PDA

View Full Version : препоръчайте ми лаптоп :)



Dagichka
11-22-2013, 06:48
ще съм много благодарна, на който даде някакви съвети и насоки какъв лаптоп да си взема ;д
в момента компа издава багажа (когато по някаква причина разклонителя е изключен и после се включи, от компа се чува едно такова като пищене ужасно поне 10минути и не иска да тръгне след натискане на копчето; плюс тия дни не отчита кабела за нета, когато вкарвам usb и го извадя, в момента на изваждането компа без да съм го пипала се самоизключва и тн.)
баща ми е харесал някъв HP Probook6570, но е доста скъп според мен, а и съм чувала не особено добри отзиви за лаптопите HP. дали мога да намеря нещо свястно до към 1100лв примерно? или ако е по-скъп, то поне наистина да си заслужава, а не след година да е издал багажа. не тегля филми, нито играя игри, ще го ползвам за разни базисни неща като писане на документи, интернет, фотошоп, скайп и мооже би AutoCAD

fatcat
11-22-2013, 10:02
базови неща като Photoshop и Autocad :D


Windows

Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor (2 GHz or faster)
Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1, Windows 8, or Windows 8.1 *
1 GB of RAM
2.5 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
1024 x 768 display (1280 x 800 recommended) with OpenGL® 2.0, 16-bit color, and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)**
Internet connection and registration are necessary for required software activation, membership validation, and access to online services.†

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=15412189&linkID=9240617

Ако сте от София мога да ви предложа лаптоп на преференциални цени.

- - - - -
www.iskampak.com

Dagichka
11-23-2013, 17:01
ее фотошопа го ползвам рядко и то за някакви колажчета, нищо тежко ;д

малко на реклама ми бие, но мерси за мнението :)

koko95
11-25-2013, 15:21
Има за 1100лв перфектни лаптопи за игри даже :D. За фотошоп може и лаптоп за 800 лева, ама е препоръчително лаптоп около 1100лева да върви нормално , а и да не издаде багажа след време.