PDA

View Full Version : Кога е нормално в наше време млад човек да си загуби девствеността?



Football_Sensei
11-24-2013, 18:52
Беше ми интересно да си направя проучване по темата, тъй като съм срещал много палитрени мнения по темата, а и искам да знам за себе си дали е притеснително на 17 години момичетата да са ти тъмна Индия, също по гореопомената причина

DeHu
11-24-2013, 19:49
Има и други такива теми и отговорите са еднакви-както дойде.Не бива да напъваш нещата излишно,рано или късно нещата ще си дойдат на мястото.

baby_baby
11-24-2013, 21:39
Който когато иска само че за мен не е нормално на 12-13-14-15

ndesign
11-25-2013, 00:59
Мислете като губите девствеността си. Не само на каква възраст, а и най-важното - с КОГО!!! Да, не е нормално да е на на 12-16, но и по-късно да е, бъдете предпазливи и не го правете само защото му било дошло времето. Наскоро ми попадна една интересна статийка. Става въпрос за ТЕЛЕГОНИЯТА, който иска да разбере що е то "телегония", нека чете: http://eltimir.ovo.bg/news/telegonija/2013-09-26-346

Баща Ти
11-25-2013, 07:48
Абе на 17 момичетата да са ти тъмна Индия, въобще не е добре...

babity
11-25-2013, 08:57
Когат' ти е айляк. То и да ебеш кат' разпран, пак не е гаранция, че момичетата няма да са ти тъмна Индия. Просто се забавлявай и използвай презервативи. Колкото повече се вкарваш във филма, че закъсняваш, че изоставаш от някого, толкова повече се отдалечаваш от заветния момент.

Nonetheless
11-25-2013, 20:24
Така. Значи по този въпрос трябва да се направи тема (която да я направят важна модовете). И в тази тема (както и във всичките 1237821736723261362713721942 теми с подобни въпроси) чисто и просто да се каже : НЯМА фиксирана възраст, след или преди която ТРЯБВА/ или е НОРМАЛНО да си изгубил девствеността си. Всичко е строго ИНДИВИДУАЛНО. За жалост има хора, които внушават неща от типа на "Ако не си правил/а секс преди да навършиш 16(/17/18 и т.н) си пълен неудачник и загубеняк". А също го има и "УАУ правила си секс на 15, тъпа к*рва". Това сичкото са ПЪЛНИ простотии.

Всичко зависи от ТЕБ и какво ТИ искаш, и не трябва да се влияеш толкова от чуждото мнение, и не само в конкретния случай.

_ivi_
11-25-2013, 20:38
Кой когато се чувства готов.

wartburg353
11-26-2013, 07:05
Естествено на 12. След това, както ще ти кажат всичките ти приятели докато пушите цигари зад даскалото, си супер загубен.

Ivaaaaa
11-26-2013, 07:44
*facepalm*

Lilanda
11-26-2013, 08:03
Така. Значи по този въпрос трябва да се направи тема (която да я направят важна модовете). И в тази тема (както и във всичките 1237821736723261362713721942 теми с подобни въпроси) чисто и просто да се каже : НЯМА фиксирана възраст, след или преди която ТРЯБВА/ или е НОРМАЛНО да си изгубил девствеността си. Всичко е строго ИНДИВИДУАЛНО. За жалост има хора, които внушават неща от типа на "Ако не си правил/а секс преди да навършиш 16(/17/18 и т.н) си пълен неудачник и загубеняк". А също го има и "УАУ правила си секс на 15, тъпа к*рва". Това сичкото са ПЪЛНИ простотии.

Всичко зависи от ТЕБ и какво ТИ искаш, и не трябва да се влияеш толкова от чуждото мнение, и не само в конкретния случай.
Това, че 10 идиота се чудят кога да се проеб*т, не значи, че има нужда от важна тема.

Когато искаш си губи девствеността. Единственото, което трябва да се каже по темата е, че след 20-и-няколко-годишна възраст това, че си девствен МОЖЕ да повлияе лошо на психиката ти. Повтарям, удебелявам и подчертавам 50 пъти думата МОЖЕ.

Nonetheless
11-26-2013, 08:37
@ Lil
10 идиота само в последната седмица.

След 20-и-няколко-годишна възраст може да ти повлияе девствеността само ако страдаш от липса на самочувствие. Която всъщност е и една от причините за девствеността ти.

Football_Sensei
11-26-2013, 17:05
забелязвам че има голямо недоразумение относно разбирането на въпроса ми- благодаря за отделеното време и коментари но може би заради повърхностен прочит сте реагирали първосигнално- не обвинявам никой де, знам че е нормално. Сега, не агонизирам като петел в овулация хора девствен съм малка ми е пишката помощ. А искам да знам кога повечето си губят девствеността и защо, а за себе си искам да знам дали, в съответсвие с останалия свят, имам повод за някакво притеснение и трябва ли да правя нещо насочено към мен, т.е. към отношението ми, манталитета и т.н. Въпросът ми може да прилича на тривиален, но всъщност е по-различен, с друга посока на мислене. Нещата, които иначе обяснявате са ми ясни. Надявам се да съм вкарал повече яснота по темата. И сърдечно благодаря за телегонията, любопитната алтернативна информация винаги е добре дошла в моя дом :D

fenastz
11-26-2013, 18:36
14-15-16 макс

по-нататъка вече си говорим за изостанали хора

Cloud9
11-27-2013, 11:05
В днешно време нищо не е нормално! Но ако за по принцип питате- когато човек разбере че не се забременява от въздуха и знае как да се предпазва от болести.

skok
11-27-2013, 18:41
Нормално е когато имаш акъл. А не да правиш секс и после 2 седмици след тва да пускаш теми по форуми "бременна ли съм". За тея хора секса е много повече неприятно нещо от колкото приятно. На 17 си ок спокойно имаш още 2-3 години преди да стане притеснително

Dam Yeo Wool
12-02-2013, 00:41
Първия път е много важен момент в живота и трябва да е с подходящия човек независимо кога!
Естествено,че има и някаква възрастова граница. Нормално е да започнеш да мислиш за това след 15 год. възраст.
Не трябва да се тревожиш как ще мине,защото като за първи път трябва да се забавляваш максимално.

http://smileys.svatbata.org/set-01/491.gif

eli_05
12-03-2013, 14:18
Първия път е много важен момент в живота и трябва да е с подходящия човек независимо кога!
Естествено,че има и някаква възрастова граница. Нормално е да започнеш да мислиш за това след 15 год. възраст.

http://smileys.svatbata.org/set-01/491.gif

+++

Djenka
12-03-2013, 17:39
Не мисля, че има определена възраст, тъй като всеки се развива сам за себе си и всеки е на различно ниво психически. Не е нормално на по-малко от 15 да си сменил/а вече няколко партньора/ки, на 16 и нагоре е по-приемливо. Най-добрата възраст според мен е 17-18, но е супер тъпо някой като си мисли, че като си се прое**л толкова късно, си няк'ъв неудачник.

DarkTemplar
12-03-2013, 19:35
Когато му дойде времето.

Hilary_
12-05-2013, 05:47
След 18 .. всичко преди това (за мен) е подранило!

heartshapedbox
12-05-2013, 10:24
Когато си наясно, че сексът не е само удоволствие, а и отговорност спрямо партньора ти и теб самия, информиран за евентуални рискове и как да се предпазиш от тях.

zero
12-06-2013, 20:06
Да !!! Не е важно кога, а е важно с кого ... !!! Остави ти, че ще спиш с момче на 14/15 - няма проблем, но след това ако целият квартал знае е малко тъпичко или ако те забремени, или ако те нарани ...
Истинските мъже не споделят с колко са били в леглото, не се хвалят, не гледат да изпъкват :)
Те показват какво могат в леглото и извън него само на една жена ! :)

tHe_COolEst_GIrl
12-08-2013, 18:59
След 18 .. всичко преди това (за мен) е подранило!
Точно. Неслучайно законът е приел тогава да си пълнолетен. На 18 вече се смята, че си зрял психически и физически, можеш да понесеш последствията за действията си :)

anonymous895156
12-08-2013, 19:02
http://eltimir.ovo.bg/news/telegonija/2013-09-26-346

:lol: :lol: :lol:
Според демократичната еврейска пропаганда...
:lol: :lol: :lol:
оправи ми настроението с тази статийка

Lilawo_Dupe
12-08-2013, 19:06
Категорично след 18, даже е хубаво и по-късно.

anonymous895156
12-08-2013, 19:08
сериозно, много е забавна
само не разбрах как при употреба на презерватив ще се появи мутация (??!?) в хромозомата на жената, която да доведе до... о, Боже, даряване на законните си съпрузи скритите плодове на предбрачните си полови връзки – наркомани, токсикомани, хомосексуалисти или психически непълноценни и душевноболни деца.
да, хомосексуалистите се спукват да правят секс с жени
това е най-абсурдната теория, която съм чувал, дори в учебник от НРБ не биха я допуснали

anonymous895156
12-08-2013, 19:10
Телегонията е част от науката Енерго-информационна генетика, с която се занимават и правят изследвания в тази област учени и генетици от редица страни. А причината да не се разгласяват резултатите от тези изследвания е съвсем ясна. Представете си целия шум и шок сред сексуално разкрепостеното западно общество в резултат от опитите за въвеждане на Новия световен ред. Не случайно на запад се проведе сексуална революция, с цел разлагане и деградация на обществото, което с всеки изминал ден непоправимо се изражда. За съжаление, прави се много малко в науката, а повече средства се хвърлят не в научни лаборатории и научни центрове, а в ... Холивуд. Възпрепятстването на финансиране за изследвания в телегонията се съпровожда с продуциране на гигантски бълвоч от филми и видео, проповядващи безогледен промискуитет (безразборни сексуални контакти).


:ДДД :Д :ДД :ДДДДД :ДДДДДД

бабо ти ли си