PDA

View Full Version : Грешка..



Djovani
11-24-2013, 19:27
Проблема ми е ,че казах на една много много близка моя приятелка,че съм влюбен в нея.Не знам защо го направих,не го чувствам,не го мисля,просто ми беше самотно ,бяхме двамата и аз знам,че тя ме харесва и й го казах ,тя каза че и тя се чувства така и ми беше готино 2 дни,след това реших,че трябва да й кажа истината ,направих го ,обаче по възможно най-тъпия начин.Първо нямах смелостта да й го кажа в очите ,написах й го в Viber-a казах й "Тея дни беше готино,ама не беше истинско,приемам те за приятелка,извинявай ,но няма филм" .. не знам защо го написах така ,обаче тя не иска да ме чува,да ме вижда .. а ми е тъпо не съм искал да я нараня,просто сгреших и сега не знам как да оправя нещата.Липсва ми ..

xXxPETYAxXx
11-24-2013, 19:44
Да си мислил по-рано за последствията. Малко е късничко вече, но за следващия път да знаеш, да не постъпваш така.

DeHu
11-24-2013, 20:04
"няма филм",неее не мога :D Малки сте,пък ти изглежда изобщо нямаш идея как да си направиш живота по-интересен и правиш глупости.Станалото-станало,помисли ти как би се почувствал на нейно място и дали би простил.Сериозно,намери си някакво занимание,което да те отвлича от 'спретването на филми'.

Djovani
11-24-2013, 20:11
Не съм малък,даже въобще .. на 22 съм ... ама защо да не прости ? Казал съм й 5 думи ,целунал съм я няколко пъти .. и какво от това? ;x

DeHu
11-24-2013, 20:41
Ето отговор на въпроса ти :''казах на една много много близка моя приятелка,че съм влюбен в нея'' .Много,много близка приятелка означава поне,че сте приятели от доста време.След 'признанието' ти се оказва,че тя е била влюбена в тебе.Е представи си какво е било чувството да разбере след толкова време,че е взаимно.Но пък след 2 дена изведнъж се оказва,че си се объркал...сигурно е супер приятно чувство? Пък това,че преди да кажеш такива по-силни думи,особено пък пред близка приятелка,не е зле да се замислиш,хрумвало ли ти е? А пък това,че дори не можеш да и го кажеш в очите говори за това колко близка ти е и ти какъв мъж си.Още от първия ти пост ми стана ясно,че си някакъв пълен филмар,ама поне не се чуди що ти е ядосано момичето.И не е въпроса в броя на думите,които си и казал,ами в това какво означават...

babity
11-24-2013, 21:11
Ти си лайно. 'Щото дори нямаш ташаци да си поискаш к'вото ти е нужно в прав текст, а заблуждаваш. Миризливо, шибано лайно!

Djovani
11-24-2013, 22:25
Да,аз разбирам,че не беше честно спрямо нея,но не бях сигурен просто,мислех го много време.От седмици имах съмнения ,че имам някакви чувства към това момиче,защото повече от 2години сме страшно близки.Виждаме се почти всеки ден,ако не се виждаме си говорим по телефона с часове понякога,ако не си пишем.Тя е тази на с която говоря за глупавите момиченца с които излизам.Споделяме си абсолютно всичко,тя е супер свястна студентка е в София,познавам я лятото когато завърши гимназия и щеше да идва в София,тя е коренно различна от това което съм аз и моите приятели.Учи в медицинския супер сериозна и отговорна е и ми харесва това,че мога да говоря с нея за всичко.Последните седмици се чудех дали наистина изпитвам нещо към нея и един ден реших да й го кажа,но след това ,прецених че съм взел грешното решение и защото ми е достатъчно близка реших да й кажа,че няма смисъл да се заблуждаваме ,защото не искам да я нараня в по-късен етап и сега само се караме и разправяме и тя не иска да ме чуе дори .. Липсва ми да говоря с нея,да се смея с нея ..

babity миличка ,това че някой симпатяга те е преебал не ти дава правото да ме нареждаш ;]

babity
11-25-2013, 05:30
'Ма т'ва няма нищо общо с мен. Фактите са си факти. Дано някой ден ти пораснат ташаци и възмъжееш!

~LadyCrawley~
11-25-2013, 07:48
Ей, на голям играч се правиш значи :дд Напълно заслужаваш "много близката ти приятелка" повече да не ти проговори. Като гавра е, не знам как на 22 години изобщо питаш какво толкова си направил...

Баща Ти
11-25-2013, 07:54
Кажи ми поне еба ли я тая?

baby_baby
11-25-2013, 12:35
Да си мислил по-рано за последствията. Малко е късничко вече, но за следващия път да знаеш, да не постъпваш така.

++++

Djovani
11-25-2013, 15:01
Ама какъв играч ,какво да направя ,че не мога да имам връзка с нея,еми не си се представям с такова момиче,не е мой тип ,не ме привлича външно.. Това ли да й кажа,така ще я нараня още повече ..

~LadyCrawley~
11-25-2013, 17:02
Ми кажи й го естествено, поне няма да я разиграваш повече.

Starless
11-25-2013, 18:16
За урок ще ти е. Първо да се изясниш със себе си и тогава да си разкриваш чувствата пред хора, които са пряко засегнати от това. Точно като подигравка си е - знаел си за чувствата й и едва ли не си я подлъгал - днес те искам, утре не. И най-тъпото е начинът, по който си я отрязал - да беше проявил смелостта поне очи в очи да си оправяш кашите. Има защо момичето да не иска да те вижда, обидил си я, не знам кой на нейно място би махнал с ръка и казал 'майната му, нищо не е станало'.

mm28
11-25-2013, 18:47
За урок ще ти е. Първо да се изясниш със себе си и тогава да си разкриваш чувствата пред хора, които са пряко засегнати от това. Точно като подигравка си е - знаел си за чувствата й и едва ли не си я подлъгал - днес те искам, утре не. И най-тъпото е начинът, по който си я отрязал - да беше проявил смелостта поне очи в очи да си оправяш кашите. Има защо момичето да не иска да те вижда, обидил си я, не знам кой на нейно място би махнал с ръка и казал 'майната му, нищо не е станало'.Похвално за 16 годишна...

Пич, сигурен ли си че си на 22, щото това и за 12 годишен не отива...И как точно си решил, че си влюбен в някоя, която не те привлича...

leadyflame
11-25-2013, 20:39
Нормално е да не ще да те чуе, един вид си се подиграл с нея доста кофти, предвид това, че още преди на теб да ти щукне, че имаш по особени чувтва към нея, при нея явно са се задълбочавали.

psychopath
11-25-2013, 23:23
пфхахахахахаххахаха

fire_magic
11-26-2013, 08:02
мислех го много време

ти си тъпо копеле, колкото повече се опитваш да мислиш, толкова по-зле става

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 09:30
Мноооого си зле! Ако съм на нея, няма да погледна повече такова лайно като теб. Оправяй се!

Starless
11-26-2013, 18:43
Похвално за 16 годишна...

:oops:

Lucho
11-26-2013, 20:05
Погледни го от хубавата страна - писал си през Viber-а, демек не си се охарчил, всичко ти е излязло за без пари (разбира се, около 300kb от мобилния нет, или в най-добрия случай wi-fi, т.е. си е безпари). Погледни го от тази страна, ще трябва да черпиш. Някой хора много страдат докато стигнат до тука като мобилният нет е най-малкия им проблем (да не говорим за литрите нафта, примерно). Така че се радвай, но внимавай. Другия път може да ти излезе солено.

Djovani
11-27-2013, 19:56
Всъщност се оказа,че и тя има тайни и то много много по-големи от моите.Запознах се преди няколко седмици с нейна позната ,били са приятелки едно време,започнах да излизам последните дни с това момиче и разбрах твърде много за "добрата ми приятелка" и просто съм потресен ,чувствах се толкова виновен ,за това че й казах неща,които не чувствам и че съм си позволил да я излъжа,а се оказа че тя ме е лъгала много повече само и само за да ми се хареса,което е отблъскващо и доста жалко.

leadyflame
11-27-2013, 19:59
Не се опитвай да изглеждаш по-малко виновния!

Djovani
11-27-2013, 20:28
Аз не мога да разбера защо всички се правите на големите моралисти? Не правите грешки ли? Аре стига ,че ме дразните 80% сигурно са някакви забили дето са супер асоциалните и се правят на вървежни в сайтче.Едно време когато влизах тук наистина имаше хора ,които се стараеха да помогнат и да погледнат от дргуата гледна точка...

leadyflame
11-27-2013, 20:35
Проблемът е там ,че щом споменаваш това за нея искаш да се изкараш невинния, а момето щом те е искала, разбира се че ще доокраси това онова, та ти си и бил цел, която е мислела, че е стигнала. И ти с твоето неразбиране за чувство си я разиграл.

DeHu
11-28-2013, 10:22
И сега какво,като не срещна подкрепа вече всички са забили,а? :D По-обективни отговори не би могъл да получиш като цяло.

sneering
11-28-2013, 10:45
Ако е имала подобен интерес като твоя,и от 3 точки с 1 запетайка,щеше да откликне.Което говори,че дори и най-смисленото послание да беше избрал,все тая..

HristoGavrilov
11-28-2013, 11:13
Рядко просто момче. Как можеш така да си играеш с нечий чувства? Не те ли е срам? Знаел си, че тя те харесва и си я използвал, за да си направиш кефа, след което си я зарязал по най-грубия, незрял начен. Засрами се, момче!

Tsukuda_Hiroshi
11-29-2013, 15:34
Аз не мога да разбера защо всички се правите на големите моралисти? Не правите грешки ли? Аре стига ,че ме дразните 80% сигурно са някакви забили дето са супер асоциалните и се правят на вървежни в сайтче.Едно време когато влизах тук наистина имаше хора ,които се стараеха да помогнат и да погледнат от дргуата гледна точка...

Bitch, please!! Как може някой да ти помогне? Да ходя да й обяснявам колко си свестен ли? Ами не си, батенце, сорка! А относно забилите асоциални - ми да, такива сме. Не 80, а 100%! Висим тука и чакаме да оправяме проблемите на келешчетата, дето не знаят какво искат. Знаеш как е - всичко ни е 6, нямаме проблеми, наеми за плащане, сметки... ;)

anonymous708973
11-29-2013, 15:41
Ми като е отблъскващо и жалко, че "те е лъгала", защо изобщо искаш да се сдобрявате? Не би трябвало да ти пука, нали?


Аз не мога да разбера защо всички се правите на големите моралисти? Не правите грешки ли? Аре стига ,че ме дразните 80% сигурно са някакви забили дето са супер асоциалните и се правят на вървежни в сайтче.Едно време когато влизах тук наистина имаше хора ,които се стараеха да помогнат и да погледнат от дргуата гледна точка...

Правим грешки, но ги поправяме. И не се подиграваме с близките си хора, защото това е подигравка. Не само с чувствата на момичето, но и с егото. Ако го беше направил непознат, пак щеше да й е тъпо, ама щеше да й мине. Като го прави най-близкият й приятел, няма шанс.

Най-добрият ми приятел е момче. Никога не си представям да направи такава простотия. Никога. Колкото и да е пиян, колкото и да му е самотно, да е необвързан. Никога. А и двамата не сме непривлекателни, ако ме разбираш.
А и да го направи - айде, добре, привързан е емоционално към мен и аз към него и се е объркал. Ама извинението се очаква да е очи в очи. Като мъж. А не по вайбър, по дяволите. "Няма филм"? Ако бях на мадамата, повече нямаше да имаш топки.