PDA

View Full Version : Марихуана



Nadq1203
11-21-2013, 12:38
Здравейте!Момиче на 16 години съм.. преди няколко месеца реших да опитам марихуана.. първите пъти не мога да кажа,че ме хвана (може би и защото не пуших толкова много ) .. края на август обаче се напуших и ми стана много зле.. не можех да вървя,цялата изтръпнах,не можех да говоря.. не ми се гадеше,но ушите ми бучаха,усещах нещо ужасно в себе си .. държеше ме час и половина,след това се оправих.. наливаха ми вода,даваха ми храна,защото не бях на себе си.. преди това не бях яла и през времето , в което се чувствах зле лежах (защото някой казват,че трябвало преди това да ядеш и като се напушиш да не лягаш - не знам кое до колко е вярно ) .. и така де,от тогава не съм пробвала повече.. но компанията, в която се събирам искат да пушим коз другата седмица.. дали има шанс да ми стане отново така.. и възможно ли е да ми е станало зле,ако е била друсана мара (този ден пушихме 3 момичета и само едното се чувстваше нормално) ? Само да отбележа , че имам шум в сърцето.. Благодаря,предварително :)

LeagueofShadows
11-21-2013, 14:14
Не се притеснявай и пуши , аз тва бих те посъветвал :smt023 Не знам дали си чувала , но марихуаната помага за шум в сърцето :smt023 След честа употреба може да изчезне напълно :smt023 За да не ти стане лошо изпуши цигарата наведнъж , в смисъл без паузи и т.н. от това може да ти е станало лошо :smt023

CoNviCt
11-21-2013, 15:48
Прав е. Помага също за ишиас, артрит и нощно напикаване. Препоръчително е да пушиш, колкото е възможно по-често. Даже задължително. Не си ли чувала, че може да замести кърмата при новородените?

strawberry88
11-21-2013, 22:39
^I love you. :D :D

skok
11-23-2013, 16:58
Намерете си свестен дилър и спрете да пушите надрусани лайна.

heartshapedbox
11-23-2013, 17:00
Намерете си свестен дилър и спрете да пушите надрусани лайна.

+

Positive_SouL
11-23-2013, 17:43
Препоръчвам ти да не пушиш след като се чувстваш така. Аз първия път когато се напуших така уплаших човека който ми я даде че се наложи да викаме линейка. Повече надявам се да не правя тази грешка. Не я прави и ти.

baby_baby
11-23-2013, 19:28
По-добре не пуши след като не ти е добре след т'ва