PDA

View Full Version : Филми



rali.9
11-25-2013, 08:08
Здравейте не знам дали има такъв въпрос но реших да го задам.Онзи ден гледах филм по дисни.Той се разказваше за 2 бебета момче и момиче които бяха на 2 години които бяха на детегледачка при една баба която беше обирджия :).И дойдоха едни които трепят вредители и един които се правеше на приятел на внучката и искаха да и откраднат парите на бабата.После дойдоха майката на момичето и бащата на момчето вързаха ги за заложници после те двамата се ожениха и свърши филма.Моля кажете как е заглавието на този филм :( !

elena.markova
12-03-2013, 11:08
не знам как се казва но си пуснала хубава тема в която можем да си обменяме информация за хубави филми,

baby_baby
12-07-2013, 19:21
Ето няколко които ми харесват много : R.I.P.D / РПУ „Оня свят“ (2013) , The Hunger Games: Catching Fire / Игрите на глада: Възпламеняване (2013) , Kick-Ass 2 / Шут в г*за! 2 (2013) и The Family / Коза Ностра (2013)

elena.markova
12-08-2013, 10:43
а някой ужас който си гледала и ти е харесал защото с моя мъж всеки ден теглим ужаси и всички хубави сме изгледали вече и комедии теглим но не можем да попаднем на нещо на истина смешно. а от тези които си споменала ми хареса РПУ на оня свят

vampirexbitchx
12-08-2013, 12:27
Хора,много търся филми от сорта на "The machinist","Shutter island","Inception"Смисъл филми с неочакван край,които те държат в напрежение.Ще съм благодарна ако можете да ми препоръчате някой.

vampirexbitchx
12-08-2013, 13:46
а някой ужас който си гледала и ти е харесал защото с моя мъж всеки ден теглим ужаси и всички хубави сме изгледали вече и комедии теглим но не можем да попаднем на нещо на истина смешно. а от тези които си споменала ми хареса РПУ на оня свят


Ами за ужас мога да препоръчам "Case 39","Mirrors 1 и 2","The rite","Saw(първите 4 части са най-хубави)","The Omen 2006","Woman in black (На мен много ми хареса),"White noise","Stay alive","Drag me to hell","Orphan","One missed call","Hide and seek","Event horizont".Само за тези се сещам.Иначе и аз съм голям фен на ужасите и ако ми препоръчаш някой ще съм ти благодарна

teen95
12-08-2013, 13:48
Хора,много търся филми от сорта на "The machinist","Shutter island","Inception"Смисъл филми с неочакван край,които те държат в напрежение.Ще съм благодарна ако можете да ми препоръчате някой.


Dead Silence , The Mist , The Prestige , Se7en , Sixth Sense ....

elena.markova
12-08-2013, 14:25
Ами за ужас мога да препоръчам "Case 39","Mirrors 1 и 2","The rite","Saw(първите 4 части са най-хубави)","The Omen 2006","Woman in black (На мен много ми хареса),"White noise","Stay alive","Drag me to hell","Orphan","One missed call","Hide and seek","Event horizont".Само за тези се сещам.Иначе и аз съм голям фен на ужасите и ако ми препоръчаш някой ще съм ти благодарна

всеки ден тегля филми и на вечер гледаме по два изтеглихме филмите в замунда тези които ги изброи сам ги гледала,някой от тях си заслужава да се повторят даже

elena.markova
12-08-2013, 15:01
Ами за ужас мога да препоръчам "Case 39","Mirrors 1 и 2","The rite","Saw(първите 4 части са най-хубави)","The Omen 2006","Woman in black (На мен много ми хареса),"White noise","Stay alive","Drag me to hell","Orphan","One missed call","Hide and seek","Event horizont".Само за тези се сещам.Иначе и аз съм голям фен на ужасите и ако ми препоръчаш някой ще съм ти благодарна

много съм гледала но в момента не мога да ти кажа имена щот не си ги спомням,първото което ми идва на ум като чуя ужас е торбалан ако се сетя за други които са ми харесали много ще пиша

elena.markova
12-09-2013, 09:38
много съм гледала но в момента не мога да ти кажа имена щот не си ги спомням,първото което ми идва на ум като чуя ужас е торбалан ако се сетя за други които са ми харесали много ще пиша

последен изход,Погрешен завой,Гняв,Хотелът на ужасите,

elena.markova
12-20-2013, 08:51
Ами за ужас мога да препоръчам "Case 39","Mirrors 1 и 2","The rite","Saw(първите 4 части са най-хубави)","The Omen 2006","Woman in black (На мен много ми хареса),"White noise","Stay alive","Drag me to hell","Orphan","One missed call","Hide and seek","Event horizont".Само за тези се сещам.Иначе и аз съм голям фен на ужасите и ако ми препоръчаш някой ще съм ти благодарна
снощи гледах един много ми хареса казва се остани жив