PDA

View Full Version : Моля ви за съвет



RalittyYy
11-21-2013, 13:40
Искам да ви споделя нещо, което ме притеснява.
Имам си сериозен приятел от вече почти 7 месеца, но от няколко дена си пиша с едно момче което много ми настоява да се видим, да ме нацелувал, да ме нагушкал, той много добре знае, че си имам приятел. Също така ми каза да не казвам на никой и това което става да си знаем само аз и той, но не мога. Съвестта ми се обажда и ми казва да кажа на приятеля си за това което става, защото това което може да стане утре(защото утре иска да ме види и тн.)за мен е изневяра, а не искам да изневерявам на приятеля си. Един път ми се случи подобно нещо и приятеля ми не го прие особено добре даже се чудя как не ме остави, защото той е напълно против изневерите. Моля ви посъветвайте ме нещо, не искам упреци.

shmatarok
11-21-2013, 14:10
Като знаеш какви намерения има тоя, защо смяташ да се виждаш с него?

Обясни му сериозно, че си обвързана и нямаш интерес. Ако бях на твое място щях да отклоня и поканата за излизане - не че нещо, ама не ме кефят някакви такива. Ако продължи да нахалства и да ти ги пише тези, спираш комуникацията.
Ама така като гледам ти харесва допълнителното внимание, което получаваш.

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 14:13
Извинявай, ама ти за к'ъв х.у.й ще излизаш с този? Ебати момичетата...

RalittyYy
11-21-2013, 14:15
Точно от този никак не ми харесва и не смятам да се виждам с него. Няколко пъти му казах и отклонявах всякакви теми за виждане, разговори по телефон и тн., но той е твърдо решен че трябва да ме види и е доста нахален .

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 14:17
Ами блокирай го, толкова ли е трудно да се сетиш?


Не искала упреци...

RalittyYy
11-21-2013, 14:18
А като ми има номера и ми пише на телефона, какво правим?

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 14:21
А като ми има номера и ми пише на телефона, какво правим?

Може да му блокираш номера/да го игнорираш/да му кажеш да спре да те занимава?!

Има ли желание се намира начин!

RalittyYy
11-21-2013, 14:27
Ок мерси за твойте упреци :) просто исках съвет дали да кажа на приятеля си или не

shmatarok
11-21-2013, 14:33
Пускаш тема във форум. Не си отскоро тук, затова ти е ясно, че ще получиш всякакви коментари. Като се държиш тъпо, естествено, че ще получиш упреци.

RalittyYy
11-21-2013, 14:50
Просто питам не знам кое ми е тъпото

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 15:00
1. Имаш си сериозен приятел, ама си даваш номера на непознати от нета, дето открито те зарибяват.
2. Казваш, че и преди се е случвало нещо подобно и гаджето ти не го е приело добре

Не трябва да се чудиш дали да му казваш или не, а да направиш така, че да няма какво да му казваш. Т.е. да не си даваш номера, да не се зарибяваш с други и т.н. А това твоето са си к*рвенски номера.

RalittyYy
11-21-2013, 15:12
странно как не съм разбрала кога съм си дала номера, но както и да е мерси за начина по който ме нарече. :)

leadyflame
11-21-2013, 16:11
Като знаеш какви намерения има тоя, защо смяташ да се виждаш с него?.
Това

leadyflame
11-21-2013, 16:20
Ок мерси за твойте упреци :) просто исках съвет дали да кажа на приятеля си или не
Защо искаш да излизаш с него?

mimozka2002
11-21-2013, 16:24
Трябва да послушаш сърцето си на първо място. Мисли за последиците, защото може да се окажи така че това момче, с което си започнала да си пишеш може и да те използва до някаква степен. А щом имаш сериозен приятел си стой с него !! Просто ти давам съвет, а от тук нататък ти си преценяваш.

Starless
11-21-2013, 19:27
Кажи на приятеля си. И спри всякакъв контакт с въпросния.

xXxPETYAxXx
11-21-2013, 19:30
Нали се сещаш, че ако му каже има шанс да се скарат за дето въобще се се занимава с тоя.

SonataArctica
11-21-2013, 19:44
Кажи му.

strawberry88
11-21-2013, 21:45
И като е нахален ти трябва да се видиш с него, така ли? Сама си си виновна. Дала си му номера си, пишеш си с него и се оплакваш сега. Явно си му дала някакви надежди, знам ли. Просто му кажи, че не искаш да имаш нищо с него и това е.

HollyGolightly
11-21-2013, 23:29
Не съм чела коментарите, но от твоя първи пост не мога да разбера, зашо ти е толкова трудно да му кажеш "не" и повече да не му отговаряш? Голяма работа, че искал, а ако продължава да нахалства го блокирай, след това можеш и на приятелят си да се оплачеш, че този те тормози.

fire_magic
11-21-2013, 23:31
Искам да ви споделя нещо, което ме притеснява.
Имам си сериозен приятел от вече почти 7 месеца, но от няколко дена си пиша с едно момче което много ми настоява да се видим, да ме нацелувал, да ме нагушкал, той много добре знае, че си имам приятел. Също така ми каза да не казвам на никой и това което става да си знаем само аз и той, но не мога. Съвестта ми се обажда и ми казва да кажа на приятеля си за това което става, защото това което може да стане утре(защото утре иска да ме види и тн.)за мен е изневяра, а не искам да изневерявам на приятеля си. Един път ми се случи подобно нещо и приятеля ми не го прие особено добре даже се чудя как не ме остави, защото той е напълно против изневерите. Моля ви посъветвайте ме нещо, не искам упреци.

Толкова ли си жадна за внимание или просто имаш пилешки мозък?

wartburg353
11-22-2013, 09:09
Излез с тоя пич понацелувайте се и тогава кажи на приятеля ти. Така има ще има много драма, за която да разказваш на приятелките си.

fire_magic
11-22-2013, 09:16
Подкрепям http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

Wednesday666
11-22-2013, 15:40
Отговорът на въпроса ти е съвсем простичък. И ти го знаеш много добре.
На мен лично ми е чудно защо искаш нашето мнение, при положение, че ако имаш тоооолкова голяма съвест, колкото твърдиш, ще отрежеш другото момче и дори няма да се видите.
Като толкова те притеснява реакцията на приятеля ти не прави нищо, което да изисква реакция, сиреч - резни другия момък, да ти е мирна главата и недей писа такива глупави теми, шот не говорят добре за теб.

aninim456
11-23-2013, 07:03
Искам просто до помоля за съвет много съм объркана и незнам какво да наравя . Да започна така мисля че мога да го нарека голямата ми любов поне за сега . Той е всичко за мен без него съм все едно празна все едно няма нищо в мен но големият проблем е разстоянието ... Той е в Италия а аз тук в България . Познаваме се от тук и за много кратко време разбрах че той е момчето което держи моето сърце.Искам съвет според вас какво да направя ?

HollyGolightly
11-23-2013, 07:09
Искам просто до помоля за съвет много съм объркана и незнам какво да наравя . Да започна така мисля че мога да го нарека голямата ми любов поне за сега . Той е всичко за мен без него съм все едно празна все едно няма нищо в мен но големият проблем е разстоянието ... Той е в Италия а аз тук в България . Познаваме се от тук и за много кратко време разбрах че той е момчето което держи моето сърце.Искам съвет според вас какво да направя ?
На колко сте? Взаимни ли са чувствата? Някой от вас има ли намерение да се мести при другия скоро време?
Ако си под 18-20, и ти си единствената хлътнала, най-добре я забрави тая работа. Скоро ще дойде някой, когото ще обичаш повече

fenastz
11-24-2013, 13:05
тъпи парчета като авторката ме отчайват от живота

fire_magic
11-24-2013, 13:15
Искам просто до помоля за съвет много съм объркана и незнам какво да наравя . Да започна така мисля че мога да го нарека голямата ми любов поне за сега . Той е всичко за мен без него съм все едно празна все едно няма нищо в мен но големият проблем е разстоянието ... Той е в Италия а аз тук в България . Познаваме се от тук и за много кратко време разбрах че той е момчето което держи моето сърце.Искам съвет според вас какво да направя ?

^
Какво според теб смяташ, че можеш да направиш?

baby_baby
11-25-2013, 12:42
Не си проваляй връзката с гаджето ти заради некъв дето ти пише не излизай с тоя ако държеше толкова много на приятеля ти изобщо нямаше да си помислиш за друг