PDA

View Full Version : Въпрос относно бала



magggy
11-24-2013, 10:30
Предварително се извинявам ако сметнете че съм сгрешила раздела.Нуждая се от подкрепата и мненията на хората в форума.Тази година имам бал.Знам че има много време до бала но то минава много бързо без да се усетиш.Взех си на скоро черна рокля за бала.Много ми хареса.Казвам се Магдалена.Тази година ми е последната.Имама един проблем.Той ме тревожи много.Нося памперси.Ще трябва да съм с памперс под роклята.Чудя се дали да отида на бала като ще съм разлимна.Няма да съм като останалите момичета.Какво мислите за това?

UnkNoWn12
11-24-2013, 12:13
Стига роклята да е плътна и малко по-широка няма да се личи. Това е миг, който всеки в живота си трябва да има - отивай! Успех! :)

magggy
11-24-2013, 12:38
Стига роклята да е плътна и малко по-широка няма да се личи. Това е миг, който всеки в живота си трябва да има - отивай! Успех! :)

Да роклята е широка и неси личи. Гледам че си момче и реших да те и попитам -според теб едно момче би ли отишло с мен на бала като кавалер като знае че нося памперси.Благодаря ти за мнението.

UnkNoWn12
11-24-2013, 18:11
Ами едно момче по-скоро иска дамата му да е красива и елегантна. Трябва да е пълен дебил, за да ти откаже, заради здравословен проблем. :)

magggy
11-24-2013, 19:15
Ами едно момче по-скоро иска дамата му да е красива и елегантна. Трябва да е пълен дебил, за да ти откаже, заради здравословен проблем. :)
Като се замисля познамам едно момче.което ме харесва но понеже е срамежлив може би аз трябва да действам.И може и да се получи с него.Да станем гаджета да отидем на бала и да се забавляваме.