PDA

View Full Version : Българска песен с голям бас… повече в темата. ^^



lamer4e7o
11-24-2013, 08:19
Снощи бях на дискотека малко и пуснаха някаква българска песен, която бе със страшен бас, бийтът беше изчистен, но за жалост няма как да дам повече информация, освен да кажа, че не е чалга, нито пък е някоя песен на Криско или 100 Кила… Чух само, че в припева има май леко женски глас, но иначе пее и мъж. Ако има как да обясня какъв беше бийтът или по-точно този зверски бас, ще се опитам така ^^ :

Значи първо бийтът започваше леко бавно с тежък бас и после, този бас се повтаряше бързо, което правеше песента адски яка. ^^ Няма как да ви обясня по по-добър начин, просто давайте предложения на такива песни, ако се сещате, а аз ще казвам дали евентуално песента е тя, или не. Много искам да намеря тази песен… :) Сигурен съм, че е някоя по-новичка, не ми се стори да е някоя стара, защото лично аз не бях я чувал досега… Надявам се да ми помогнете с намирането ѝ. Мерси предварително! :)

FuckDaPolice
11-24-2013, 08:34
не става ли като напишеш на търсачката нещо от сорта на нови български песни и да ти излезе листа?

lamer4e7o
11-24-2013, 08:45
В коя търсачка по-точно? В Google писах, но не излиза кой знае какво…

А тая песен с тоя бас е мега бруталната просто… :)

nexttt
11-24-2013, 08:53
http://vbox7.com/play:ffb058fd2f ?

lamer4e7o
11-24-2013, 09:05
Ехаа, тя е. ^^ Мерси много, знаех си, че е някоя нова песен. :) Голяма разбивация става на тая песен, чудо просто. ^^

Мерси още веднъж! Евала! :)