PDA

View Full Version : Дали имам шанс с нея?



inject0r
11-21-2013, 20:26
Здравейте,
Започвам с това, че има едно момиче, което харесвам страшно много! В едно училище сме, а от скоро и в един клуб за извънкласна дейност, правим различни проекти.. Винаги съм я смятал за много красиво момиче, а сега и контактът с нея е значително по-лесен. Започнахме да си пишем преди 2 седмици и всичко тръгна от един обикновен въпрос и от тогава не сме спряли. С нея мога да си говоря за всичко, приятно изненадан съм от много новите неща, които разбирам за нея, а дори не съм ги и подозирал, много интелигентно и красиво момиче. Как мога да разбера дали има някакъв интерес към мен, защото едва ли съм единствения, с когото тя си пише и общува, как мога да разбера дали имам шансове за нещо повече от приятел с нея? Бяхме излезнали за малко веднъж и беше наистина приятно, но наистина... всичко само до приятелство ли може да остане, като се има предвид, че не съм сигурен дали отговаря адекватно на много тънките намеци, които правя.. Моля ви, дайте съвет! :)

ninesLeepy
11-21-2013, 20:33
Все пак ти отделя от времето си,ако не и беше приятно едва ли щеше да го прави .. Просто и кажи,че и преди си я харесвал и забелязвал,но откакто си започнал да я опознаваш си осъзнал,че искаш да ти е повече от просто позната :)

inject0r
11-21-2013, 20:50
Единтвения проблем, което ме спира е може би конкуренцията... не съм единствения, който я забеляза... Наистина щастлив съм за отделеното време, но то може ли да води просто към friend zone ?

ninesLeepy
11-21-2013, 20:53
Еми може,ама ако не попиташ няма как да разбереш .. На какви теми си говорите ?

inject0r
11-21-2013, 21:07
Ами говорим си за абсолютно всякакви теми, както казах не спираме да си пишем по цял ден и в даскало като си говорим сме от тема в тема... обаче досега никога не е разпитвала нещо конкретно за мен, което иска да разбере, когато правя някакви тънки намеци реакциите й са двузначни. Пък и тук идва момента, в който "залагаш" всичко, ако отвърне супер, ако не - 90% губиш всичко до момента... Несигурността не ми дава кураж.

ninesLeepy
11-21-2013, 21:08
ЛС :)

leadyflame
11-21-2013, 21:13
Продължавай с тънкостта, после стигни до малко плътност във физически план.

inject0r
11-22-2013, 07:30
ОК, мерси! :)

fire_magic
11-22-2013, 08:28
имаш шанс да, друг е въпроса какво ще стане
ПП: На по колко години сте?

heartshapedbox
11-22-2013, 08:38
И на мен ми се струва, че имаш шанс.

inject0r
11-22-2013, 08:46
Аз 17, тя - 16. Но пак казвам, не съм единствения, с когото тя си общува толкова много. Това и липсата на отговор или "странен" отговор на някои намеци ме обезкуражават.

fire_magic
11-22-2013, 08:53
не искам да те сдухвам, но мисля че би предпочела някой по-голям .. 19 например
действай ако искаш да постигнеш нещо не си лафете като приятелки

fire_magic
11-22-2013, 08:55
нападай бре

baby_baby
11-24-2013, 15:17
Все пак ти отделя от времето си,ако не и беше приятно едва ли щеше да го прави .. Просто и кажи,че и преди си я харесвал и забелязвал,но откакто си започнал да я опознаваш си осъзнал,че искаш да ти е повече от просто позната :)

Това

NikafNqkaf
11-24-2013, 16:30
Ако още не си намерил решение - пиши ми на лично, да ти обясня това-онова, за подхода с момичета.

DeHu
11-24-2013, 20:35
Звучи ми като да има интерес.Ти не ги гледай колко момчета се занимават с нея,много е вероятно и половината от тях да не смеят да предприемат нещо.Защо не я попиташ между другото дали би искала да излезете на кафе някой път,примерно.Не е нахално и ще покажеш,че се интересуваш по някакъв начин от нея,пък ако се съгласи,още по-добре :) Не се притеснявай дори и да ти откаже.Поне ще знаеш,че си пробвал.

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 09:47
Здравейте,
Започвам с това, че има едно момиче, което харесвам страшно много! В едно училище сме, а от скоро и в един клуб за извънкласна дейност, правим различни проекти.. Винаги съм я смятал за много красиво момиче, а сега и контактът с нея е значително по-лесен. Започнахме да си пишем преди 2 седмици и всичко тръгна от един обикновен въпрос и от тогава не сме спряли. С нея мога да си говоря за всичко, приятно изненадан съм от много новите неща, които разбирам за нея, а дори не съм ги и подозирал, много интелигентно и красиво момиче. Как мога да разбера дали има някакъв интерес към мен, защото едва ли съм единствения, с когото тя си пише и общува, как мога да разбера дали имам шансове за нещо повече от приятел с нея? Бяхме излезнали за малко веднъж и беше наистина приятно, но наистина... всичко само до приятелство ли може да остане, като се има предвид, че не съм сигурен дали отговаря адекватно на много тънките намеци, които правя.. Моля ви, дайте съвет! :)

Ами питай я бе, момче! Питай я!

paradosou
11-26-2013, 11:57
Вие пък с това "Питай я"...
Авторе, има ли развитие :)?

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 16:25
Е как ще знае дали има шанс с нея, след като не може да усети намеците й и сигналите й, ако има такива, а и не я е питал...? Или някой от нас трябва да е Нострадамус, или той самият.

102
11-26-2013, 16:27
Ни са пита, а са пипа.

inject0r
11-26-2013, 21:11
Звучи ми като да има интерес.Ти не ги гледай колко момчета се занимават с нея,много е вероятно и половината от тях да не смеят да предприемат нещо.Защо не я попиташ между другото дали би искала да излезете на кафе някой път,примерно.Не е нахално и ще покажеш,че се интересуваш по някакъв начин от нея,пък ако се съгласи,още по-добре :) Не се притеснявай дори и да ти откаже.Поне ще знаеш,че си пробвал.
Развитието е следното, бях в кафе под тях /близо до училище/ по-късно вечерта преди няколко дни, обаче се оправда с техните. Като я попитах в събота за неделя, тя имаше доста планове, накрая разбвах, че наистина е била заета. Но днес като, че ли малко ме затапи/отряза .. но все пак продължава да пише, да ми отговаря и не нещо от сорта на "да", "не", "мхмм" (тип махай ми се от главата) .. а разговора продължава да върви.

Tsukuda_Hiroshi
11-27-2013, 04:52
Е в такъв случай май трябва да я оставиш на мира... Пробвай да не й пишеш няколко дена, да видим каква ще е реакцията. Ако е никаква - знаеш си.

inject0r
11-27-2013, 20:56
Ако не й пиша - тя ми пише, сутринта ми звъня и си говорихме даже, което ме обърква още :?