PDA

View Full Version : Защо не спирам да мисля за него?



desi89005
11-23-2013, 23:10
Здравейте!
Преди 2-3 месеца приключих връзката си с едно момче.Историята е дълга, но ще ви я разкажа на кратко. Още миналата зима започнах да го харесвам. Чак пролетта събрах смелост и му писах, но преди това не се познавахме. Почна да ми пише всеки ден. Накрая каза да не се надявам на нищо. Спряхме да си пишем и мина доста време. Дойде лятото. Един ден тъкмо си тръгвахме от басейн с една и той ни блъсна във водата. На другия ден пак го видях и ми се усмихна. Започнахме да си пишем да излизаме и не след дълго тръгнахме. Седмица по-късно ми каза, че има чувства към друго момиче и после разбрах, че в началото е тръгнал с мен само,за да я забрави. Същата вечер незнам какво се случи, но отново бяхме заедно. Простих му. Не след дълго разбрах, че е правил секс с това момиче докато сме били заедно. Бях толкова глупава, че му простих пак. Мина още малко време, омръзнах му и отново скъсахме. След това още месец може би или повече той твърдеше, че има чувства, виждахме се и т.н. Писахме си всяка вечер. После всичко свърши. Аз нямам никакви чувства към него, но не минава и ден в който да не помисля за него.. ЗАЩО?! Сега сме добри познати.Понякога когато чуя песен, на която имам толкова спомени с него се разплаквам. Найстина нямам никакви чувства. Не искам дя мисля за него повече. Какво да направя.. Явно не е трябвало да бъда толкова глупава, че да му прощавам. Благодаря за отделеното време, че сте го прочели. Ще съм много благодарна на някакви положителни съвети и отговори.

П.С. На 15 и не трябва да драматизирам толкова попринцип, но той беше първото момче, което съм обичала.

fire_magic
11-23-2013, 23:21
ще го преодолееш, споко
сега търси друг... но не подобен боклук

Bitchesbelike
11-23-2013, 23:30
Спокойно това е временно все пак си имала чувства към това момче преди нормално е .. винаги ще си спомяш за него просто се разсей с приятелки намери си хоби и се опитай да не мислиш за него просто си кажи " той дори не заслужава мислите ми " :Д поне аз така правя

fenastz
11-24-2013, 12:45
Според мен си изпуснала страхотно момче заради неадекватното си държание

baby_baby
11-24-2013, 15:11
Ще ти мине излизай с приятели повече а и след време ще си намериш друг и няма да мислиш повече за другия

desi89005
11-24-2013, 15:59
Да.. благодаря ви,че ме усведомихте за грешките ми.. -.- Пиша от мобилния си. И какво ми е било неадекватното държание? Той е невероятен, защото ми е изневерявал ли? Ако това е критерии за нещо добро... незнам. И благодаря на другите за позитивните коментари! :)

Why?
11-24-2013, 16:09
И аз съм правила грешката да прощавам.... Но, за да му прощаваш чак такива неща, наистина го обичаш.
Първо докажи на себе си, че нямаш никакви чувства към него. Разсей се с нещо друго, отбягвай да мислиш за него, защото така определено няма да го забравиш. Помисли, че има и други, не е само той. Започни да излизаш с други момчета, като приятели, не прави като него, да ги използваш, за да го забравиш. Трудно ще ти е, но отбягвай всякакви песнички, които ти напомнят за него. Отбягвай и самия него. Забрави го, забрави за хубавите ви моменти. Ако ще мислиш за него, мисли само за часта, в която ти е изневерявал, или те е карал да се чувстваш използвана и никоя. Може да не съм ти била полезна, но при мен така става ;) И не забравяй... Всичко ще се оправи :)

fire_magic
11-24-2013, 16:15
^пак ли мрън мрън без нищо

естествено, че ще го забрави и всичко ще се оправи (че и рима имало) , какъв беше този опит за прилагане на сугестия? Ти ще й обясняваш колко трудно ще й бъде да успее да го забрави? Я пак?

към авторката: Просто си набий в главата че е боклук и не заслужава твоето внимание и това е. (защото това всъщност е самата истина)
единственото ти неадекватно държание е това, че си му позволила да стигне толкова далеч.

desi89005
11-24-2013, 17:44
Благодаря много на всички! И да знам, че съм направила огромна грешка да му прощавам. В интерес на истината след всичко това с него вече постоянно си имам едно на ум и не се привързвам толкова лесно към дадена личност. Може би това е единстеното позитивно нещо което се случи - взех си поука. :)