PDA

View Full Version : Лесни начини за преписване.



StoichoRusinov
11-22-2013, 18:44
Днес не бях учил, а имахме тест, не исках двойка та си казах-Или ще преписваме или се дъниме. Разбира се избрах първи вариянт. На две на три измислих един план в който влизаше този до който седя. Написах пищова и викам на Жоро, така.- Като видиш, че госпожата идва сядаш върху пищова, когато те сръгам, си надигаш гъза и вадиш пищова. Всичко мина много добре. Тестът мина и мисля, че ще имам поне пет. Също съм чувал, че пищовуте се държат на краката и когато госпожата дойде да те види ти го пускаш на земята и го риташ, също съм чувал за писане върху обувка. Дайте нещо иновативно нещо ново, нещо с гаранция за успех.

Joushya
11-22-2013, 19:05
Не знам какви са тези праисторически техники за преписване, но явно даскалите са ви хиени. При нас преписванията(пищовите) са или : Пишат целият изпитателен материал на един лист и го снимат с телефон (естествено 8+мегапихелс) и по време на контролната телефона ми във скута покрит със дългият ми шал които е обвит на врата, и преписването е детска игра. Начини има много само да имаш достъп то техника и креативен ум .

Naive
11-22-2013, 19:21
Ако преписвам, най-често е от телефона. Преди като нямах смартфон, си правех пищови, принтирах си ги и преписвах от тях. Или пиша някви неща по чина, ключови думи.
Ама като цяло не обичам да преписвам. :Д

rosi1617
11-22-2013, 20:57
Аз веднъж писах с дребен шрифт по гърба на стола на човека отпред =D =D =D

heartsdesire
11-22-2013, 21:00
Направо на чина или на прозореца си пишем, после го трием.

Rabalka
11-23-2013, 06:06
От телефона сам преписвала

heartsdesire
11-23-2013, 13:15
От телефона сам преписвала
И аз от там сам преписвала. :D

bogitooo12
11-23-2013, 14:18
Еми с пола или рокля и под чоропогащника пищова и като ти трябва надигаш полата/роклята :3

sunshine :**
11-23-2013, 16:33
Аз рядко преписвам, само, когато наистина има неща, които не знам и не съм могла да науча.И все пак ще споделя моя елементарен начин.Пиша си по ръцете - от китката до лакътя и когато даскалката е далеч просто си дърпам ръкава на горе преписвам си и пак си го смъквам.Просто трябва да съм с блуза с дълъг ръкав и това е.:D