PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ да се запозная с непознато момиче



Joro Liubimeca
11-25-2013, 18:04
Здравейте, искам да се запозная с едно момиче. Имам идея да и пиша във фейсбук от профила на съквартиранта ми, който е страшен мъжкар с цел извлека информация за нея и после да я атакувам от моя профил. Какво мислите дали ще се получи ?

Starless
11-25-2013, 18:20
Заглавието е без коментар - едва ли би могъл да се запознаеш с някой познат :D
Колкото до 'идеята' ти - не мисля, че е добра. Защо просто не й пишеш от твоя профил?
Приятелят ти ще се съгласи ли? Ами ако тя хареса него? Накрая като се появиш ти все ще се издадеш, знаейки разни неща за нея и ще се получи неловко.
"С цел извлека информация за нея" - а как смяташ да използваш 'извлечената' информация? С какво би могла да ти помогне?

SonataArctica
11-25-2013, 18:22
Помагам ти.

paradosou
11-25-2013, 18:28
Да бе, направо му подхвърли идеята той да й пише, та да си сигурен, че нещо няма да се обърка. После го прати на среща и когато сметнеш, че посоката на развитие те устройва - открадни му образа и се представяй за него 8-)!
Сериозно - в повечето случаи е грешка да се опитваш да се доближиш до някоя чрез страничен човек. Може да свърши работа пр. ако познатият ти и момичето са в обща компания и той ви запознае... макар че пак много зависи как се разива ситуацията. Винаги има шанс нещо да не се получи както ти се иска и даже да ти стане неудобно, обаче, ако се научиш дори тогава да си ползваш чувството за хумор и да си тръгваш подобаващо, ще придобиеш ценно качество.
Не тършувай в профила й; по-интересно е да получиш инфо от самата нея. Достатъчно е да й разгледаш няколко публикации и ще имаш тема. Важно е да се постараеш първите ти думи да не са 'Здрасти! Как си?' :D.

fire_magic
11-25-2013, 18:30
Имам идея да и пиша във фейсбук от профила на съквартиранта ми, който е страшен мъжкар с цел извлека информация за нея и после да я атакувам от моя профил.

http://prikachi.com/images/69/6765069v.jpg

Баща Ти
11-25-2013, 18:31
Да пише от профила на съквартиранта ти?
По-добре той да пише от твоя, като си такава путка, ама после да не го викаш да си бута неговия кур в нея?

Joro Liubimeca
11-25-2013, 18:33
Здравей, Старлес :)
Благодаря ти за изразеното мнение.
Наистина идеята звучи малко абсурдно на пръв поглед, хмм и на втория също :), така че ще я оставя на страна. А ти имаш ли си фейсбук ?

paradosou
11-25-2013, 18:51
^ :lol: :lol: :lol:

wankata7
11-25-2013, 21:15
А ти имаш ли си фейсбук ?
ИГРАЧООООООООООООО ! :D

fire_magic
11-25-2013, 22:00
Здравей, Старлес :)
Благодаря ти за изразеното мнение.
Наистина идеята звучи малко абсурдно на пръв поглед, хмм и на втория също :), така че ще я оставя на страна. А ти имаш ли си фейсбук ?

self insight + o_O nice try

Ice_b0x
11-25-2013, 22:38
Посипвам си главата с пепел, че не мога да ти помогна!

psychopath
11-25-2013, 23:20
Мисля, че е ретардско. По-добре й напиши "извинявай, ама си страшна п'утка"

Tsukuda_Hiroshi
11-26-2013, 09:03
Абе давай направо от твоя профил! Ти луд ли си? Ония, ако зЕме после да й пише и да намаже вместо теб? Дали няма да ти е филм :D + това се казва, че е "женкар", не "мъжкар"... Второто означава би означавало или, че е мъжко животно, или че ходи по мъже - и двете са неверни.

Starless
11-26-2013, 18:35
Здравей, Старлес :)
Благодаря ти за изразеното мнение.
Наистина идеята звучи малко абсурдно на пръв поглед, хмм и на втория също :), така че ще я оставя на страна. А ти имаш ли си фейсбук ?

Ъъ имам.. и какво? :D Много набързо се отказа от момичето :D


ИГРАЧООООООООООООО ! :D

:D

Joro Liubimeca
11-26-2013, 19:03
Ъъ имам.. и какво? :D Много набързо се отказа от момичето :D



:D Ами какво да ти кажа, реших да не се занимавам с нея. :)) Така, че отново съм на пазара момичетаа.

Иво
11-26-2013, 19:23
ONTOPIC... OFFTOPIC.... Само като ти видя ника ииии лошо ми става, че и интересена таргет група имаш... оМлайн запознанства ;)

Lucho
11-26-2013, 20:08
Коста Марков имаше по-добри песни!

Иначе аз не виждам смисъл да "атакуваш" профила от името на друг човек. Мисля че е най-добре направо да го взломиш, или и двете.

baby_baby
11-30-2013, 18:39
Тва е тъпо да пишеш от профила на съквартиранта ти пиши и от твоя профил