PDA

View Full Version : Зарязана след секс...



pure_girl
11-24-2013, 16:41
Здравейте. На 21 съм и доскоро бях девствена..., но реших да изгубя девствеността си с един познат, който преди да спи с мене ме затрупваше с комплименти и есемеси, а когато нещото се случа, ме заряза скоро след това. Чувствам се наистина ужасно и адски много съжалявам. Същият човек е с адски голямо самочувствие и голям брой момичета около него. Защо си мислите, че стана така? Случвало ли ви се е и на вас?

anonymous895156
11-24-2013, 16:42
така се правят бройки

leadyflame
11-24-2013, 16:44
Да не ти пука. Поне си си задоволила желанието да правиш секс.

Ivaaaaa
11-24-2013, 16:48
На 21 съм

емм не си малка

mm28
11-24-2013, 16:49
Поне си си задоволила желанието да правиш секс.Или той неговото...

pure_girl
11-24-2013, 16:51
Наистина се чувствам много наранена, защото ми беше първият и до някаква степен се привързах към него... жалко е, че има такива егоистични боклуци, които се интересуват само от собственото си его.

leadyflame
11-24-2013, 16:54
Или той неговото...

той неговото със сигурност, ама и тя едва ли от нежелание си е легнала с него.

mm28
11-24-2013, 17:04
той неговото със сигурност, ама и тя едва ли от нежелание си е легнала с него.Идеята беше, че не се знае дали и удоволствието не е било само негово...щото ако само ги бройка, едва ли му дреме дали те свършват.

По темата все пак, на въпроса "защо стана така", отговора е мн прост: защото ти си му позволила. Знаейки че той е женкар е било повече от предвидимо развитието...

Fisherman
11-24-2013, 17:06
къде ги намирате тия боклуци

granger
11-24-2013, 17:06
Поне ще ти е за урок.

pure_girl
11-24-2013, 17:08
Поне ще ти е за урок.

Горчив урок.

pure_girl
11-24-2013, 17:09
Усещах, че ще стане така, признавам си го..но фактът, че не бях прАВИЛа секс и съм на 21 г. ме притесняваше, а от секса нямаше никаква полза тъй като не получих никакво удоволствие..просто бях поредната бройка на един боклук...

yakuza_
11-24-2013, 17:10
къде ги намирате тия боклуци

И аз това се чудя :lol:
но както е лафа, докато има балъци, ще има и тарикати

pure_girl
11-24-2013, 17:11
И аз това се чудя :lol:
но както е лафа, докато има балъци, ще има и тарикати

Е, мерси за подкрепата. Човека ме играеше много добре, лесно момиче биз никакъв опит с мъжете би се хванало...

yakuza_
11-24-2013, 17:15
Е, мерси за подкрепата. Човека ме играеше много добре, лесно момиче биз никакъв опит с мъжете би се хванало...

Какво подкрепа, да не сме в АА? Още много ще те ебът и зарязват. В крайна сметка винаги може да му се обадиш след 3-4 седмици и да му кажеш: -Здравей, аз съм еди си коя ако ме помниш, днес си правих изследвания и разбрах, че съм имала СПИН, лекаря ми ме посъветва да се обадя на всички с които съм имала контакт.

mm28
11-24-2013, 17:16
Усещах, че ще стане така, признавам си го..но фактът, че не бях прАВИЛа секс и съм на 21 г. ме притесняваше, а от секса нямаше никаква полза тъй като не получих никакво удоволствие..просто бях поредната бройка на един боклук...А, дойдохме си на думата...ми не знам какво се жалваш, сама си си го направила. Щях да се изненадам ако си изпитала удоволствие...

xXxPETYAxXx
11-24-2013, 17:19
Не е дошъл краят на света. Ти си решила, че ти се прави секс и си правила секс, казваш, че ти е бил познат, т.е. дори не си имала чувства към него, така че няма какво толкова да се съжаляваш.

pure_girl
11-24-2013, 17:19
А, дойдохме си на думата...ми не знам какво се жалваш, сама си си го направила. Щях да се изненадам ако си изпитала удоволствие...

Защо?

pure_girl
11-24-2013, 17:20
Не е дошъл краят на света. Ти си решила, че ти се прави секс и си правила секс, казваш, че ти е бил познат, т.е. дори не си имала чувства към него, така че няма какво толкова да се съжаляваш.

Имах чувства.

leadyflame
11-24-2013, 17:24
Естествено, че удоволствието ще бъде на границата към нулево, друга ми беше мисълта.. Хубавото е, че тоз, поне един път е искал, лошото щеше да бъде ако продължаваше със сценария, в който лесно се оплиташ , тогава щеше да е по-кофти усещането.

pure_girl
11-24-2013, 17:25
Естествено, че удоволствието ще бъде на границата към нулево, друга ми беше мисълта.. Хубавото е, че тоз, поне един път е искал, лошото щеше да бъде ако продължаваше със сценария, в който лесно се оплиташ , тогава щеше да е по-кофти усещането.

Защо щеше да е по-кофти?

leadyflame
11-24-2013, 17:27
а познай

pure_girl
11-24-2013, 17:29
щях да се чувствам още по - използвана..

pure_girl
11-24-2013, 17:32
Това означава ли, че съм наивна?

xXxPETYAxXx
11-24-2013, 17:35
Имах чувства.

Добре. Все пак разбирам, че ти е гадно, но няма смисъл да съжаляваш. Станало е вече и нищо не можеш да промениш.

SummerWave
11-24-2013, 17:40
http://www.youtube.com/watch?v=sHaL3F25orI

pure_girl
11-24-2013, 17:41
http://www.youtube.com/watch?v=sHaL3F25orI
e, мерси за разбирането, как щяхте да се чувствате, ако бяхте на моето място??

mm28
11-24-2013, 18:09
Като човек предварително знаещ какво ще последва, т.е. прецакан от себе си.

tori
11-24-2013, 18:19
Какво подкрепа, да не сме в АА? Още много ще те ебът и зарязват. В крайна сметка винаги може да му се обадиш след 3-4 седмици и да му кажеш: -Здравей, аз съм еди си коя ако ме помниш, днес си правих изследвания и разбрах, че съм имала СПИН, лекаря ми ме посъветва да се обадя на всички с които съм имала контакт.
:lol:

bilqnavod
11-24-2013, 18:22
Ще го преживееш!
Сега се пренасочи да си търсиш свестен човек за сериозна връзка, който да те цени, а не да те зарязва след първия секс.
Грешката ти е била, че си изтъкнала девствеността си като проблем, затова се е възползвал толкова грубо от теб!

pure_girl
11-24-2013, 18:24
Какво подкрепа, да не сме в АА? Още много ще те ебът и зарязват. В крайна сметка винаги може да му се обадиш след 3-4 седмици и да му кажеш: -Здравей, аз съм еди си коя ако ме помниш, днес си правих изследвания и разбрах, че съм имала СПИН, лекаря ми ме посъветва да се обадя на всички с които съм имала контакт.
Няма да мине номера, естествено, че използвахме предпазни средства, то от тоя ебач кво ли не може да се хване сигурно....

pure_girl
11-24-2013, 18:25
Ще го преживееш!
Сега се пренасочи да си търсиш свестен човек за сериозна връзка, който да те цени, а не да те зарязва след първия секс.
Грешката ти е била, че си изтъкнала девствеността си като проблем, затова се е възползвал толкова грубо от теб!
Права си, другият път ще изчакам докато опозная човека, явно един обикновен секс може да причини много болка...

anonymous708973
11-24-2013, 18:25
Обичайно момичетата се учим да се пазим от подобни инвидиди доста по-рано. Някои благодарение на горчив урок като при теб, други инстинктивно. При теб нещата просто се развиват по-бавно.
Да, гадно е, ама ще ти мине. Просто момичетата като цяло доста повече се привързваме към някого, с когото уж правим само секс. Не прави грешката да спиш пак с него, не се поддавай. Гледай себе си и собственото си... благоденствие, ако мога да се изразя така.
И да, позволила си му, но... както казах, на теб ти е трябвало урок, за да знаеш от какво да се пазиш. Страшно няма. Ще знаеш занапред.

pure_girl
11-24-2013, 18:32
Обичайно момичетата се учим да се пазим от подобни инвидиди доста по-рано. Някои благодарение на горчив урок като при теб, други инстинктивно. При теб нещата просто се развиват по-бавно.
Да, гадно е, ама ще ти мине. Просто момичетата като цяло доста повече се привързваме към някого, с когото уж правим само секс. Не прави грешката да спиш пак с него, не се поддавай. Гледай себе си и собственото си... благоденствие, ако мога да се изразя така.
И да, позволила си му, но... както казах, на теб ти е трябвало урок, за да знаеш от какво да се пазиш. Страшно няма. Ще знаеш занапред.
Да, права си, аз доста по-късно узрях за някои нещо, включая и мъжете... Това си е един вид урок, не мислех, че толкова ще се привържа към него от единия секс....

pure_girl
11-24-2013, 18:34
Първият път наистина е много важен и момичетата трябва да внимават с кой си лягат, защото после може горчиво да съжаляват...

anonymous708973
11-24-2013, 18:36
Лошото на по-късния сексуален контакт е грешните изводи. Сега е напълно възможно да захванеш да изповядваш теорията, че трябва да се чака по няколко месеца и т.н., тоест да се обърнеш на 180 градуса.

Просто помни, че животът е във всички нюанси на сивото, а не черно-бял и не третирай бъдещите си гаджета на база грешките на първия.

girlwithblueeyes
11-24-2013, 18:41
Обичайно момичетата се учим да се пазим от подобни инвидиди доста по-рано. Някои благодарение на горчив урок като при теб, други инстинктивно. При теб нещата просто се развиват по-бавно.
Да, гадно е, ама ще ти мине. Просто момичетата като цяло доста повече се привързваме към някого, с когото уж правим само секс. Не прави грешката да спиш пак с него, не се поддавай. Гледай себе си и собственото си... благоденствие, ако мога да се изразя така.
И да, позволила си му, но... както казах, на теб ти е трябвало урок, за да знаеш от какво да се пазиш. Страшно няма. Ще знаеш занапред.

Това

yakuza_
11-24-2013, 18:45
Няма да мине номера, естествено, че използвахме предпазни средства, то от тоя ебач кво ли не може да се хване сигурно....

спин не се предава само по полов път, а и след месец едва ли ще помни всичко

pure_girl
11-24-2013, 18:46
спин не се предава само по полов път, а и след месец едва ли ще помни всичко

Не сме си рязали вените...

babity
11-25-2013, 09:04
Уффф! Кат' чакаш толкова за първият път (голямото важно :х) поне се предполага, че си съзряла на акъл, а то... Какво очакваш? Т'ва между краката ти може да окаже влияние в някои ситуации, но когато знаеш как да го ползваш. Нима очакваш заради единия секс, който в момента надали е на няк'во неземно ниво да го вържеш за себе си? Не само, че е наивно, глупаво е като разсъждение. Още по-глупаво е, че очевидно смяташ, че сексът е подарък, който правиш на някого, зат'ва ти е тъпо, че той не се чувства длъжен в момента с нищо. Когат' разбереше, че си просто една от многото, ще имаш много по-приятен живот.

baby_baby
11-25-2013, 11:22
След като си знаела че той е женкар за какво изобщо си си легнала с него като трябваше да се сетиш какво ще стане

Quade
11-25-2013, 13:41
Това означава ли, че съм наивна?


Да, и по мои наблюдения доста момичета сте такива, да позволявате на някакви негодници да ви замайват главите по такъв начин. Друг е въпроса, че си го направила за първи път с човек, с когото дори не си обвързана, а е просто някакъв познат там. Смисъл... какво очакваше? На 21 години си, би трябвало вече да имаш усет към тези неща и да си по-предпазлива. Разбирам ако беше на 16...

Виж, съжалявам ако звуча критично, но просто се чудя как може да позволявате на такива цървули да ви баламосват така и вие да им се връзвате на "сладките" приказки. Жалко, че си станала бройка на поредния нещастник.

bilqnavod
11-25-2013, 14:27
Авторке, не си наивна не се притеснявай. Така си решила, така си постъпила. Осъзнавайки, че си сгрешила следващия път ще си избираш партньора и ще се опитваш да го опознаеш максимално преди да го допуснеш до себе си. Всеки се учи от грешките си - ти си разбрала своята. Проблемът е, че с времето ти си превърнала девствеността си в комплекс, който те е мотивирал да легнеш с когото и да било, за да се отървеш от нея. Следователно не си се замислила дали това е точния човек за теб. Но това в никакъв случай не те прави наивна.

Към горния пост - мисля, че няма как момичето да има усет като никога не е имала подобно преживяване и връзка с мъж. Това, че е загубила девствеността си на 21 няма никакво значение. Дали ще го направи много по- рано или по- късно вероятността да се случи това е реална.

Мислила ли си, ако той се сети за теб и те потърси, как ще постъпиш?

shmatarok
11-25-2013, 16:28
Уффф! Кат' чакаш толкова за първият път (голямото важно :х) поне се предполага, че си съзряла на акъл, а то... Какво очакваш? Т'ва между краката ти може да окаже влияние в някои ситуации, но когато знаеш как да го ползваш. Нима очакваш заради единия секс, който в момента надали е на няк'во неземно ниво да го вържеш за себе си? Не само, че е наивно, глупаво е като разсъждение. Още по-глупаво е, че очевидно смяташ, че сексът е подарък, който правиш на някого, зат'ва ти е тъпо, че той не се чувства длъжен в момента с нищо. Когат' разбереше, че си просто една от многото, ще имаш много по-приятен живот.

Мдаа.

wtfwtfwtf
11-25-2013, 17:53
темата е фейк, и да не е , първо мисли после действай.. като поечето си лягате с най-големите отрепки кво да ти кажа ? шит хепънс

AnzaRe
11-25-2013, 20:11
тъпо ли ти е ? ха-ха

DragonLady
11-25-2013, 20:27
Станалото станало. Нямам как да върнеш времето назад, така че радвай се, че все пак си го разбрала що за боклук е. Смисъл от отмъщение няма, той кретена и мръсно да му направиш, няма да разбере защо го правиш. Така че смело напред, и следващият път, в който тръгнеш да правиш секс с някой, се убеди, че той има чувства към теб, и чак тогава в леглото. Иначе пак може само да те използват за секс-кукла.

_ivi_
11-25-2013, 20:46
Здравейте. На 21 съм и доскоро бях девствена..., но реших да изгубя девствеността си с един познат, който преди да спи с мене ме затрупваше с комплименти и есемеси, а когато нещото се случа, ме заряза скоро след това. Чувствам се наистина ужасно и адски много съжалявам. Същият човек е с адски голямо самочувствие и голям брой момичета около него. Защо си мислите, че стана така? Случвало ли ви се е и на вас?

Кофти те е, че те е наебал или ти е кофти, че те е зарязал?Мисля, че второто?!


И аз това се чудя :lol:
но както е лафа, докато има балъци, ще има и тарикати

Аз го знам така тоя лаф: "Има ли будали, работата ще върви!"

ndesign
11-25-2013, 23:24
Ами трябва много да внимаваш следващият път, защото за съжаление за 95% от мъжете секса е най-важен и те биха минали през невероятни неща за да се доберат до това... трябва да търсиш много повече от добро отношение, интелект или физическо привличане. Това в случай че не искаш отново да се повтори тази история и то в много по-голям мащаб... хората се зарязват по този начин не само след 1 секс, а след 5-10 години "сериозна" връзка... и тогава болката и начина по които се чувстваш сега е хиляди пъти по-голяма.

xPafx
11-26-2013, 05:25
Сладурче, на колко каза, че си? 15? О, не.. 21.. предполага се, че на тази възраст човек има развита по-добра мисловна дейност. Главицата ти не е само за красота, от време на време, ей така за разнообразие, я ползвай да мислиш. Не, момчето не е виновно, вие-които си отваряте краката лесно след някое друго смс-че и мила дума, без много да се замисляте сте го направили такъв. В крайна сметка това е животът, не живеем в романтична комедия с Дрю Баримор, след първия ни път, не потегляме към залеза хванати за ръка. Get over it and move on. Животът не свършва с това.. и повярвай ми, едва ли ще ти е последната забивка със секс за една вечер.

pure_girl
11-26-2013, 08:07
Авторке, не си наивна не се притеснявай. Така си решила, така си постъпила. Осъзнавайки, че си сгрешила следващия път ще си избираш партньора и ще се опитваш да го опознаеш максимално преди да го допуснеш до себе си. Всеки се учи от грешките си - ти си разбрала своята. Проблемът е, че с времето ти си превърнала девствеността си в комплекс, който те е мотивирал да легнеш с когото и да било, за да се отървеш от нея. Следователно не си се замислила дали това е точния човек за теб. Но това в никакъв случай не те прави наивна.





Към горния пост - мисля, че няма как момичето да има усет като никога не е имала подобно преживяване и връзка с мъж. Това, че е загубила девствеността си на 21 няма никакво значение. Дали ще го направи много по- рано или по- късно вероятността да се случи това е реална.

Мислила ли си, ако той се сети за теб и те потърси, как ще постъпиш?
Благодаря ти много за коментара. Аз бях решила на всяка цена да си изгубя девствеността с когото и да е, защото не знаех какви биха могли да бъдат последствията от това. Явно това е бил горчив урок, през който трябвало да премина на всяка цена...ще се поуча от грешката си. Тялото е храм и не бива да позволяваме на някакви нещастници да го оскверняват с присъствието си.

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 09:53
къде ги намирате тия боклуци

^ +1000!
Ами сори, мацо - на такъв си попаднала... То и на лайното кацат много мухи, ама... ;) Както ти каза granger-а: ще ти е за урок. Хубавото в случая е, че поне си си направила сефтето с келеш и няма да се налага сега да скимтиш, когато връзката ви се разпадне, защото реално е било само секс и не сте имали връзка. Сега можеш да си затвориш краката и да си търсиш някой свестен, дето може и да те изчака поне няколко седмици, преди да си легне с теб... Ако не го напарви - ще си пак нечия бройка.
Успех в търсенето на ламаринени конници, супермени и "свестни" бройкаджии, заобиколени от куп курви, предлагащи се за без пари ;)

P.S.: От 1 страна казваш, че тялото (и твоето в частност) е храм, от друга, че си била решена на всяка цена да го направиш, независимо с кой... Ти се сети, че тялото ти е като храм, след като си легна с първия срещнат ли...?
Ай сиктир!!! :X

pure_girl
11-26-2013, 11:29
^ +1000!
Ами сори, мацо - на такъв си попаднала... То и на лайното кацат много мухи, ама... ;) Както ти каза granger-а: ще ти е за урок. Хубавото в случая е, че поне си си направила сефтето с келеш и няма да се налага сега да скимтиш, когато връзката ви се разпадне, защото реално е било само секс и не сте имали връзка. Сега можеш да си затвориш краката и да си търсиш някой свестен, дето може и да те изчака поне няколко седмици, преди да си легне с теб... Ако не го напарви - ще си пак нечия бройка.
Успех в търсенето на ламаринени конници, супермени и "свестни" бройкаджии, заобиколени от куп курви, предлагащи се за без пари ;)

P.S.: От 1 страна казваш, че тялото (и твоето в частност) е храм, от друга, че си била решена на всяка цена да го направиш, независимо с кой... Ти се сети, че тялото ти е като храм, след като си легна с първия срещнат ли...?
Ай сиктир!!! :X
Направих го от голяма доза любопитство най-вече, мисля, че е нормално едно 21 годишно момиче, недокоснато от мъжка ръка, да има някакъв интерес към подобно преживяване, освен това в обкръжението си съм единствената девственица, което допълнително ме форсира да направя грешната стъпка. А за боклука...още от началото подозирах, че е боклук, но не предполагах, че подобно взаимодействие може да ми нанесе такива емоционални щети.

xXxPETYAxXx
11-26-2013, 11:40
Оф, много драматизиране. "Грешна стъпка", "тялото е храм" - в що за филм живееш? Доста отдавна секса не е нещо много специално за обществото. Не казвам, че твоите разбирания са глупави, но е глупаво да очакваш, че всички мислят като теб.

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 12:43
Оф, много драматизиране. "Грешна стъпка", "тялото е храм" - в що за филм живееш? Доста отдавна секса не е нещо много специално за обществото. Не казвам, че твоите разбирания са глупави, но е глупаво да очакваш, че всички мислят като теб.

Всъщност този форум може би съществува точно, защото секса вече не е нещо много специално за обществото... Според мен авторката е права до някъде - искала е да пробва, време й е наистина, но цялото това сравнение с храма и на мен ми е малко чуждо. Лично аз смятам, че секса е функция на любовта и не е някак си много...редно не, но правилно, можеби, да си лягаш с дЕ що завариш. Гледам на това като на нещо доста специално, което ако почнеш да правиш със всеки, почва да си губи смисъла.

Авторке, ще ти минат "емоционалните щети". Просто си научи урока, продължи напред и най-важното: известно време недей се занимава с гаджета и тям подобни... ;)

fUcKsMiLe
11-26-2013, 14:36
Аз бях решила на всяка цена да си изгубя девствеността с когото и да е, защото не знаех какви биха могли да бъдат последствията от това.

Друго последствие освен частта с това, че едва ли щеше да разбереш "Що е секс", в близките дни/месеци/години, нямаше да има. С този акъл до никъде няма да стигнеш.

Само от приказките си личи, колко си лекомислена. Научи се да мислиш преди да правиш нещо. И секса не е нещо, което трябва да те кара непълноценна в живота. Ако не го правиш с човек, към когото нямаш и капка чувства, едва ли ще ти харесва. *С извинение* За какъв чеп си се хванала с някакъв си там, дето знаеш, че се размотава с разни женски. А още по-лошото е, че си имала някакви чувства към този човек и си спала с него, 'щото едва ли не ще останеш "стара мома", ако не те "отворят". 'Деба, аз като бях на 15-16 имах далеч по-зряло мислене, от това, с което си ти в момента.

Пък и ако ти не си се била поддала на тоя "пич", едва ли тези събития биха се случили. Поне си разбрала грешката си и няма да я повториш, но не изтъквай това, че някакъв те е нае*ал и зарязал, 'щото в крайна сметка на мъжа му е било кефнало да си топне чушката в соса и ти на драго сърце си му го дала.

Може да звуча критична към теб, но знаеш, че имам основание. А сега спри да се вайкаш, няма смисъл. Чукали сте се, свършило е. Намери си добро момче, още ги има.. мда. И си изгради една хубава сериозна връзка. Всичко ще ти се нареди, само не го сравнявай или не му споменавай за бивши гаджета/оня с който си спала и всичко ще ти е наред.
Айде, успех.

pure_girl
11-26-2013, 14:50
Друго последствие освен частта с това, че едва ли щеше да разбереш "Що е секс", в близките дни/месеци/години, нямаше да има. С този акъл до никъде няма да стигнеш.

Само от приказките си личи, колко си лекомислена. Научи се да мислиш преди да правиш нещо. И секса не е нещо, което трябва да те кара непълноценна в живота. Ако не го правиш с човек, към когото нямаш и капка чувства, едва ли ще ти харесва. *С извинение* За какъв чеп си се хванала с някакъв си там, дето знаеш, че се размотава с разни женски. А още по-лошото е, че си имала някакви чувства към този човек и си спала с него, 'щото едва ли не ще останеш "стара мома", ако не те "отворят". 'Деба, аз като бях на 15-16 имах далеч по-зряло мислене, от това, с което си ти в момента.

Пък и ако ти не си се била поддала на тоя "пич", едва ли тези събития биха се случили. Поне си разбрала грешката си и няма да я повториш, но не изтъквай това, че някакъв те е нае*ал и зарязал, 'щото в крайна сметка на мъжа му е било кефнало да си топне чушката в соса и ти на драго сърце си му го дала.

Може да звуча критична към теб, но знаеш, че имам основание. А сега спри да се вайкаш, няма смисъл. Чукали сте се, свършило е. Намери си добро момче, още ги има.. мда. И си изгради една хубава сериозна връзка. Всичко ще ти се нареди, само не го сравнявай или не му споменавай за бивши гаджета/оня с който си спала и всичко ще ти е наред.
Айде, успех.
Добре, ако беше в моята ситуация не би ли полюбопитствала що е това секс?

Иначе..мерси. Наистина се надявам да намеря някой, който си заслужава.

fUcKsMiLe
11-26-2013, 14:58
О, не съм казала нищо за това. Всеки девственик се чуди и мае защо хората го харесват толкова, докато не открие и той топлата вода. Аз не съм в твоята ситуация, защото си изградих връзка с доста усилия, след многобройно отхвърляне от всякакви момчета. Но никога не бих тръгнала да правя секс с някой, който едва познавам. Да не говорим с него да ми е първия път. Представи си да бъде нещо ужасно, което да ме травмира и да не искам да погледна друго момче. Например той да си пада по по-грубите неща и да почне още от началото. Мне, научих се да си преценявам действията още като по-малка. При теб явно наистина вървят по-бавно нещата, но това не е нещо лошо. Като изключа наивността. Тя е лоша(до голяма степен) на колкото и години да си.

По принцип говоря двусмислено и доста объркано. Радвам се, че тоя път не е така и че си разбрала какво исках да кажа. :д

pure_girl
11-26-2013, 15:01
О, не съм казала нищо за това. Всеки девственик се чуди и мае защо хората го харесват толкова, докато не открие и той топлата вода. Аз не съм в твоята ситуация, защото си изградих връзка с доста усилия, след многобройно отхвърляне от всякакви момчета. Но никога не бих тръгнала да правя секс с някой, който едва познавам. Да не говорим с него да ми е първия път. Представи си да бъде нещо ужасно, което да ме травмира и да не искам да погледна друго момче. Например той да си пада по по-грубите неща и да почне още от началото. Мне, научих се да си преценявам действията още като по-малка. При теб явно наистина вървят по-бавно нещата, но това не е нещо лошо. Като изключа наивността. Тя е лоша(до голяма степен) на колкото и години да си.

По принцип говоря двусмислено и доста объркано. Радвам се, че тоя път не е така и че си разбрала какво исках да кажа. :д
Виж сега ... аз отлично знаех, че ще правя секс с него и ще ме зареже, направих го от експериментална гледна точка, защо това да ме прави наивна? Аз не знаех, че след това ще развия някакви чувства към него и ще ми бъде кофти като се ме зареже.

pure_girl
11-26-2013, 15:02
А за какви отхвърляния става въпрос?

fUcKsMiLe
11-26-2013, 15:20
Чакай малко.. вие сте били заедно, така ли? Само аз ли си мислех, че просто сте правили секс. В смисъл, наистина просто секс.

И да, все още те прави наивна, защото си знаела, че ще те зареже, но не си обмислила алтернативния вариант. А именно този, че можеш да развиеш чувства съм него, след като сте преспали. И по този начин си се оставила чувствата да те завладеят след "експеримента". Да, знам - човек не може да контролира чувствата си, но това не е оправдание.

Нямам желание да разкривам личния си живот тук. Отхвърляне от момчета, които съм харесвала/била съм влюбена.

pure_girl
11-26-2013, 15:49
Имахме връзка около 2 -3 седмици и след което правихме секс и той ме заряза, като преди това ми разправяше колко я влюбен, чак ми е смешно като се сетя.

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 16:28
Имахме връзка около 2 -3 седмици и след което правихме секс и той ме заряза, като преди това ми разправяше колко я влюбен, чак ми е смешно като се сетя.

ОМГ! Не само аз попадам на идиотки!!! :lol:

fenastz
11-26-2013, 18:42
На 21 и девствена?! Obvious troll :D

anonymous908491
11-26-2013, 18:54
Имахме връзка около 2 -3 седмици и след което правихме секс и той ме заряза, като преди това ми разправяше колко я влюбен, чак ми е смешно като се сетя.

На твое място щях да се притесня, ако ме беше зарязал преди секса, тогава щеше да е тъжно.

Котка.
11-26-2013, 19:07
На 21 и девствена?! Obvious troll :D

Нали

pure_girl
11-26-2013, 19:30
На 21 и девствена?! Obvious troll :D

Точно такива изказвания ме накраха да си легна с първия идиот. И какво е толкова фантастичното?

heartshapedbox
11-26-2013, 19:55
Всели път като видя заглавието, чета "заразена след секс" и се чудя защо няма общо :Д

Fisherman
11-26-2013, 20:46
щом си лягаш с идиоти,значи и ти си такъв

mimsssssss
11-26-2013, 21:58
Обичайно момичетата се учим да се пазим от подобни инвидиди доста по-рано. Някои благодарение на горчив урок като при теб, други инстинктивно. При теб нещата просто се развиват по-бавно.
Да, гадно е, ама ще ти мине. Просто момичетата като цяло доста повече се привързваме към някого, с когото уж правим само секс. Не прави грешката да спиш пак с него, не се поддавай. Гледай себе си и собственото си... благоденствие, ако мога да се изразя така.
И да, позволила си му, но... както казах, на теб ти е трябвало урок, за да знаеш от какво да се пазиш. Страшно няма. Ще знаеш занапред.


Уффф! Кат' чакаш толкова за първият път (голямото важно :х) поне се предполага, че си съзряла на акъл, а то... Какво очакваш? Т'ва между краката ти може да окаже влияние в някои ситуации, но когато знаеш как да го ползваш. Нима очакваш заради единия секс, който в момента надали е на няк'во неземно ниво да го вържеш за себе си? Не само, че е наивно, глупаво е като разсъждение. Още по-глупаво е, че очевидно смяташ, че сексът е подарък, който правиш на някого, зат'ва ти е тъпо, че той не се чувства длъжен в момента с нищо. Когат' разбереше, че си просто една от многото, ще имаш много по-приятен живот.

Прочети ги двата поста няколко пъти и стига развива теми и теории, които подхождат на 12 годишна, не на 21. Както се казва в Играта на Джералд: Какво е жената? отг: путкина защита. Може да е грубо, ама си е така. Макар и в тоя напреднал век още има жени дето си мислят, че тва между краката им е златно и капе мед от него... и че ще вържат някой мъж и са застраховани ако му се отдадат независимо как и от коя дупка. И много малко са се осъзнали че секса е удоволствие за двамата, а не да дадеш/позволиш на мъжа да ти го вкара и да чакаш някакви дивиденти в замяна.

pure_girl
11-27-2013, 05:13
Моята е мед и злато, твоята, ако е кофа, вече си е твой проблем.

anonymous708973
11-27-2013, 07:16
Айде, имаме си нова кифла, дето си мисли, че е единствената с вагина и може да управлява света с нея.
Запиши си някъде, че сексът не е подарък, който даваш за добро поведение и не може да контролираш отношенията си с всеки мъж, щото, иначе, видиш ли, няма да му пуснеш.

ForzaFelipe
11-27-2013, 08:12
Виж сега ... аз отлично знаех, че ще правя секс с него и ще ме зареже, направих го от експериментална гледна точка, защо това да ме прави наивна? Аз не знаех, че след това ще развия някакви чувства към него и ще ми бъде кофти като се ме зареже.

:lol: Като си знаела отлично какво ще стане какво се чудиш?Ти си му казала директно "Ела вълчо,изяш ме!" и се чудиш що така е станало... Много нормални момчета биха направили като него, а това, че се е оказал пълен нещастник вече е твой проблем, че не си го опознала. Няма какво да направиш вече, спала си с него, зарязана си след това...live with that and move on ;) Сега ще знаеш, че не всяко момче което иска да спи с теб е готово да е с теб и ще внимаваш, за да намериш някой който няма да те изостави след като спи с теб :) Такъв е живота

Cloud9
11-27-2013, 08:16
Аз направих същата грешка,но на 18.Много страдах и се проклинах на тъпотата,но пък с времето това ми беше обица на ухото и вече знаех как да контролирам аз мъжете благодарение на секса.След време ще немариш някой, който ще те обича,ще е до теб и ще усетиш как с него правиш секс за първи път.Да знаеш-не е важно кой ти е взел девствеността,важното е кой ще дели легло за постоянно с теб.

Tsukuda_Hiroshi
11-27-2013, 08:38
^Това!

anonymous708973
11-27-2013, 08:52
вече знаех как да контролирам аз мъжете благодарение на секса.

Като цяло си ми симпатична, но с това много рязко ми падна в очите.
Контролирала тя... на баба си хвърчилото контролираш.

heartshapedbox
11-27-2013, 09:01
^Пантерата ми взе думите от устата.

babity
11-27-2013, 09:40
Е, то не е изключено да закрепиш много проблеми със секс, да подбутнеш половинката нанякъде или като цяло да изгладиш някои противоречия... Един, двама да подбутнеш нанякъде - зверски късмет, мек характер. Ама баш всички... слабо!

Cloud9
11-27-2013, 11:02
Не приемайте буквално.Под контролиране не значи че съм получавала дрънкулки и почивки от богати чичковци.То може и аз да не съм се изразила правилно,но под контрол се разбираше по-скоро това че им давах да се разбере че аз не съм от хората,които могат лесно да се хванат на въдицата им и повечето се отказваха още преди да са започнали.Иначе съм далеч от образа на мутреса и никога няма и да се доближа до него.
П.С. Сега си прочетох поста и осъзнах че точно в обратния смисъл е излязло.Сорка

mimsssssss
11-27-2013, 11:24
По какъвто и начин да се използва секса освен задоволяване и множене, си е смешно. Неща от рода "Ще ти направя свирка, ако спреш еди-кво-си?" или "Ще правим анален ако..." ... Такива манипулация и изнудвания са крайно безумни както и да го погледнете, независимо какви са целите на момичето - тъпо е да си мисли, че тва между краката и' може да върти света и мъжете по някакъв начин.

dimitar_ak
11-27-2013, 11:26
Много жалко за мъж, който може да бъде манипулиран така.

DarkTemplar
11-27-2013, 11:54
По какъвто и начин да се използва секса освен задоволяване и множене, си е смешно. Неща от рода "Ще ти направя свирка, ако спреш еди-кво-си?" или "Ще правим анален ако..." ... Такива манипулация и изнудвания са крайно безумни както и да го погледнете, независимо какви са целите на момичето - тъпо е да си мисли, че тва между краката и' може да върти света и мъжете по някакъв начин.
Както се казва "номерът отдавна се изтърка, но опитите продължават". ;)

Жалко е наистина, но манипулацията е в кръвта на жените и много от тях се възползват от това, което им е дал Господ (физически или интелектуално), за да постигнат определени свои цели (от най-дребните до най-сериозните).

Авторката е типична комплексарка с минимален житейски и любовен опит, която не стига, че е излъгана по най-елементарния възможен начин, ами се мъчи да измие собствения си срам с малоумно надуване. Клише отвсякъде, дори самият й ник го показва.

bilqnavod
11-27-2013, 12:28
Тялото е храм и не бива да позволяваме на някакви нещастници да го оскверняват с присъствието си.

Според мен нищо трагично не се е случило! Смятам, че вече си готова да продължиш нататък!
Отърси се от всичко и да не ти пука. Така или иначе животът ти ще продължи. За какво ти е човек като него? По-добре, че няма да имате вземане даване по между си. Трябва да ти кажа, че проблемите не идват от единия секс във връзката, ако ви се бяха задълбочили отношенията щеше да страдаш много повече след раздялата отколкото сега.

Късмет ти желая!

Cloud9
11-27-2013, 12:31
Манипулациите за секс не са само женска черта.Колко пъти съм чувала "Ако ме обичаш ще си легнеш с мен" от момчета няма да описвам.Както и преди писах и аз попадала в този капан,но това ме накара да различа после кой иска само секс от мен и кой иска нещо повече.Не е правилно използването от типа "ще ти дам,ако ти ми дадеш нещо в замяна",но ми се струва че в обществото е по-прието мъжете да го правят и да са пичове,а за жените остава ролята на жертвата или лесната.

Violenza
11-27-2013, 14:51
До такъв малоумен начин на мислене води "пазенето" след 20те...


Девойко, я се взимай в ръце. На твоите години някои семейства гледат, тя се вайка за единия секс, Боже...

pure_girl
11-27-2013, 16:10
До такъв малоумен начин на мислене води "пазенето" след 20те...


Девойко, я се взимай в ръце. На твоите години някои семейства гледат, тя се вайка за единия секс, Боже...
И какво му е малоумното на начинът ми на мислене.

pure_girl
11-27-2013, 16:11
До такъв малоумен начин на мислене води "пазенето" след 20те...


Девойко, я се взимай в ръце. На твоите години някои семейства гледат, тя се вайка за единия секс, Боже...

И какво му е малоумното на начина ми на мислене?

pure_girl
11-27-2013, 16:13
Както се казва "номерът отдавна се изтърка, но опитите продължават". ;)

Авторката е типична комплексарка с минимален житейски и любовен опит, която не стига, че е излъгана по най-елементарния възможен начин, ами се мъчи да измие собствения си срам с малоумно надуване. Клише отвсякъде, дори самият й ник го показва.

Защо да съм излъгана, като през цялото време знаех, че ме играе, казах защо го направих и казах, че не съм очаквала след това да се привържа към нещастника с малката пишка.

Violenza
11-27-2013, 16:22
И какво му е малоумното на начина ми на мислене?
'Щото казваш, че си знаела какво ще стане и въпреки това си разочарована именно от очаквания резултат. :cool:

Сто човека ти го казаха, единия секс няма да ти промени живота.

Kristianc95
11-27-2013, 16:35
Точно такива изказвания ме накараха да си легна с първия идиот. \
И понеже някой си ти се смее, че на 21 си девствена ти реши да го направиш с "първия идиот". Еми сори, ти си идиотката в случая.

juniorcho0
11-27-2013, 16:47
Горе главата! Боклуци бол.... затова има кошчета ;)
Трии номера, блокрай, игнорирай :) и продължи напред ;)

anonymous708973
11-27-2013, 17:51
'Щото казваш, че си знаела какво ще стане и въпреки това си разочарована именно от очаквания резултат. :cool:

Сто човека ти го казаха, единия секс няма да ти промени живота.

Ох, бе.
Мадамата каза, че е очаквала да я зареже, не е очаквала да се привърже и да й е кофти. :д

DarkTemplar
11-27-2013, 18:09
Защо да съм излъгана, като през цялото време знаех, че ме играе, казах защо го направих и казах, че не съм очаквала след това да се привържа към нещастника с малката пишка.Това:

'Щото казваш, че си знаела какво ще стане и въпреки това си разочарована именно от очаквания резултат. :cool:

Сто човека ти го казаха, единия секс няма да ти промени живота.

нещастника с малката пишка
Те малките прашки правят най-големите бели. :D


Ох, бе.
Мадамата каза, че е очаквала да я зареже, не е очаквала да се привърже и да й е кофти. :д
Значи не познава себе си и собствената си емоционалност.

Авторке, приеми мненията в темата като градивна критика, горе главата и следващия път не се давай на разни селски Дон Жуановци.

fenastz
11-27-2013, 18:53
Точно такива изказвания ме накраха да си легна с първия идиот. И какво е толкова фантастичното?

Странно е,даже много - за мъж е по-възможно, ама жена на 21 да е девствена?! Дори за най-дебелите и грозни жени винаги се намира достатъчно пиян гларус, за да си девствена на 21 трябва да си живяла в някоя пещера...

shmatarok
11-27-2013, 18:58
... или просто да очакваш Него, истинския Принц на бял кон. :?

Имам такава приятелка. Иначе е много приятно да се излиза с нея, щури купони все стават, ама освен да се понатиска с някой, друго не прави. А като я питам защо си се пази толкова, еми просто си чака специалния. И то с такова нетърпение, че чак ми става мъчно понякога.

pure_girl
11-27-2013, 19:37
Странно е,даже много - за мъж е по-възможно, ама жена на 21 да е девствена?! Дори за най-дебелите и грозни жени винаги се намира достатъчно пиян гларус, за да си девствена на 21 трябва да си живяла в някоя пещера...

Aми аз съм доста хубава според мнението на мнозина, но пък за сметка на това не съм никак общителна и водя затворен начин на живот, на всичкото отгоре съм и претенциозна и ето затова така става.

pure_girl
11-27-2013, 19:37
Горе главата! Боклуци бол.... затова има кошчета ;)
Трии номера, блокрай, игнорирай :) и продължи напред ;)

Мерси, пич!

DarkTemplar
11-27-2013, 19:42
Aми аз съм доста хубава според мнението на мнозина, но пък за сметка на това не съм никак общителна и водя затворен начин на живот, на всичкото отгоре съм и претенциозна и ето затова така става.
Ако станеш малко по-общителна, хем ще имаш по-интересен и разнообразен живот, хем шансът да срещнеш подходящия ще се увеличи многократно. ;)

pure_girl
11-27-2013, 20:00
Ако станеш малко по-общителна, хем ще имаш по-интересен и разнообразен живот, хем шансът да срещнеш подходящия ще се увеличи многократно. ;)

Определено, една от причините, поради които направих тази грешка е моята необщителност. Ще се опитам да се променя...може пък късметът да ми се усмихне. :)

DarkTemplar
11-27-2013, 20:10
Стискаме палци. :smt023

anonymous708973
11-27-2013, 20:14
Странно е,даже много - за мъж е по-възможно, ама жена на 21 да е девствена?! Дори за най-дебелите и грозни жени винаги се намира достатъчно пиян гларус, за да си девствена на 21 трябва да си живяла в някоя пещера...

Специално ти нямаш угодия.
Начи... не може девствена на 21,
ако е тръгнала да прави секс на 15, е курва,
ако на 18-19 е спала с 2-3 - пак е курва.
После жените не знаели кво искат.

fenastz
11-27-2013, 20:29
ако е тръгнала да прави секс на 15, е курва,
ако на 18-19 е спала с 2-3 - пак е курва.


Тези изводи откъде ги направи? :D

anonymous708973
11-27-2013, 20:41
Айде, айде. Знаем се.
Половината ти коментари са от тоя род.

fenastz
11-27-2013, 20:51
Не знам къде си ме чела да пиша такива неща - на 15 си е съвсем нормално да прави секс, на 18-19 да е била с 2-3 си е добро положение, ако са 20-30 тогава е друго

Violenza
11-28-2013, 07:16
Ох, бе.
Мадамата каза, че е очаквала да я зареже, не е очаквала да се привърже и да й е кофти. :д
То и без чувства да е, пак е кофти да те зареждат, тя е очаквала онзи да се влюби в нея и да се окаже ПРИНЦЪТ. :D

vivchetooo
11-28-2013, 10:25
Първият път наистина е много важен и момичетата трябва да внимават с кой си лягат, защото после може горчиво да съжаляват...

Първият път е важен, ако ти го възприемаш така. Моят първи път беше с доста по-голямо от мене момче и честно казано на мене не ми пукаше, и не исках повече с него, макар че сексът беше страхотен

pure_girl
11-28-2013, 17:13
Не знам къде си ме чела да пиша такива неща - на 15 си е съвсем нормално да прави секс, на 18-19 да е била с 2-3 си е добро положение, ако са 20-30 тогава е друго

Много е нормално да се прави секс на 15...направо....

mishka231
11-28-2013, 19:31
Това е много гадно и подло...прави си бройки...нищо ново... :(