PDA

View Full Version : Тази липса..



desi89005
11-24-2013, 20:19
Здравейте..
От няколко седмици не съм била в добро настроение. Тоест 90% от деня съм тъжна. Не знам защо е така. Изпитвам някаква празнота. Въпреки семейството и приятелите ми пак съм самотна. Ежедневието ми е еднообразно. От училище в къщи. Чакаш да дойде петък с надежда, че ще се случи нещо интересно, но нищо отново. Имам нужда от онзи човек с който да прекарваш по-голямата част от времето си, да му споделяш всичко, да му имаш доверие и да се чувстваш обичана. Искам да дам толкова много, но няма на кого. Не излизам често заради ученето. Предимно през уикенда и момчетата с които се събирам са ми като братчета. Тук 3/4 от момчетата са ужасно повърхностни. Нямам конкретен проблем за който искам помощ. Просто споделям.. Наистина чувствам се ужасно.. Самотна съм ....

lamer4e7o
11-24-2013, 20:33
Само на 15 годинки си, ако съдя по профила ти… Давай го по-леко. Животът е пред теб. Няма защо още от сега да си съсипваш дните, заради неща, които ще им дойде времето, било рано или късно.

desi89005
11-24-2013, 20:35
Аз не бързам за никъде, но чувството е ужасно.. Все едно съм в депресия и на почти нищо не мога да се зарадвам.

lamer4e7o
11-24-2013, 20:38
Излизаш с приятелки и се чувстваш самотна? Тʼва не мога да го разбера.

Както се казваше в един филм: „Приятелите ти те правят човек!“. :)

desi89005
11-24-2013, 20:49
По отношение на приятелите всичко е супер. Не знам как да го обесня.. Просто пак изпитвам някаква празнота и се чувствам самотна. Както по - горе споменах искам човек с който да си имаме доверие, да мога да му споделя всичко и да се чувствам обичана..

lamer4e7o
11-24-2013, 20:53
Ми като искаш такъв човек, намери го. Излизай с различни компании, събирай се с момчета и т.н. Но пак казвам, че според мен това не е най-големия ти проблем на 15 годинки. :)

desi89005
11-24-2013, 20:57
Да знам.. В момента си гледам уроците. Но проблемът е че не искам да се чувствам така. И благодаря все пак за отделеното внимание. :)

babity
11-24-2013, 21:07
Започни да спортуваш. Движение=хормони на щастието.

desi89005
11-24-2013, 21:10
Така мисля да направя. Благодаря ти. :)

baby_baby
11-25-2013, 12:45
Ще го намериш този човек когато най-малко очакваш не бързай

sunshine :**
11-25-2013, 15:20
И аз съм в същата ситуация - прекрасни приятели, семейство, уча си, излизам, но сякаш се въртя в един кръг и нищо не ми се случва, сякаш някой ми липсва, но не знам кой.Всеки има нужда да бъде обичан, всеки има нужда от някой до себе си, аз също,ти също.Този човек обаче не се търси.Той сам ще дойде.Такива моменти, в които се чувстваш по този начин без конкретна причина са нормални, няма как живота и настроението ни вечно да са цветущи.Този така наречен период ще отмине повярвай ми.

desi89005
11-25-2013, 16:29
Благодаря много на всички! :)

psychopath
11-25-2013, 23:25
Проблема ви е в нагласата, че се мислите са прекалено задълбочени, а другите са повърхностни.

fire_magic
11-26-2013, 00:53
Проблема ви е в нагласата, че се мислите са прекалено задълбочени, а другите са повърхностни.
+
така е, всичко е въпрос на гледна точка

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 09:32
Здравейте..
От няколко седмици не съм била в добро настроение. Тоест 90% от деня съм тъжна. Не знам защо е така. Изпитвам някаква празнота. Въпреки семейството и приятелите ми пак съм самотна. Ежедневието ми е еднообразно. От училище в къщи. Чакаш да дойде петък с надежда, че ще се случи нещо интересно, но нищо отново. Имам нужда от онзи човек с който да прекарваш по-голямата част от времето си, да му споделяш всичко, да му имаш доверие и да се чувстваш обичана. Искам да дам толкова много, но няма на кого. Не излизам често заради ученето. Предимно през уикенда и момчетата с които се събирам са ми като братчета. Тук 3/4 от момчетата са ужасно повърхностни. Нямам конкретен проблем за който искам помощ. Просто споделям.. Наистина чувствам се ужасно.. Самотна съм ....

Добре дошла в клуба! ;)

abvd
11-26-2013, 09:36
Разнообрази си денят след училище с нещо което ще ти привлече внимание .. било то да тренираш или да почетеш някоя книжка.

desi89005
11-30-2013, 23:29
Просто каквото и да правя в някоя част от деня (всъщност най-често вечер) винаги се сещам за това. И аз не казвам, че това ми е главен приоритет в живота. Просто усещам тази липса, а и ми омръзна настроението ми да е такова. Но иначе благодаря на всички за съветите. :)

shades
11-30-2013, 23:58
проблема е че не можеш да схванеш концепта , а той е че ако разчиташ на друг да те прави щастлив , винаги ще си dependable и когато този човек не е около теб (ако гаджето ти е на работа или в чужбина ще се чувстваш пак мизерно)

ако не свикнеш да си живееш живота сама и да се наслаждаваш на него , да се занимаваш със странични дейности и да не разчиташ много на хората да ти оправят настроението , нищо няма да потръгне :smt023

ForzaFelipe
12-01-2013, 00:15
Просто каквото и да правя в някоя част от деня (всъщност най-често вечер) винаги се сещам за това. И аз не казвам, че това ми е главен приоритет в живота. Просто усещам тази липса, а и ми омръзна настроението ми да е такова. Но иначе благодаря на всички за съветите. :)

Колко познато ми е това :) По цял ден съм с познати, наляво надясно, и пак като се прибера се садвам за нищо. Разбирам те, но няма магическо нещо което да сториш, чакаш да срещнеш човека който да запълни тази празнота. Тя не може да се запълни с който и да е, така че ти казвам да не бързаш. Намери си занимание, излизай, ама бала и така един хубав ден ще се запознаеш с някой който ще запълни тази празнина и вместо да се садваш вечер, ще си мислиш за него през това време :) Аз си пускам музика, драскам 5 реда тука да се оплача и на другия ден съм пак съм 6тица от тотото :D

sramejlivkaa
12-07-2013, 15:19
Не мога да разбера как някои хора толкова лесно намират половинките си и толкова бързо и лесно се влюбват в тях и то най-често след като се разделят с бившите си. А някои хора им коста много време и усияли да я намерят също като мен. Блазя им на тези хора, които вече са ги намерили! :)

DarkTemplar
12-07-2013, 15:24
^До характер е, нерядко и до късмет.

djipsito
12-07-2013, 23:17
Не съм чела всички мнения, ама... почни да се разнообразяваш. Излизай, общувай, запознавай се. Като не мислиш за липсвата, по-бързо се запълва ;) Даже без да разбереш кога. Направи се красива, спортувай, чети, пей, абе.. прави различни неща всеки ден.

BlackEyedPeas
12-08-2013, 09:42
Абе за кво все мислите, че щастието идва с гаджето, ебаси.

Tsukuda_Hiroshi
12-08-2013, 13:32
^ТОВА!!!