PDA

View Full Version : Поредната тема за момче



KHALIFA'S
11-22-2013, 18:42
Имаше концерт на Революция З и отидох с едно момиче от класа, тя беше с приятеля си. Дойдоха около 10-15 човека още и почти не се познавахме...бяхме група колкото да влезем на едно име, но както и да е. Преди да влезем дойде едно момче и аз питах приятелката ми дали ще идва, но тя не беше сигурна, запознахме се ... на мен ми беше много познат, бях го виждала и преди. Влязохме и аз седнах до него, но приятелката ми беше от другата страна и понеже нямаше с кой да говоря ми стана тъпо. Веднага я извиках до тоалетна и започнах да треперя, свлякох се по пода и не знам какво стана. После седнах до нея и през цялото време го гледах..не исках да си тръгвам, защото той остана и ми беше някак гадно, че аз не мога. След това разбрах, че учи в моето училище, но е друга смяна. Всеки ден го виждам, но не мога да му кажа здравей, искам да му кажа, че имам симпатии, но дори не сме си говорили, а не мога да му пиша, защото не влиза на линия...и така де, може ли някакъв съвет дали изобщо да му казвам нещо или за сега по-добре не :)

LeagueofShadows
11-22-2013, 19:26
тва бях аз :smt023 толкова ли нямаш смелост да говориш с мен на живо :?:

Котка.
11-23-2013, 17:24
хахаххах

Баща Ти
11-23-2013, 17:37
Концерт на Революция З? На 12 ли си?

KHALIFA'S
11-24-2013, 12:10
Концерт на Революция З? На 12 ли си?

близо