PDA

View Full Version : Отново за момчета ще се говори.



Zeppelin14
11-25-2013, 18:18
Добре де, темата става и да момичета.

Знам, че имам много несигурни момичета и исках да напиша тема, в която става въпрос за това как да заговорим момчетата (ими момичета - няма значение). Давам пример.

Аз съм "жестоко" влюбена в един 10 класник. Харесва спорт като всяко друго момче, и двамата слушаме рок до припадък и не сме си говорили от десетина дни. Много искам да го заговоря, но не знам как да започна. Вече опитах две пъти, но те не бяха сполучливи. Моля ви кажете ми как да започна разговор.

Та това е моята история, която се нуждае от помощ. Много бих искала да няма глупави отговори, но все пак хора сме какво да се прави. Оценявам всякаква помощ!

МЕРСИ

paradosou
11-25-2013, 18:44
Много искам да го заговоря, но не знам как да започна. Вече опитах две пъти, но те не бяха сполучливи.

Защо? Той не е проявил интерес или...? Всъщност... не искам да те обезкуражавам, ноо момчетата, ако имат интерес (и още повече ако момичето вече е направило някаква крачка, т.е зелената светлина е факт), намират начин да тласнат познанството към развитие. Дори принципно да не са кой знае колко общителни.
Разкажи все пак повече :).

Zeppelin14
11-25-2013, 18:53
Не знам. Досега си говорихме свободно. Закачахме се и така нататък. Е не ми споделя дълбоки тайни... Въпросът е, че е малко по-голям и живеем в различни градове, но догодина може би ще се преместя в неговия град(не питайте защо). Единствената ни връзка е чата, но започнахе все по-малко и по-малко да си пишем. Мисля, че проявява някакъв интерес, но нали знаете - от разстояние не може да се разбере.

Е това стига ли?

SonataArctica
11-25-2013, 19:06
Аз съм жестоко влюбена в един 10 класник.
За малко щеше да ме свалиш от стола от смях :lol:

baby_baby
11-25-2013, 19:42
Ако те харесва ще те потърси

psychopath
11-25-2013, 23:18
Питай го дали ще ходи на някой концерт