PDA

View Full Version : Малко помощ



venislav.rg
11-21-2013, 09:54
Привет!
Имам супер проблем. Ходихме се едно момиче та 10 аз 12 клас прекъснахме през лятото след месец и сега от септември излизаме пак. Объче не сме още заедно няколко пъти съм откачал и съм я питал доректно какъв и е проблема, че не тръгваме и казва, че ме харесвала но просто тръпката и е странна. Не на мене тия знам ги аз тея неща ако ще става става с да. Овъртането не е качествен знак. Но има проблем развил съм се към нея. Дочух че е излизала със някакъв и направо бях готов да хвана пушката и да го намеря и затрия (баси психара ще кажете) да затривам момчето заради това, че тая не знае какво да прави. После сле обстоятелен разпит от хора разбарх, че и е роднина.

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 11:00
Какво е имала предвид под "тръпката е странна"?

Поговорете пак, задълбай повече темата. Ако не се получи нищо по-добре забрави.

моки
11-21-2013, 11:14
Аз те съветвам да се опиташ да я забравиш. Няма смисъл да се тормозиш и т.н. В крайна сметка има много други момичета... Знам какво е да си се привързал към някого много, но стрували си да страдаш? НЕ!

baby_baby
11-21-2013, 12:01
Явно не знае какво иска обаче с това "тръпката е странна" не разбирам....

Oreshkov
11-21-2013, 14:48
"Имам супер проблем. Харесвам едно момичи, то май ни ма харесва." - от устата/изпод пръстите на общо взето пълнолетен.

venislav.rg
11-24-2013, 07:27
След дълъг и тежък разговор отношенията се изясниха. Действително не знае какво иска а моята грешка си я усетих. Прекалено съм добър с нея, ще види сега един добър.

fenastz
11-24-2013, 12:28
Но има проблем развил съм се към нея.

Превод на български, моля?