PDA

View Full Version : Приятели или нещо повече



hawaii12
11-24-2013, 22:57
Здравейте!
Занимавам се с едно момиче от вече 5-6 месеца. Всичко почна на бъзик излизахме с обща компания и се опознахме доста бързо. Започнахме да си пишем всеки ден и след не дълго време се получи нещо между нас ,но за съжаление приключи толкова бързо ,колкото беше и започнало. Аз наистина бях хлътнал по нея чувствах се наистина много гадно. Мина ми след известно време. Тя започна да пише и така цяло лято си писахме и се виждахме приятелски без ябсолютно нищо да се случва. Сближихме се още повече. Най-ненадейно началото на месеца просто реших да я поканя у нас ,за да се видим и да гледаме някакъв филм. Толкова и го гледахме...отново се забихме и нищо повече ,а след това още няколко пъти. Не се виждахме една седмица ,понеже нямаше възможност или просто се опитваше да ме избегне поради някаква причина. И сега отново стария познат friend zone наистина не знам какво се случва. Прекалено много я ценя като приятел и просто не искам да правя някакви прибързани решения ,а в момента някак си чувствам я далечна ,като се има на предвид как се държеше преди. Заговорихме се просто ей така какво мисли за връзките. Отговорът и беше следния: "Прекалено бързо се привързвам към даден човек ,но мога и толкова бързо да се откажа от него " и всичко ,което каза се въртеше около това... наистина не знам какво да очаквам от нея...

AKJSDHLX
11-25-2013, 08:01
според мен избягва обвързването, защото я е страх.Ако наистина толкова много си хлътнал...говори с нея.Обясни и, че ти няма да я оставиш ей така и че не трябва да се страхува от привързването.Това, че не се е получило първия път може да ти изиграе лоша шега, но пък нищо не губиш...ако все пак не стане нищо...останете си приятели..ще е странно известно време, но пък и това сте го минали вече, така че не е толкова страшно.
Просто говори с нея!Успех!

Баща Ти
11-25-2013, 08:05
Изчукай я и всичко ще се оправи.

babity
11-25-2013, 09:07
Чукай си я чат-пат щом има хава. Освен ако не искаш цял живот да и се доказваш, 'щото видиш ли тя лесно губела интерес...

baby_baby
11-25-2013, 11:39
Явно точно сега не иска връзка

wankata7
11-25-2013, 21:27
Като я цениш не искай обвързване.Просто си я чукай когато иска и на теб ще ти е кеф и на нея (това е моя мечта) !