PDA

View Full Version : Момичето с което излизам си мисли,че постоянно я лъжа!!!МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ..



hristoidesislava
11-24-2013, 15:20
Преди около месец се запознах с едно момиче, което много ми хареса.Започнахме да си пишем и още на втория ден се видяхме всичко е много хубаво виждаме се често чуваме се по телефона постоянно мислим един за друг но си мисли че много я лъжа а изобщо не е така...Приел съм я много на сериозно и искам да съм с нея но тя ми казва ,че няма да се получи докато си нямаме доверие а тя ми няма такова ,защото ми се носи славата на к*рвар... казва ми ,че и е много хубаво когато е с мен всичко е повече от перфектно ,но не ми вярва за нищо ... дори като ми звънне и и кажа къде съм тя си мисли ,че отново я лъжа ... кажете ми как да действам благодаря предварително!

SonataArctica
11-24-2013, 15:24
Намери си друга.

fire_magic
11-24-2013, 15:27
Казва ти го, защото просто иска да се разкараш, според мен.

hristoidesislava
11-24-2013, 15:27
Намери си друга.

Имам възможността, но не искам друга с нея ми е много хубаво ..не можем да започнем нещо по сериозно докато ми няма доверие схващаш ли ?

SonataArctica
11-24-2013, 15:30
Щом вярва на другите, а не на теб - какво правиш с нея още? Ще си намериш някоя друга с която и да ти е хубаво.

hristoidesislava
11-24-2013, 15:30
Казва ти го, защото просто иска да се разкараш, според мен.

И аз си го помислих и и го казах... ако има нещо такова да ми го каже чак ми се разсърди отговорът и беше "как можа да си го помислиш" и ми каза да не се съмнявам изобщо в такива неща .

hristoidesislava
11-24-2013, 15:31
Щом вярва на другите, а не на теб - какво правиш с нея още? Ще си намериш някоя друга с която и да ти е хубаво.

не вярва на другите иска просто да и докажа, че съм прав и че тя греши .

Sirona
11-24-2013, 15:34
Добре бе ако момчето/момичето, с което сте се запознали преди месец някъде му се носи славата на к*рвар/ка толкова лесно ли бихте му дали доверието си? Нормално е в началото да ти няма пълно доверие, но чак пък за всичко да не ти вярва...просто се помъчи да го спечелиш, прави мили жестове за нея, изненадвай я с малки подаръчета, просто покажи, че си мислиш за нея и, че имаш сериозни намерения...успех ;)

SonataArctica
11-24-2013, 15:36
От къде на къде ще и го доказваш? Аз не бих изтърпял такова поведение. Ако не си я лъгал, тя няма основание да не ти вярва. Друг е въпроса дали тя иска да започне "сериозна връзка" с теб и даи просто не иска да забави нещата.

hristoidesislava
11-24-2013, 15:40
Добре бе ако момчето/момичето, с което сте се запознали преди месец някъде му се носи славата на к*рвар/ка толкова лесно ли бихте му дали доверието си? Нормално е в началото да ти няма пълно доверие, но чак пък за всичко да не ти вярва...просто се помъчи да го спечелиш, прави мили жестове за нея, изненадвай я с малки подаръчета, просто покажи, че си мислиш за нея и, че имаш сериозни намерения...успех ;)

Е не чак за абсолютно всичко ако беше така сигурно нямаше да я изтърпя дълго ... доколкото за малките жестове и мили думи не ги оставям изобщо на заден план правя неща за нея, които не съм правил за никоя друга тя ми казва ,че оценява всичко но си има едно наум заради лошата ми слава ... писал съм на половината и приятелки излизал съм с друга част от тях ... какво да ти кажа нз ... трудно и е и я разбирам до някъде .

baby_baby
11-24-2013, 15:41
Казва ти го, защото просто иска да се разкараш, според мен.

++++

hristoidesislava
11-24-2013, 15:45
Казах ви че сме говорили по тая тема тя напълно отрича това ... иска да е с мен но не ми вярва иска да и се докажа по някакав начин постоянно иска да се виждаме казва ми че много и харесва да прекарваме времето си заедно и така нататък не е това проблема със сигурност ...

Sirona
11-24-2013, 15:48
Е не чак за абсолютно всичко ако беше така сигурно нямаше да я изтърпя дълго ... доколкото за малките жестове и мили думи не ги оставям изобщо на заден план правя неща за нея, които не съм правил за никоя друга тя ми казва ,че оценява всичко но си има едно наум заради лошата ми слава ... писал съм на половината и приятелки излизал съм с друга част от тях ... какво да ти кажа нз ... трудно и е и я разбирам до някъде .

Ами няма какво друго да ти кажа освен продължавай в същия дух. С течение на времето би трябвало да види, че притесненията ѝ са неоснователни...но ако и след 4-5 месеца да речем все още ти няма доверие...абе да се надяваме, че няма да се стигне до там :D

Falstad
11-24-2013, 15:49
Май иска да хващаш гората.

Why?
11-24-2013, 15:54
Виж сега и на мен ми се е случвало да нямам доверие на приятеля си. От тук има две възможности... Както казват всички, или иска да те разкара, като ти го казва по този деликатен начин. Или иска да и докажеш наистина, че я харесваш. Ако ти няма доверие, докажи и, че може да ти има. Явно момичето не е лесно и знае някои работи. Но щом с нея е сериозно, покажи и, че не си като другите. И вместо да питаш тук, питай нея. Обсъдете двамата това с доверието... Защото в една връзка доверието е наистина важно, а ако си нямате доверие.. Хах... !

fire_magic
11-24-2013, 16:20
И аз си го помислих и и го казах... ако има нещо такова да ми го каже чак ми се разсърди отговорът и беше "как можа да си го помислиш" и ми каза да не се съмнявам изобщо в такива неща .

мисля, че една жена която те иска няма да постъпи така с теб :)

fire_magic
11-24-2013, 16:22
пълен сарказъм ти е вкарала според мен

hristoidesislava
11-24-2013, 16:23
Вие ме вкарахте в голям филм :Д

fire_magic
11-24-2013, 17:16
http://prikachi.com/images/68/6765068G.gif

mm28
11-24-2013, 17:19
То ако ти се носи славата на курвар, най-вероятно е защото е така...

fire_magic
11-24-2013, 17:22
Виж сега и на мен ми се е случвало да нямам доверие на приятеля си. От тук има две възможности...
Аз пък виждам само една? Нямаш доверие = край с връзката.

fire_magic
11-24-2013, 17:24
тук случаят е малко по-различен и не че искам да сдухвам пича, ама има доста малка вероятност да стане както той би желал

пак ти казвам, ако една жена много те иска няма да постъпва така с теб

всички останали глупости че си бил женкар и затова не те искала... не искам да го коментирам :) звучи ми меко казано нелепо

( моето скромно мнение )

anonymous708973
11-24-2013, 17:25
Вие ме вкарахте в голям филм :Д

Не ги слушай.
Пълни глупости ти говорят.

Нормално е да ти няма доверие, когато си излизал с половината й приятелки. Също така ще е нормално да няма желание да те запознава с другата половина. Като не си мислил преди, сега не можеш да се сърдиш за последиците от славата си.

Ако си свястно момче, с времето ще се получи. Имай търпение и се раздавай във връзката си.

fire_magic
11-24-2013, 17:39
еех от турбо гъзар ще го превърнеш в добро момче... браво.. звучи логично той да го желае ако наистина е такъв

anonymous708973
11-24-2013, 17:45
всички останали глупости че си бил женкар и затова не те искала... не искам да го коментирам :) звучи ми меко казано нелепо

( моето скромно мнение )

Ee, стига глупости.

Значи, че жените понякога не знаем какво искаме - така е. Че сме невъзможни за разбиране - така е.
Обаче това е толкова елементарно за проумяване.

Тя си мисли, че той с всички останали е бил така, че е бил също толкова нежен, внимателен, отзивчив, джентълмен. Благодарение на славата му е разбрала края. Съответно не вижда как е по-различна от едната камара момичета преди нея и я е страх да се довери, за да не се окаже накрая тя страдащата.

Сериозно ли ти е трудно да го разбереш?
Чак ми е странно да го повярвам :д

xXxPETYAxXx
11-24-2013, 17:49
:lol: Много забавно как момчетата спорят с момичетата какво може и не може да чувства момиче.

Пантерата и другите момичета са прави. Нормално е да не ти вярва сляпо след като знае репутацията ти. Ако искаше да те зареже, щеше да те зареже тя, а не да те провокира ти да я скъсаш.

Lilanda
11-24-2013, 17:50
Намери си друга.
Перифразирам:

Забрави я и си намери друга.

desi89005
11-24-2013, 18:02
Може би някоя от предишните и връзки да не е била с особенно подходящ човек и сега да и по-предпазлива. Дори и да оценява това което правиш и дори и да иска да е с теб сигурно се нуждае от малко време, така че ... дай и го.

anonymous708973
11-24-2013, 18:29
Перифразирам:

Забрави я и си намери друга.

Айде да обясниш защо сега.

hristoidesislava
11-24-2013, 18:53
Не искам никоя друга хубаво ми е когато съм с нея и всичко свързано с нея! Правя всичко възможно за да и спечеля доверието ... просто аз не съм много търпелив и съм свикнал всичко да става по бързия начин тя също ми го казва и знам че е така .. постоянно ми повтаря че ужасно много иска да ми вярва и че иска нещата да се получат но всичко зависи от мен...

anonymous708973
11-24-2013, 18:57
Малко по-търпеливо го давай просто :)
Обаче все пак не й сваляй звезди от небето. Знам, че е трудно за разбиране и още по-трудно за практикуване, ама някакъв баланс трябва да има :)

Секс предполагам не сте правили, което е добре за момента, въпреки че ей сега 10 човека ще ми скочат. Покани я да гледате филм у вас, направи пуканки, яжте шоколад и я гушкай. Без друго. Много точки ще си спечелиш така.

fire_magic
11-24-2013, 19:06
Ee, стига глупости.

Значи, че жените понякога не знаем какво искаме - така е. Че сме невъзможни за разбиране - така е.
Обаче това е толкова елементарно за проумяване.

Тя си мисли, че той с всички останали е бил така, че е бил също толкова нежен, внимателен, отзивчив, джентълмен. Благодарение на славата му е разбрала края. Съответно не вижда как е по-различна от едната камара момичета преди нея и я е страх да се довери, за да не се окаже накрая тя страдащата.

Сериозно ли ти е трудно да го разбереш?
Чак ми е странно да го повярвам :д

всеки си има мнение, аз не те карам да споделяш моето обаче изглежда, че ако аз не се съглася с теб излизам доста тъп?

fire_magic
11-24-2013, 19:21
хммм

fire_magic
11-24-2013, 19:21
и с това ще се съглася не ми е проблем

anonymous708973
11-24-2013, 20:19
всеки си има мнение, аз не те карам да споделяш моето обаче изглежда, че ако аз не се съглася с теб излизам доста тъп?

Е, ти няма как да ме караш да споделям твоето мнение за женски чувства. :Д
Би било доста наивно, не смяташ ли? :D

fire_magic
11-24-2013, 20:23
така е, ама мисля че имаш добра мисъл като цяло

Amore-Mio*
12-12-2013, 19:15
По - горе видях един въпрос: да, "давала съм сърцето си" на момче, което му се носеше славата на курвар, само защото ми беше хубаво с него и въпреки всичко - рискувах и имах наистина сериозна връзка.

Та, мисля си, че тя ако искаше да е с тебе - щеше.

dimitar_ak
12-13-2013, 06:50
Дано да е търпелив, защото ако от самото начало няма доверие, то тя ще му скъса нервите. Това недоверие лесно може да избие в болезнена ревност или чувство за собственост.

MiRaCuLiX
12-13-2013, 08:37
Едва ли ще се намери точният отговор ,тъй като на жените никога не може да им разбереш какво им се върти в главата..но ще се пробвам да нацеля. Според мен те тества. Да види дали ще се откажеш... дали я харесваш или просто тя за теб е ей така, да запълниш време и да вдигнеш бройка... Ако момичето е сериозно , според мен това е причината. Разбира се винаги трябва да имаш едно на ум в началото. Тя го има... има в напредвид каква слава ти се носи ,но ако е повярвала само на това ,няма да ти пише дори ... Съветът ми е , дръж здраво...не предавай фронта! Ако истински я харесваш , покажи и ,че не е за 1 ден или 1 месец ,а че наистина я харесваш и искаш нещо да стане... С времето се гради доверието... Ако не правиш тъпи изпълнения ,доверието ще го видиш скоро ! Айде успех ,братленка.