PDA

View Full Version : Мнение според вас?



3msc
11-25-2013, 20:00
Искам да питам едно нещо,защото не ми е много ясно.Искам да си сложа гел на ноктите.Принципно имам много хубави нокти и плочка не ми се чупят лесно,нямам оплакване от тях.Но просто искам да си направя и не се отказвам от тази мисъл.Но разговарях с много момичета,който имат и всички са доволни,но после казват,че ноктите стават отвратителни.. вярно ли е ?Струва ли си да си разваля моите хубави нокти и да си сложа гел за да са ми винаги нарисувани или да не си развалям ноктите ?

ManuelaK
11-26-2013, 10:28
Аз съм с гел от 2 години и половина.Ноктите ми също са хубави,но просто не мога да си ги оправям сама,а за рисуване пък да не говорим :) Лично съм много доволна и при мен мога спокойно да кажа,че моите нокти не са се развалили.

baby_baby
11-26-2013, 15:01
На всяка ноктите са различни но според мен след време може и да ти се развалят ноктите поне така са ми казвали де

Dusty
11-29-2013, 18:29
Извинете за тъпия ми въпрос, но ще осведомите ли моя милост, какво точно представлява този гел?;д

Silviahh
11-30-2013, 21:23
Много пъти съм си правила Гел на ноктите или Ши лак и винаги съм била доволна. Досега не съм имала никакви проблеми или увреждания на ноктите. Макар, че съм чувала, че използването често е вредно :)

Hilary_
12-01-2013, 09:20
Ако тръгнеш сама да си го махаш да, стават гадни. Иначе не виждам пречка да си сложиш. :)