама не я бърка нея. Никой не я е питал.

А спора е безсмислен.

AnarchyBoy
12-08-2013, 09:29
А това с "обичам си го" дори не е заяждане/скачане/хейтене/тропане, както там го наричаш. Просто е забавно.

Това даже ми се стори мило твое мнение.. честно казано.. 8-)

За Англ филология казах к'вото мислех.. Хаяши я напсувах стабилно, после се извиних де.. (малко избухлив съм като не съм на кеф.. :D )
Хулет Х-потребителя, защото се опитвам да му покажа, че ня'а го търпят всички в живота толкоз нахален и самодоволен с такова самочувствие, ми просто ще му резнат крилцата и до там.. с него сме си говорили бая.. и на лично и т.н така, че споко.. :) това, че у фороня се ядем Не е проблем.. бтл мъж 120 кила мускулна маса, не може да поддържа на моркови и зеле така, че не ми говорете глупости за яденето на тревки.. (пп рибата също е животно..)
На скоро учих в университета какво е фетиш, мога да се обяснявам много.. (литературознание рлз, учим за фетиши бахти якото) ма ме мързи.. както и да е.. No hard feelings.. ;)

DisappointedDreamer
12-08-2013, 09:30
"Никой не я е питал". Ти сериозно ли? На 10 годинки ли си? Това е форум, Анархи показа "прекрасната" си натура в цялата си превъзходност и Нели има ПЪЛНОТО ПРАВО да казва каквото поиска. Още повече, че в случая е абсолютно права.

Разбирам, че искаш да защитиш гадженцето, ама айде, ако обичаш, ако няма какво съществено да кажеш, не се меси.

xXxPETYAxXx
12-08-2013, 09:30
И аз съм козирог, ама както виждаш те оставих сам да си ме "хейтиш", без да те обиждам за това, колко неправилна представа имаш дори за буквалното значение на самата дума и откъде произлиза.
Много е просташко да обиждаш хората, още повече момичетата по такъв селски начин. Ако толкова искаш да не търпиш, когото и да било, можеш да му отвърнеш и с по-културен речник, който не те излага така.

Lilanda
12-08-2013, 09:31
"Никой не я е питал". Ти сериозно ли? На 10 годинки ли си? Това е форум, Анархи показа "прекрасната" си натура в цялата си превъзходност и Нели има ПЪЛНОТО ПРАВО да казва каквото поиска. Още повече, че в случая е абсолютно права.

Разбирам, че искаш да защитиш гадженцето, ама айде, ако обичаш, ако няма какво съществено да кажеш, не се меси.
Друга ми беше мисълта, ама нещо не я хванахте. Както и да е. Като не ме искате няма да ви се меся.

anonymous708973
12-08-2013, 09:31
Никой не я е питал.


Айде поредната.
ОТВОРИ СИ РЕЧНИКА на думата "ФОРУМ", ако съществува. Твоя възлюбен някой помоли ли го да доказва на ххПетяхх, че имала фетиши? :D Че и нагъл такъв, по-добре вече от нея ще знае. НЕ, никой не го попита. След като се изказва без да е питан, защо Нели да не го прави?!
В момента и ти не си питана, ама се месиш, нали? Защото е ф-о-р-у-м!
Елементарна логика ти куца.

Анархи, само тъпите вегетарианци не заместват месото с нищо. Има толкова храни, които са й по-полезни. Като си решил да си кон с капаци (защото да твърдиш, че месото е полезно, е баш това), поне не им се бъркай на вегетарианците, които наистина разбират.
Малко не по темата, ама една съученичка като махна месото и й казвах да си проучи с какво да го замести като хранителна стойност, при което тя заяви, че нямала нужда. Като я диагностицираха с анемия и припадаше след бягане по физическо, знаеш ли как бързо се научи да го замества?

Naive
12-08-2013, 09:33
Това даже ми се стори мило твое мнение.. честно казано.. 8-)

За Англ филология казах к'вото мислех.. Хаяши я напсувах стабилно, после се извиних де.. (малко избухлив съм като не съм на кеф.. :D )
Хулет Х-потребителя, защото се опитвам да му покажа, че ня'а го търпят всички в живота толкоз нахален и самодоволен с такова самочувствие, ми просто ще му резнат крилцата и до там.. с него сме си говорили бая.. и на лично и т.н така, че споко.. :) това, че у фороня се ядем Не е проблем.. бтл мъж 120 кила мускулна маса, не може да поддържа на моркови и зеле така, че не ми говорете глупости за яденето на тревки.. (пп рибата също е животно..)
На скоро учих в университета какво е фетиш, мога да се обяснявам много.. (литературознание рлз, учим за фетиши бахти якото) ма ме мързи.. както и да е.. No hard feelings.. ;)[/B]Ти също изглеждаш нахален, самодовоелн и с еййййййй такова самочувствие. :)
Напротив, може. Има си примери, дори ВЕГАНИ.
Нали се сещаш, че тук говоримз а СЕКСУАЛЕН фетишизъм, за който едва ли си учил по литературознание. Също така едно е да учиш нещо, друго е да го разбереш това същото нещо. :)

AnarchyBoy
12-08-2013, 09:38
И аз съм козирог, ама както виждаш те оставих сам да си ме "хейтиш", без да те обиждам за това, колко неправилна представа имаш дори за буквалното значение на самата дума и откъде произлиза.
Много е просташко да обиждаш хората, още повече момичетата по такъв селски начин. Ако толкова искаш да не търпиш, когото и да било, можеш да му отвърнеш и с по-културен речник, който не те излага така.

Ъм последен коментар и хикса на темата.

На живо никога не бих си позволил да хуля когото и да било по този начин..

Пример; С Инка тука у фороня се тропаме кат психопати, но примерно у фейсбука си пиша с нея и е супер милинка и е доста добър приятел /дава добри съвети/ и аз си се държа с нея добре.
Та мисълта ми е, че у фороня си изливам целия шит върху, които ми падне и не ми пука дали е мъжко, женско, младо или старо.. всички си хейтя, особено като не съм на кеф, а повярвай ми хич не съм на кеф..
Но при све, че съм тук за да се лигавя и хейтя и някой ще ме хейтва така, ем как да не.. ще хейтвам и аз.. нали за това съм тук първоначално.. :D

Както и да е нищо лошо нямам нито към теб нито към другите дами у темата.. ;)

Нели точо за сексуален фетишизъм учихме.. и за желание... страст етц.. простотии дет са много интересни.. :grin:

Байс.

anonymous708973
12-08-2013, 09:41
Ш'се сетите вий, че Инка е супермилото и добро същество, ама... след дъжд качулка :D

Violenza
12-08-2013, 09:44
[B]
Та мисълта ми е, че у фороня си изливам целия шит върху, които ми падне и не ми пука дали е мъжко, женско, младо или старо.. всички си хейтя, особено като не съм на кеф, а повярвай ми хич не съм на кеф..

Ми т'ва пак говори лошо за теб.

Във форума бил един, ама иначе еди къв си, оправдания. Като "не си такъв" по принцип, защо се обиждаш като не одобряват "не истинската" ти същност?

babity
12-08-2013, 11:49
Ми т'ва пак говори лошо за теб.

Във форума бил един, ама иначе еди къв си, оправдания. Като "не си такъв" по принцип, защо се обиждаш като не одобряват "не истинската" ти същност?

Шшшшшт! Защо задаваш логични въпроси не мога да разбера?!!?!? Ш' се караме!

Ivaaaaa
12-08-2013, 14:48
аааааааааааааааааа

бой, бой, бой!

nqmaznacheniee
12-08-2013, 14:52
голяма драма ей :lol:

NeutralMilkHotel
12-08-2013, 14:57
Аз имам фетиш към форумни кавги, така че плс продължавайте. :oops:

Violenza
12-08-2013, 15:00
^Най-после един истински фетиш. :cool:

crazyshitman
12-08-2013, 15:04
порно звезда да ми изпее ''happy birthday mr. president'' :D

pandabear
12-08-2013, 15:05
смях се с глас.
искрени благодарности за тези няколко страници.

а сега отивам да пия домашно винце ;3

girlwithblueeyes
12-08-2013, 15:06
Цецо някак си не отива на момче което има претенции да е много ерудиран и умен да псува така грозно .
Още повече пък момиче .

Lilanda
12-08-2013, 15:08
Айде..Старата песен на нов глас.

AnarchyBoy
12-08-2013, 15:10
:lol:

girlwithblueeyes
12-08-2013, 15:10
Никаква стара песен не е
Ужасно грозно да имаш някакви претенции и да псуваш особено пък момиче .

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:10
http://static.vg.no/uploaded/image/2012/10/23/d3cv7829-jpgalexande-734.jpg

оххх :oops:

току-що се просветлих, че гледам зимни спортове, заради трикото и състезателите 8-)

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:11
Никаква стара песен не е
Ужасно грозно да имаш някакви претенции и да псуваш особено пък момиче .

момичетата с привилегии ли са?

DarkTemplar
12-08-2013, 15:11
току-що се просветлих, че гледам зимни спортове, заради трикото и състезателите 8-)
викаш кой знае кви чудеса крият под трикото. :D

girlwithblueeyes
12-08-2013, 15:12
Нямах предвит това Ива
исках да кажа че псуването не е начинът да покажеш че някой те дразни или не ти допада .

Lilanda
12-08-2013, 15:14
Напротив, Мони, баш старата песен си е. Спора е абсолютно безсмислен. Няма нито да го защитавам, нито да го упреквам. Стига сеирджийство за тая вечер.

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:14
викаш кой знае кви чудеса крият под трикото. :D

ох, сама се издадох
исках да кажа, че гледам зимни спортове заради трикото :Д 8-)
а кво се крие, не искам и да си представям, щото ще получа сърцетуп 8-)

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:15
Нямах предвит това Ива
исках да кажа че псуването не е начинът да покажеш че някой те дразни или не ти допада .

съгласна съм
аз лично никога не съм псувала :Д
но всеки си го изкарва по различен начин
тук той е прав да негодува, защото са го нападнали, но това не е начина
та, извода е, че и двете страни не са прави 8-)

DarkTemplar
12-08-2013, 15:18
ох, сама се издадох
исках да кажа, че гледам зимни спортове заради трикото :Д 8-)
а кво се крие, не искам и да си представям, щото ще получа сърцетуп 8-)
внимавай, че питонЯ често дебне от засада и хваща "жертвата" неподготвена. :D

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:22
внимавай, че питонЯ често дебне от засада и хваща "жертвата" неподготвена. :D

ако случайно чуете по новините за отвлечен ски бегач/биатлонист, не ме издавайте, плс 8-)

DarkTemplar
12-08-2013, 15:23
Ето кой ще сложи край на кариерата на Бьорндален. :D

Ivaaaaa
12-08-2013, 15:29
Ето кой ще сложи край на кариерата на Бьорндален. :D

и него не бих го върнала, нда :Д
а и се е развел с жена си, но чух, че има връзка с Домрачова :/

бтв ти ги знаеш? :О
ето с кой ще си коментирам..хехех 8-)
Оле ще си прекратява кариерата след този сезон
направоо... голяма празнина ще остави след себе си
иначе аз най-искам Свендсен от биатлонистите :Д

102
12-09-2013, 11:02
Нищо по темата не прочетох, но пък доста се посмях. AnarchyBoy, няма да те питам дали изобщо някога се замисляш, защото подозирам че знам отговора. Как може след всеки твой пост да трябва да проверявам дали всъщност никът ти не е AnarchyGirl.. И за пръв път нещо сериозно ще ти напиша.. свестно момче изглеждаш, но се държиш като путка. Би трябвало да те е срам. Замисляй се малко поне. Бас държа, че никой не ти се обижда, главно защото псуването ти е някакси женствено.. по-скоро ти се смеят. Жалкото е, че ти продължаваш да се обесняваш, като не знам какво.. Бъди малко над нещата.. Няма да ти казвам да бъдеш мъж и тем подобни глупости, просто не бъди жена. Кефиш ме и не ми е приятно да се излагаш чак толкова. И да, искам само на мен да ми се връзваш, а не на всеки/всяка.. Ревнувам.

Lilanda
12-09-2013, 11:05
И да, искам само на мен да ми се връзваш, а не на всеки/всяка.. Ревнувам.
:lol:

П.С.: Изпусна страницата посветена на теб снощи. :(

Violenza
12-09-2013, 11:06
Нищо по темата не прочетох, но пък доста се посмях. AnarchyBoy, няма да те питам дали изобщо някога се замисляш, защото подозирам че знам отговора. Как може след всеки твой пост да трябва да проверявам дали всъщност никът ти не е AnarchyGirl.. И за пръв път нещо сериозно ще ти напиша.. свестно момче изглеждаш, но се държиш като путка. Би трябвало да те е срам. Замисляй се малко поне. Бас държа, че никой не ти се обижда, главно защото псуването ти е някакси женствено.. по-скоро ти се смеят. Жалкото е, че ти продължаваш да се обесняваш, като не знам какво.. Бъди малко над нещата.. Няма да ти казвам да бъдеш мъж и тем подобни глупости, просто не бъди жена. Кефиш ме и не ми е приятно да се излагаш чак толкова. И да, искам само на мен да ми се връзваш, а не на всеки/всяка.. Ревнувам.
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/001/478/1235895400745.jpg

AnarchyBoy
12-09-2013, 11:11
8-)

102
12-09-2013, 12:53
:lol:

П.С.: Изпусна страницата посветена на теб снощи. :(

Дека ?

AnarchyBoy
12-09-2013, 12:55
Дека ?

Спам, в кофата.. 102 страница.

102
12-09-2013, 12:59
Спам, в кофата.. 102 страница.

Смятах, че ще попадна на нещо забавно, а то само параолимпийци....

AnarchyBoy
12-09-2013, 12:59
Смятах, че ще попадна на нещо забавно, а то само параолимпийци....

:lol:

koceto_kr
12-12-2013, 20:28
След като споровете свършиха, можем да се върнем по темата :D

Ivaaaaa
12-12-2013, 20:43
След като споровете свършиха, можем да се върнем по темата :D

невър!
спортовете никога няма да свършат

Hilary_
12-13-2013, 06:12
Имам да и до сега не съм го срещнала - фетиш към истински мъже.

granger
12-14-2013, 10:40
Майко, колко сте жалки...

anonymous708973
12-14-2013, 16:30
Имам да и до сега не съм го срещнала - фетиш към истински мъже.

Ама такива като ги пишеш, вярваш ли си?

Опазил ни Бог от "истински" жени като теб.

Hilary_
12-16-2013, 19:42
Ама такива като ги пишеш, вярваш ли си?

Опазил ни Бог от "истински" жени като теб.
Да, вярвам си и искрено се надявам да се чувстваш по - добре, давайки мнение за хора, които не познаваш, защото иначе - жалко за теб. :)

Ivaaaaa
12-16-2013, 19:49
Майко, колко сте жалки...

мхм 8-)


тая тема продължава да ме радва :D

моят фетиш за пореден път казвам е към...трико :oops:

Fisherman
12-16-2013, 20:46
аз имам фетиш към потни женски мишници миришещи на запарено козе виме от пролетта на 1876та година

Fisherman
12-16-2013, 20:48
иам фетиш към засъхнала мазга по дясната малка срамна устна на третокурсничка,която не си е взела физиката

Teri __
12-22-2013, 22:02
да имам към самото му голу тяло когато се допре до мене откачам