PDA

View Full Version : Лятно увлечение или нещо повече



Ани
11-21-2013, 15:31
Здравейте!
Това лято, на село се запознах с едно момче, което е с една година по-голямо от мен. Аз съм на 14.
Запознахме се в училище, той беше с приятели. Тук ще спестя някои подробности и ще премина към запознанството ни. Понеже бях доста разочарована от някои момчета и си бях казала, че повече няма да харесвам никой и не му обърнах много внимание, за да не остана пак разочарована. На тръгване той ме попита как се казвам и така се запознахме. Понеже от скоро бях на село и не излизах, той ми предложи да изляза с него, понеже бях нова и не познавах никой. И така излизах две вечери с него (не бяхме само двамата), които бяха много яки. И тогава почнах да изпитвам симпатии към него, а и мислех че и той изпитва нещо такова, защото се държеше мило, изпращаше ме, закачаше се и така. След това той си замина ,а аз останах на село. И след известно време се запознах с почти всички и започнах да излизам. А с него се видяхме още няколко пъти. Преди няколко дена ми писа кога ще си ходя на село, защото не ме бил виждал от лятото, а и той щял да си ходи на село.
Споделих с две приятелка и според тях той ме харесва, но все пак реших да попитам и вас. Според вас харесва ли ме, защото аз все още имам чувства към него.
PS: Ако има нещо неясно и имате въпроси, питайте.

shmatarok
11-21-2013, 16:24
По думите ти изглежда, че най-малкото си му симпатична.
Пишете си повече, докато се видите.

strawberry88
11-21-2013, 21:29
По думите ти изглежда, че най-малкото си му симпатична.
Пишете си повече, докато се видите.
Подкрепям!

baby_baby
11-25-2013, 14:58
Пиши му да излезете пак

wankata7
11-25-2013, 21:19
Гледай да се видите и тогава ще разбереш дали те харесва което е 90% вероятно !