PDA

View Full Version : Честит първи сняг!



fUcKsMiLe
11-26-2013, 10:42
Вече има 3-4 см сняг ^__^
Обаче се топи много бързо :<

AnarchyBoy
11-26-2013, 11:06
:grin: Да натрупааааааааааааааааааа ааа!!! Тренира ми се на сняг, ловува ми се на сняг..
ИСКАМ ДА СЕ ТАРКАЛЯМ У СНЕГО.. 8-)

Vanchhh
11-26-2013, 11:09
Само гледай да не е жълт!

AnarchyBoy
11-26-2013, 11:26
Само гледай да не е жълт!

1вото правило на всеки Ескимос: Никога не яж жълт сняг. 8-)

girlwithblueeyes
11-26-2013, 11:35
:grin: Да натрупааааааааааааааааааа ааа!!! Тренира ми се на сняг, ловува ми се на сняг..
ИСКАМ ДА СЕ ТАРКАЛЯМ У СНЕГО.. 8-)

Лов? Интересно какво удоволствие изпитваш от преследването на беззащитни животни ?

yakuza_
11-26-2013, 11:40
Винаги когато убиваш животно му подхвърли пистолет и изчакай 10 секунди.

Vanchhh
11-26-2013, 11:41
1вото правило на всеки Ескимос: Никога не яж жълт сняг. 8-)

Хахаха :D

Ivaaaaa
11-26-2013, 11:43
и аз го питах същото и май му се бях поразсърдила малко

как може да убива за кеф?! :X

tori
11-26-2013, 11:44
:grin: Да натрупааааааааааааааааааа ааа!!!
ИСКАМ ДА СЕ ТАРКАЛЯМ У СНЕГО.. 8-)
ДАДАДАДАДААДАДАДАДАДАДАДА ! ДА! Искам да натрупа, искам! В Русе се топи още докато пада, такава вода е, че можеш да се издавиш в локвите.

anonymous895156
11-26-2013, 11:50
само малоумник може да убива животни за удоволствие

AnarchyBoy
11-26-2013, 12:10
Винаги когато убиваш животно му подхвърли пистолет и изчакай 10 секунди.

:razz:

Другите няма да ги коментирам..

fUcKsMiLe
11-26-2013, 13:27
http://prikachi.com/images/809/6791809f.jpg
http://prikachi.com/images/810/6791810H.jpg
http://prikachi.com/images/811/6791811D.jpg

:smt007

TrollFaace
11-26-2013, 13:38
Тука няма сняг да ви е тъпо !

Fisherman
11-26-2013, 13:47
в София е слаба работата

IWannaBeSedated
11-26-2013, 14:08
Тука няма сняг да ви е тъпо !

Т'ва е, защото ти така си поискал. :(

heartshapedbox
11-26-2013, 14:42
При нас преваля за има-няма половин час сутринта и това беше.
А толкова искам да натрупа. многомного, и да карам <3

TrollFaace
11-26-2013, 14:49
Т'ва е, защото ти така си поискал. :(

u know :D

Mary_Jane_69
11-26-2013, 14:56
само малоумник може да убива животни за удоволствие

някой е веге

heartshapedbox
11-26-2013, 15:00
само малоумник може да убива животни за удоволствие

Абсолютно съгласна, но замествам малоумник с комплексар.

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 15:02
като малък убивах насекоми за удоволствие :(

после ги давах на кокошките, по-конкретно на любимата ми кокошка която я бях кръстил Гошко на най-добрия си приятел (като беше пиленце не очаквах да е женска) :с

по едно време като я виках по име идваше при мен щото я хранех ама пак я беше страх

това лош човек ли ме прави? ;'(

AnarchyBoy
11-26-2013, 15:12
:lol:

Fisherman
11-26-2013, 15:12
Как така бактериите могат да умират пък животните не?

mlakniwe
11-26-2013, 15:16
във Варна няма сняг мамка му!!!

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 15:21
Как така бактериите могат да умират пък животните не?
you silly. бактериите са растения

AnarchyBoy
11-26-2013, 15:23
Абсолютно съгласна, но замествам малоумник с комплексар.

Nope..

tori
11-26-2013, 15:26
във Варна няма сняг мамка му!!!
Хах, да ви е яд пък!

tori
11-26-2013, 15:26
http://prikachi.com/images/809/6791809f.jpg
http://prikachi.com/images/810/6791810H.jpg
http://prikachi.com/images/811/6791811D.jpg

:smt007
Тва къде е? Адски красиво е.

heartshapedbox
11-26-2013, 15:28
Nope..

Обоснови се как оправдаваш отнемането на живот за собствено удоволствие?

MaLyKoLiU
11-26-2013, 15:41
Тук вали дъжд целия ден... 8-)

Mary_Jane_69
11-26-2013, 15:42
Моралисти

yakuza_
11-26-2013, 16:05
sled malko shte kajete i 4e ubivaneto na hora e vredno

heartshapedbox
11-26-2013, 16:10
sled malko shte kajete i 4e ubivaneto na hora e vredno

Ааа чакай, никой не е казал такова нещо :lol:

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:12
Обоснови се как оправдаваш отнемането на живот за собствено удоволствие?

човекът е хищник, as simple as that. ;)

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:13
sled malko shte kajete i 4e ubivaneto na hora e vredno

:lol:

Lilanda
11-26-2013, 16:26
Обоснови се как оправдаваш отнемането на живот за собствено удоволствие?
Човешкият организъм има нужда от месо, а както всички знаем, това месо не расте по дърветата. Или пък расте?

anonymous895156
11-26-2013, 16:28
човекът е хищник, as simple as that. ;)

Две сърнички - майка и дъщеря - си пасат кротко на поляната. Ти убиваш майката и:
1. Отнемаш храната от някое месоядно животно, на което ще му бъде нужна
2. Оставяш животинчето сирак - представи си как този http://1.bp.blogspot.com/-5x64EF_UjLM/Td_n2l-dI8I/AAAAAAAAAWE/OjykPM2Hubc/s640/%25D0%25B8%25D0%25B7%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25B3 %25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD+%25D1%2584%25D0%25B 0%25D0%25B9%25D0%25BB.jpg утре прави същото с майка ти за забавление, въпреки че може да се нахрани с нещо различно. Оправданието му е "Извънземните сме хищници, as simple as that".
3. По този начин подкрепяш правото на всеки по-силен от теб да те мачка и не оставяш на живота вариант да ти помогне.

Lilanda
11-26-2013, 16:33
Две сърнички - майка и дъщеря - си пасат кротко на поляната. Ти убиваш майката и:
1. Отнемаш храната от някое месоядно животно, на което ще му бъде нужна
2. Оставяш животинчето сирак - представи си как този http://1.bp.blogspot.com/-5x64EF_UjLM/Td_n2l-dI8I/AAAAAAAAAWE/OjykPM2Hubc/s640/%25D0%25B8%25D0%25B7%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25B3 %25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD+%25D1%2584%25D0%25B 0%25D0%25B9%25D0%25BB.jpg утре прави същото с майка ти за забавление, въпреки че може да се нахрани с нещо различно. Оправданието му е "Извънземните сме хищници, as simple as that".
3. По този начин подкрепяш правото на всеки по-силен от теб да те мачка и не оставяш на живота вариант да ти помогне.
А ти не си ли месоядно животно?

anonymous895156
11-26-2013, 16:33
Човешкият организъм има нужда от месо, а както всички знаем, това месо не расте по дърветата. Или пък расте?

Точно така. Нека преминем към втора фаза - набавяне на месото. Всички сме съгласни, че със или без бут на глиган на масата тази вечер нито ще умреш, нито ще бъдеш гладен.
Прочети това http://sanovnik.bg/n3-8748-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D 0%B5_%D0%BD%D0%B8_%D0%BD%D0%B5_%D1%81%D0%B0_%D1%8F %D0%BB%D0%B8_%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%BE
Знаете ли - пожелавам си един ден некой да изтрепе хората по същия начин, по който ние се отнасяме с животните. Но не внезапно, а баавно и мъчително. Да ни консервират в метални кутийки и да ни държат в стъклени аквариуми.

anonymous895156
11-26-2013, 16:34
А ти не си ли месоядно животно?

Не съм, аз съм всеядно животно.

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:35
...

Ясно значи колко си в час с лова, аре да мълчите като не знаете става ли?
Ловците не сме пасмина олигофрени събрали се купили си оръжие и отишли да стреляме в гората, всичко що мръдне..
Имаш 6 месечни лекции 5 пъти седмично, накрая имаш изпит, дет ако не го вземеш, не ти дават разрешително

Всеки дивеч си има отличителни белези - както при хората си личи мъж/жена, така е и при дивеча, също си личи и на каква възраст е и дали е болнав, ние ловците знаем, ДАЛИ Е ЖЕНСКО или МЪЖКО дали е Младо животно или Старо.. Болно ли е Здраво ли е, естествено, че няма да отстрелям женско или малко... елементарна култура...

Както и да е не мога да ви го обясня, за вас ние сме нек'ви ебати ужасните хора, а местото в магазина магически се появява на рафтовете и само си го папате нали?

Ние поне оставяме шанс на животното да избяга, полагаме грижи за ЖИВОТНИТЕ, правейки хранилки, ЗАСАЖДАЙКИ дивечовъдни ниви- буквално храним дивеча през зимата... даваме му храна и всичко.. ограждаме опасни участъци, правим заслони и етц, друго си е да си месар в свинеферма и да колиш наистина беззащитни свине по цял ден нали... :?

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:36
Не съм, аз съм всеядно животно.

Всеядно включва и месо, олигофрен.. 8-)

Fisherman
11-26-2013, 16:36
яде сперма,спин,каквото му фърлиш

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:37
Не съм, аз съм всеядно животно.

Ти какво добро направи за животните последно?

Щото аз правя много повече за тях от колкото ти, като пишеш у тийнпроблем, лольо...

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:38
яде сперма,спин,каквото му фърлиш

+1 Явно, да..

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 16:38
Наистина не бих искал извънземен хищник да убие майка ми. Но това каква връзка има с това дали да убивам и изяждам майките на други хора, без да са ми направили нищо? Вярно, че по този начин по *заслужавам*, но това не отговаря на въпроса ми. Въпроса е, защо да не го правя? Гладен съм и ще ми се размине.

Lilanda
11-26-2013, 16:39
Ще просперираш ако вярваш на всяка глупост прочетена в интернет, да знаеш. :lol:

Сериозно ми отговори-ти месо не ядеш ли? Нямаш ли нужда от 'силата', която ти дава месото?

Никой не говори за това всяка вечер да ядеш по три тона месо. Веднъж седмично? Веднъж месечно дори...

Всеки човек има нужда от месо. ВСЕКИ. Това, че някои са избрали да не ядат въобще от гъзария /защото за мен вегетарианството си е чиста гъзария/, не значи, че тези, които са избрали да си набавят всичко нужно за организма им са грешни.

anonymous895156
11-26-2013, 16:41
Всеядно включва и месо, олигофрен.. 8-)

О, наистина ли, а ти знаеш ли разликата между месояден и всеяден?

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:41
Ти какво добро направи за животните последно?

Щото аз правя много повече за тях от колкото ти, като пишеш у тийнпроблем, лольо...

Чакам си отговора, димитАрчо.. ;)

Lilanda
11-26-2013, 16:42
Ще просперираш ако вярваш на всяка глупост прочетена в интернет, да знаеш. :lol:

Сериозно ми отговори-ти месо не ядеш ли? Нямаш ли нужда от 'силата', която ти дава месото?

Никой не говори за това всяка вечер да ядеш по три тона месо. Веднъж седмично? Веднъж месечно дори...

Всеки човек има нужда от месо. ВСЕКИ. Това, че някои са избрали да не ядат въобще от гъзария /защото за мен вегетарианството си е чиста гъзария/, не значи, че тези, които са избрали да си набавят всичко нужно за организма им са грешни.
едит: Това беше за втория пост на Митко.

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:42
О, наистина ли, а ти знаеш ли разликата между месояден и всеяден?

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRVYcE7XNNkVJQgb8T91kejMPgrPDhyS CMNIj1ZldUlQKnvubAMgA

anonymous895156
11-26-2013, 16:45
Ти какво добро направи за животните последно?

Щото аз правя много повече за тях от колкото ти, като пишеш у тийнпроблем, лольо...

Не ме наричай лольо (пише се льольо), за да не засягам аз ниската ти обща култура и начина ти на изразяване.

Е, щом ще мерим това, което сме направили за животните, добре. Помагам им както мога, когато ги видя на улицата например, но това е едно нищо. Така или иначе, дотам се простират възможностите ми, както и твоите. Не съм стартирал филиал на Грийнпийс в града си, ако това ме питаш.

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:48
Не ме наричай лольо (пише се льольо), за да не засягам аз ниската ти обща култура и начина ти на изразяване.

Е, щом ще мерим това, което сме направили за животните, добре. Помагам им както мога, когато ги видя на улицата например, но това е едно нищо. Така или иначе, дотам се простират възможностите ми, както и твоите. Не съм стартирал филиал на Грийнпийс в града си, ако това ме питаш.

*clap-clap*

Щото, с дружинката храним дивеча в нашия район, засаждаме ниви, даваме пари за това, строим заслони, водопой и хранилки... помагаме им с размножаването... избиваме хищниците, ако станат прекалено много, също така ги лекуваме от болести, така че бъди тих, един ловец прави много повече за животните, отколкото ти някога ще направиш през целия ти живот, за тях.. ;)

А колкото до начина ми на изказ и общата ми култура, аре да не ми говориш, щото си на 13 имай няк'во уважение, не си толкова интелигентен и начетен за колкото се мислиш..

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 16:50
Ще просперираш ако вярваш на всяка глупост прочетена в интернет, да знаеш. :lol:

Сериозно ми отговори-ти месо не ядеш ли? Нямаш ли нужда от 'силата', която ти дава месото?

Никой не говори за това всяка вечер да ядеш по три тона месо. Веднъж седмично? Веднъж месечно дори...

Всеки човек има нужда от месо. ВСЕКИ. Това, че някои са избрали да не ядат въобще от гъзария /защото за мен вегетарианството си е чиста гъзария/, не значи, че тези, които са избрали да си набавят всичко нужно за организма им са грешни.
Човек може да живее здравословно и без месо. А ако взима и определени вещества може да си набавя всичко което му е нужно, но дори без тях няма да му стане нищо, даже е напълно възможно вегетарианците да живеят по-здравословно от месоядните.

Освен това, вегетарианците on average са по-интелигентни, по-самоконтролирани, по-емпатични и като цяло по-готини хора. Все пак, за повечето хора яденето на месо противоречи с моралните им възгледи, следователно вегетарианците са от малкото, които си спазват възгледите, вместо да си внушават. Както и (почти) всички хора, които биха отговорили на въпроса "значително лошо ли е да се изтезават малки, сладки животинчета без цел" с "да". Тоест най-вероятно всички участници в тази тема.

м/у другото, аз не съм вегетарианец

AnarchyBoy
11-26-2013, 16:52
Човек може да живее здравословно и без месо. А ако взима и определени вещества може да си набавя всичко което му е нужно, но дори без тях няма да му стане нищо, даже е напълно възможно вегетарианците да живеят по-здравословно от месоядните.

Освен това, вегетарианците on average са по-интелигентни, по-самоконтролирани, по-емпатични и като цяло по-готини хора. Все пак, за повечето хора яденето на месо противоречи с моралните им възгледи, следователно вегетарианците са от малкото, които си спазват възгледите, вместо да си внушават. Както и (почти) всички хора, които биха отговорили на въпроса "значително лошо ли е да се изтезават малки, сладки животинчета без цел" с "да". Тоест най-вероятно всички участници в тази тема.

м/у другото, аз не съм вегетарианец


Srsly? Определяш човека по това какво яде? Srsly? Имах те за по, ъмм... по широко скроен... :?

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 16:54
Srsly? Определяш човека по това какво яде? Srsly? Имах те за по, ъмм... по широко скроен... :?
http://en.wikipedia.org/wiki/Weighted_average
прочети тази страница след това прочети отново плс

едит: всъщност ще трябва да прочетеш и за expected value щото говорех за вероятности, а не за конкретни случаи, well screw it

напускам темата

anonymous895156
11-26-2013, 16:56
Ще просперираш ако вярваш на всяка глупост прочетена в интернет, да знаеш. :lol:


Хе, всеки може да нарече глупост това, което не отърва на нещата, които са му втълпени.


Сериозно ми отговори-ти месо не ядеш ли? Нямаш ли нужда от 'силата', която ти дава месото?

Никой не говори за това всяка вечер да ядеш по три тона месо. Веднъж седмично? Веднъж месечно дори...

Да - аз ям месо. Неприятно ми е, че го правя. Надявам се до няколко години да спра, но не искам да рискувам сега, защото организмът ми е твърде привикнал, а и съм в пубертета.


Всеки човек има нужда от месо. ВСЕКИ. Това, че някои са избрали да не ядат въобще от гъзария /защото за мен вегетарианството си е чиста гъзария/, не значи, че тези, които са избрали да си набавят всичко нужно за организма им са грешни.

Яденето на месо при човека се е появило през последния ледников период и е останало като навик. Освен при много общности, в които и до днес то не е на почит.
Анатомията, храносмилателната му система и телесните му функции са напълно различни от тези на месоядните животни. По своята специфика животинските видове се разделят на три основни типа по това, което ядат: растителноядни, месоядни и плодоядни. Нашите предшественици спадат към третия вид. Само за справка - зъбите на човека, например, не са заострени отпред, т.е. не са предназначени за ловуване на други животни, а по-скоро за сдъвкване на плодове и зеленчуци.
Може ли да ми цитираш научна статия/пасаж, която потвърждава това, което каза? Защото аз не намирам. Човек има нужда от определени витамини, които се съдържат в месото, това не значи, че не може да си ги набавя от другаде.

Vanchhh
11-26-2013, 16:57
От тема за веселба стигнахте до ненужни спорове..

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:00
...

Бла бла бла, избягваш ми постовете, ще четем псевдо морал, ли?
Ядеш месо,но допринасяш с нищо за опазването на дивеча, както да речем един ловец?
Осъзнаваш ли, че си много по лош от мен? Аз ям, но и помагам, ти само ядеш.. ;)
Всъщност ти се явяваш като няк'ва пиявица, пиеш (в случая ядеш), но не правиш нищо за възобновяването на именно това нещо което така...
аре наистина спри да ми четеш псевдо морал..

anonymous895156
11-26-2013, 17:01
В подкрепа на това, което казах, вижте таблицата на страница шеста http://web.uni-plovdiv.bg/victorivanov/books/filo_vege.pdf

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:02
От тема за веселба стигнахте до ненужни спорове..

Много псевдо морални ЕнтЕлегенти, като dimitAr-чо се навъдиха, нямам нищо против него, пич е, ама у тая тема се обърка много сериозно...

Vanchhh
11-26-2013, 17:04
Ма добре бе, ама не мога да ви схвана идеята да се заяждате и постоянно да се джавкате, то вярно, че има хора, които стоят тук само за да се джавкат, ама не мога да разбера защо им слизате на нивото, като можете да си правите кефа..

Lilanda
11-26-2013, 17:06
Човек може да живее здравословно и без месо. А ако взима и определени вещества може да си набавя всичко което му е нужно, но дори без тях няма да му стане нищо, даже е напълно възможно вегетарианците да живеят по-здравословно от месоядните.
Сериозно ли предпочиташ да вземаш добавки, вместо да ядеш нещо осигурено ти от природата?

Хе, всеки може да нарече глупост това, което не отърва на нещата, които са му втълпени
Ако утре прочетеш, че скока от Емпайър Стейт върху миниатюрен батут е полезно за здравето ти, ще скочиш ли?

Ти сам каза, че си в пубертета и имаш нужда от месо. Смятам темата за приключена.

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:06
В подкрепа на това, което казах, вижте таблицата на страница шеста http://web.uni-plovdiv.bg/victorivanov/books/filo_vege.pdf

За да те оборя, ние имаме палец (пръст срещу пръстите, които ни дава способността да стискаме) и интелект, това са нашите оръжия, за това сме хищници и за това сме на върха на хранителната верига, с течение на еволюцията сме започнали да ядем месо, следователно то ни е нужно..

Като бях малък от 3 годишна възраст до към 10 не ядех ник'во месо, веднъж се разболях супер брутално и личната ми лекарка, като чу, че не съм ял месо от толкова време така се накара на майка ми, че не е истина.. и буквално ми заповяда да ям месо.. Щом месото ни е нужно докато растем, значи месото е необходимост за оцеляване..

anonymous895156
11-26-2013, 17:07
Бла бла бла, избягваш ми постовете, ще четем псевдо морал, ли?
Ядеш месо,но допринасяш с нищо за опазването на дивеча, както да речем един ловец?
Осъзнаваш ли, че си много по лош от мен? Аз ям, но и помагам, ти само ядеш.. ;)
Всъщност ти се явяваш като няк'ва пиявица, пиеш (в случая ядеш), но не правиш нищо за възобновяването на именно това нещо което така...
аре наистина спри да ми четеш псевдо морал..

Не избягвам постовете ти, има по-важни, на които първо отговарям.
Погледнато отстрани, това, което ти правиш, е да осигуряваш на дивеча си условия за примитивно съществуване, за да не изчезва напълно. И това е напълно нормално, имайки предвид какви зверства извършваш със всяко убийство. Все едно собственик на язовир да ми се хвали, че пуска храна на рибите всяка седмица.
Всички сме пиявици, които смучат от един общ и временен източник - Земята.
Не чета морал на никого, изнасям възгледите си на преден план и ги подкрепям с доказателства. Доколко са солидни, вие решете.

fUcKsMiLe
11-26-2013, 17:08
Тва къде е? Адски красиво е.

Гледката от моя прозорец.
Красиво е, наистина! :)

anonymous895156
11-26-2013, 17:09
Ти сам каза, че си в пубертета и имаш нужда от месо. Смятам темата за приключена.

Смятай каквото си искаш, но казах нещо различно - не, че имам нужда от месо в истинския смисъл на думата, а, че съм привикнал към него, а в такъв бурен период от развитието ми една сериозна промяна в хранителния ми режим може да се окаже пагубна.

fUcKsMiLe
11-26-2013, 17:10
Защо в моята зимна темичка решихте да се заяждате, гадняри такива! >.<

Mary_Jane_69
11-26-2013, 17:14
Мн сте прости мързи ме да ви чета глупавите разсъждения, не струват и бита монета

Lilanda
11-26-2013, 17:14
Смятай каквото си искаш, но казах нещо различно - не, че имам нужда от месо в истинския смисъл на думата, а, че съм привикнал към него, а в такъв бурен период от развитието ми една сериозна промяна в хранителния ми режим може да се окаже пагубна.
В отговор ще цитирам това:

Като бях малък от 3 годишна възраст до към 10 не ядех ник'во месо, веднъж се разболях супер брутално и личната ми лекарка, като чу, че не съм ял месо от толкова време така се накара на майка ми, че не е истина.. и буквално ми заповяда да ям месо.. Щом месото ни е нужно докато растем, значи месото е необходимост за оцеляване..


Очаквам отговор и на другия въпрос, защото макар и не на пръв поглед, той е паралелен със спора ни.

Fisherman
11-26-2013, 17:15
Смятай каквото си искаш, но казах нещо различно - не, че имам нужда от месо в истинския смисъл на думата, а, че съм привикнал към него, а в такъв бурен период от развитието ми една сериозна промяна в хранителния ми режим може да се окаже пагубна.

пагубна на кое,ти вече си сбъркан,накъде повече

Fisherman
11-26-2013, 17:16
Мн сте прости мързи ме да ви чета глупавите разсъждения, не струват и бита монета

алфа женска,моля те прави деца с мен

tori
11-26-2013, 17:17
Две сърнички - майка и дъщеря - си пасат кротко на поляната. Ти убиваш майката и:
1. Отнемаш храната от някое месоядно животно, на което ще му бъде нужна
2. Оставяш животинчето сирак - представи си как този http://1.bp.blogspot.com/-5x64EF_UjLM/Td_n2l-dI8I/AAAAAAAAAWE/OjykPM2Hubc/s640/%25D0%25B8%25D0%25B7%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25B3 %25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD+%25D1%2584%25D0%25B 0%25D0%25B9%25D0%25BB.jpg утре прави същото с майка ти за забавление, въпреки че може да се нахрани с нещо различно. Оправданието му е "Извънземните сме хищници, as simple as that".
3. По този начин подкрепяш правото на всеки по-силен от теб да те мачка и не оставяш на живота вариант да ти помогне.
Мите, вегетарианец ли си? Имам предвид, да - до някъде логиката ти е правилна, но неприложима при всички, щото едва ли някоя върлина два метра висока и тежка 90-100 кила ще предпочете да набива морковки или салата пред пържолка.

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:18
Последен пост и спирам безсмисления спор

Логиката на Митко:

1. :!: Аз се нуждая от месо ЗА СЕГА, но иначе хората не се нуждаят от него
2. :!: Хората са всеядни, което означава, че не хапват месо
3. :!: Не се грижи изобщо за дивеча, но ми чете морал на мен?

Обяснение:

1. Щом го има като фактор в развитието ти, то е необходимост от която си зависим - извод МЕСОЯДНО СИ!
2. Всеядно значи, че ядеш всичко (това включва и месо)
3. Как може да си такъв лицемер?
4. Да допълня, че хората са хищници, защото, ако си оставен на глад, дори човешко би ял.. ;)



Ето, аре хейтвайте, то се е видяло.. бати псевдо-моралистите и лицемерите дето сте..

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1479380_592883204080726_672980947_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555069_3080983601127_340436432_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239018_3704788715865_520437658_n.jpg

1. Снимка на убито животно, което и без друго щеше да умре.
2. Снимка на храна.
3. Снимка на храна.


За моралистите.. ;)

Lilanda
11-26-2013, 17:19
алфа женска,моля те прави деца с мен
Ти не беше ли пó към омега?

anonymous895156
11-26-2013, 17:20
За да те оборя, ние имаме палец (пръст срещу пръстите, които ни дава способността да стискаме) и интелект, това са нашите оръжия, за това сме хищници и за това сме на върха на хранителната верига, с течение на еволюцията сме започнали да ядем месо, следователно то ни е нужно..

Всяка форма на съществуване, различна от бактериалната, има някакъв интелект. Какво според теб се очаква от най-интелигентните същества: а) да съдействат на събратята си за изграждане на миролюбиво общество б) да ги ядат както намерят за добре.


Като бях малък от 3 годишна възраст до към 10 не ядех ник'во месо, веднъж се разболях супер брутално и личната ми лекарка, като чу, че не съм ял месо от толкова време така се накара на майка ми, че не е истина.. и буквално ми заповяда да ям месо.. Щом месото ни е нужно докато растем, значи месото е необходимост за оцеляване..


Човек има нужда от определени витамини, които се съдържат в месото, това не значи, че не може да си ги набавя от другаде.

Платон, Сократ, Овидий, Сенека, Климент от Александрия, Плутарх, Питагор, Леонардо да
Винчи, Папа Александър, Исак Нютон, Жан-Жак Русо, Волтер, Джон Милтон, Чарз Дарвин, Пърси
Бис Шелли, Ралф Уолдо Емерсън, Хенри Дейвид Торо, Ричард Вагнер, Бенджамин Франклин, Лев
Толстой, Луиза Мей Алкот, Х.Г. Уелс, Махатма Ганди, Рабиндранат Тагор, Джордж Бернард Шоу,
Алберт Швайцер, Далай Лама, Алберт Айнщайн - вегетарианци

anonymous895156
11-26-2013, 17:22
[B][I]Ако утре прочетеш, че скока от Емпайър Стейт върху миниатюрен батут е полезно за здравето ти, ще скочиш ли?

Зависи - може и да скоча, ако преценя, че е правилно, и ако научната общественост, както и гениите на всяка епоха го подкрепят.

StringTheoryPracticist
11-26-2013, 17:24
Сериозно ли предпочиташ да вземаш добавки, вместо да ядеш нещо осигурено ти от природата?
добавките идват от природата

Защо в моята зимна темичка решихте да се заяждате, гадняри такива! >.<
нз

Fisherman
11-26-2013, 17:24
Последен пост и спирам безсмисления спор

Логиката на Митко:

1. :!: Аз се нуждая от месо ЗА СЕГА, но иначе хората не се нуждаят от него
2. :!: Хората са всеядни, което означава, че не хапват месо
3. :!: Не се грижи изобщо за дивеча, но ми чете морал на мен?

Обяснение:

1. Щом го има като фактор в развитието ти, то е необходимост от която си зависим - извод МЕСОЯДНО СИ!
2. Всеядно значи, че ядеш всичко (това включва и месо)
3. Как може да си такъв лицемер?
4. Да допълня, че хората са хищници, защото, ако си оставен на глад, дори човешко би ял.. ;)



Ето, аре хейтвайте, то се е видяло.. бати псевдо-моралистите и лицемерите дето сте..

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1479380_592883204080726_672980947_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555069_3080983601127_340436432_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239018_3704788715865_520437658_n.jpg

1. Снимка на убито животно, което и без друго щеше да умре.
2. Снимка на храна.
3. Снимка на храна.


За моралистите.. ;)

нищо чудно че си сто кила,като набиваш суджуците дома

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:27
нищо чудно че си сто кила,като набиваш суджуците дома

80 кила* И съм 190 висок, та ми е перфектно, но ндам, добър опит..

anonymous895156
11-26-2013, 17:27
Обяснение:

1. Щом го има като фактор в развитието ти, то е необходимост от която си зависим - извод МЕСОЯДНО СИ!


Хомосексуализмът и фактор в развитието на 10% от обществото. Той необходимост ли е?


2. Всеядно значи, че ядеш всичко (това включва и месо)

Мисля, че го повторих няколко пъти.


3. Как може да си такъв лицемер?

Просто съм.


4. Да допълня, че хората са хищници, защото, ако си оставен на глад, дори човешко би ял.. ;)


Хората са станали хищници, защото при последния ледников период са били оставени на продължителен глад. Хищничеството им е започнало точно от канибализъм.


защото, ако си оставен на глад

Но не съм. Около мен изобилства от плодове, зеленчуци и млечни продукти. Ще говорим отново, когато настъпи следващият ледников период.

yakuza_
11-26-2013, 17:27
Платон, Сократ, Овидий, Сенека, Климент от Александрия, Плутарх, Питагор, Леонардо да
Винчи, Папа Александър, Исак Нютон, Жан-Жак Русо, Волтер, Джон Милтон, Чарз Дарвин, Пърси
Бис Шелли, Ралф Уолдо Емерсън, Хенри Дейвид Торо, Ричард Вагнер, Бенджамин Франклин, Лев
Толстой, Луиза Мей Алкот, Х.Г. Уелс, Махатма Ганди, Рабиндранат Тагор, Джордж Бернард Шоу,
Алберт Швайцер, Далай Лама, Алберт Айнщайн - вегетарианци

И всички са мъртви. Мисля, че е от липсата на месо.

Lilanda
11-26-2013, 17:29
И всички са мъртви. Мисля, че е от липсата на месо.
:lol:

fUcKsMiLe
11-26-2013, 17:30
нз
:<

Стига пък сте се карали, до колкото знам никой от тука не е вегетарианец, т.е. всички ядете убити животни.
Дали той ще си го убие сам, едновременно за кеф и за ядене е същото, както ако вие ще си купите вече убито, приготвено (че и застояло) месо от магазина. Разликата е, че той се и забавлява. И няма лошо в това. Всеки си има хобита, егати хората. Още малко и ще го изядете с парцалите.

99% от вас спорят без да имат някакво основание. Даже не разбрах и за какво тооочно спорите, честно...

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:31
Ще говорим отново, когато настъпи следващият ледников период.

Бла бла бла, при следващият ледников период, clearly you will die, not me.. loool..

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:31
И всички са мъртви. Мисля, че е от липсата на месо.

True dat.

anonymous895156
11-26-2013, 17:31
Мите, вегетарианец ли си? Имам предвид, да - до някъде логиката ти е правилна, но неприложима при всички, щото едва ли някоя върлина два метра висока и тежка 90-100 кила ще предпочете да набива морковки или салата пред пържолка.

Не съм вегетарианец, но предпочитам зеленчуците. Всичко е до вкус - може пък да му се услади :Д

Fisherman
11-26-2013, 17:32
Ти не беше ли пó към омега?

Не аз съм Аполон

anonymous895156
11-26-2013, 17:32
И всички са мъртви. Мисля, че е от липсата на месо.

Далай Лама е вечен 8)

Fisherman
11-26-2013, 17:33
80 кила* И съм 190 висок, та ми е перфектно, но ндам, добър опит..

знам че имаш паласки,на които с гаджето ти си разполагате напитките,като седнете в Борисовата

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:34
знам че имаш паласки,на които с гаджето ти си разполагате напитките,като седнете в Борисовата

Естествено, как позна? :shock:

tori
11-26-2013, 17:37
Не съм вегетарианец, но предпочитам зеленчуците. Всичко е до вкус - може пък да му се услади :Д
:д Не, сега сериозно - видях какво е да не ядеш никаква храна и сега оценявам дори нещата, които до преди това не обичах.

pandabear
11-26-2013, 17:40
4 страници бълвоч...

предлагам Lilanda да ходи в кухнята, за да нареже малко суджук и саздърма за нея и ловеца, а dimitar., да си направи салата от репички, и всички да са щастливи.

AnarchyBoy
11-26-2013, 17:42
:lol:

Fisherman
11-26-2013, 17:44
лиланда не е ли прекалено малка да държи нож

fUcKsMiLe
11-26-2013, 17:44
pandabear, право в десятката уцели с този отговор.

Lilanda
11-26-2013, 17:52
лиланда не е ли прекалено малка да държи нож
Не си ли прекалено тъп, че да се заяждаш?

Fisherman
11-26-2013, 17:54
Не си ли прекалено тъп, че да се заяждаш?

Тъп е голяма обида

SonataArctica
11-26-2013, 17:55
Аз пък не обичам снегът [-(

an7raks
11-26-2013, 17:56
Към Анархи и другите поддръжници на тезата, че да убиваш за удоволствие е нормално.
По тази логика е нормално да убиеш и човек за удоволствие. Защо да е лошо да изнасилиш и пребиеш до смърт малко момиченце, а не е лошо да убиеш човек по време на война?
Едно е да убиеш животното бързо и безболезнено, ЗА ДА ЯДЕШ, друго е да го раниш и то да се мъчи докато не го намериш, ако изобщо го намериш, за удоволствие.
По темата: тук вали само дъжд и духа студен гаден вятър...

SonataArctica
11-26-2013, 17:59
Тука снегът е примесен със дъжд и е още по гадно :lol:

tori
11-26-2013, 18:01
Тука снегът е примесен със дъжд и е още по гадно :lol:
И при нас беше, но вече не е. Даже има и малка покривка. Толкова е <3

fUcKsMiLe
11-26-2013, 18:01
Към Анархи и другите поддръжници на тезата, че да убиваш за удоволствие е нормално.
По тази логика е нормално да убиеш и човек за удоволствие. Защо да е лошо да изнасилиш и пребиеш до смърт малко момиченце, а не е лошо да убиеш човек по време на война?
Едно е да убиеш животното бързо и безболезнено, ЗА ДА ЯДЕШ, друго е да го раниш и то да се мъчи докато не го намериш, ако изобщо го намериш, за удоволствие.
По темата: тук вали само дъжд и духа студен гаден вятър...

Аз не видях, къде се споменава за бавна и болезнена смърт (може и да съм изпуснала някой коментар)?

Тука спря да вали, едната жица пред нас обаче слезе точно пред входната ми врата :(

SonataArctica
11-26-2013, 18:03
И при нас беше, но вече не е. Даже има и малка покривка. Толкова е <3
И какво му е прекрасното на снегът? :?

tori
11-26-2013, 18:04
Аз не видях, къде се споменава за бавна и болезнена смърт (може и да съм изпуснала някой коментар)?
Никъде не се споменава. Обикновено в лова прострелваш животното... някъде. Ръка, крак, ухо. Хората и представят как животното квичи и се мъчи, което не знам дали е вярно.

tori
11-26-2013, 18:05
И какво му е прекрасното на снегът? :?
Ами красив е и обичам да излизам и да ръчкам хората в преспите. Има нещо детско и коледно в него.

SonataArctica
11-26-2013, 18:09
Ами красив е и обичам да излизам и да ръчкам хората в преспите. Има нещо детско и коледно в него.

Определено не е моя тип време 8-). Предпочитам бурите... Да седнеш до прозореца и да хванеш някоя дебела хубава книга и да четеш и да се наслаждаваш на падащите капки дъжд и гръмотевиците...

PS - Слава богу че са направили това сайтче - http://www.rainymood.com/ 8-)

tori
11-26-2013, 18:14
Аз обичам и дъжда, и слънцето. Даже слънцето ми е любимото годишно време. Но снегът си има очарование някакво. Чувствам се като на 5.

fUcKsMiLe
11-26-2013, 18:15
Никъде не се споменава. Обикновено в лова прострелваш животното... някъде. Ръка, крак, ухо. Хората и представят как животното квичи и се мъчи, което не знам дали е вярно.

Е то е за съвсем кратко. Веднага слагат край на мъките му.

Представи си другата опция където животно напада човек, това е по-страшно.
Те нямат оръжие, с което да ни убият бързо, а директно те ядат жив или чакат да умрем.

Mary_Jane_69
11-26-2013, 18:16
алфа женска,моля те прави деца с мен

ooo macinko :oops:

tori
11-26-2013, 18:17
Виж сега, не го казвай на мен, аз само обяснявам какво вероятно е искал да каже. Не съм била ловец или жертва никога...

pandabear
11-26-2013, 18:18
http://prikachi.com/images/888/6439888J.jpg

fUcKsMiLe
11-26-2013, 18:19
Виж сега, не го казвай на мен, аз само обяснявам какво вероятно е искал да каже. Не съм била ловец или жертва никога...

А, не.. не го обяснявам. Просто си дискутирам.
То и аз не съм била нито едно от двете, но си имам бегла представа.

SonataArctica
11-26-2013, 18:20
http://prikachi.com/images/888/6439888J.jpg

Мале как ми се доходи на планина...

tori
11-26-2013, 18:21
http://prikachi.com/images/888/6439888J.jpg
Красиво е.

gtfoAUdiggers
11-26-2013, 18:34
Аз съм вегетарианец. :) Мога да кажа че животът ми значително се подобри откакто отказах месото, вначалото беше много трудно, но после свикнах и месо не съм вкусвал вече от 2 години но неме разбирайте погрешно това не е като да го откажа и вече край, смисал пичове, не е затворническо амии по свое желание и се чувствам много добре :) Ям само зеленчуци и плодове плюс разни ваглехидрати но следя една диета на сестра ми тя е малко по-веща от мене и квото каже (и направи) тва :) Моя савет е да спрете изцяло месото, хора, вреди ви, четох в нета че спира някакви разни важни функции на мозъка дето ти помагат в взимането на решения и ги забавя и затапява тва е много лошо, по добре спрете отсега докато имате време, колкото по-възрсаттни ставате толкова по трудно е да откажете месото. :) Мислете за органите си, пичове

heartshapedbox
11-26-2013, 18:41
Ех, изпуснала съм цялото весело, докато дойда и спора е свършил. :D
Само да вметна някои неща,че наистина ми е болна тема, не го започвам отново.

човекът е хищник, as simple as that. ;)
http://vegetarianstvoto.hit.bg/delusions.html -Чети. :)


Ясно значи колко си в час с лова, аре да мълчите като не знаете става ли?
Ловците не сме пасмина олигофрени събрали се купили си оръжие и отишли да стреляме в гората, всичко що мръдне..
Имаш 6 месечни лекции 5 пъти седмично, накрая имаш изпит, дет ако не го вземеш, не ти дават разрешително

Всеки дивеч си има отличителни белези - както при хората си личи мъж/жена, така е и при дивеча, също си личи и на каква възраст е и дали е болнав, ние ловците знаем, ДАЛИ Е ЖЕНСКО или МЪЖКО дали е Младо животно или Старо.. Болно ли е Здраво ли е, естествено, че няма да отстрелям женско или малко... елементарна култура...

Както и да е не мога да ви го обясня, за вас ние сме нек'ви ебати ужасните хора, а местото в магазина магически се появява на рафтовете и само си го папате нали?

Ние поне оставяме шанс на животното да избяга, полагаме грижи за ЖИВОТНИТЕ, правейки хранилки, ЗАСАЖДАЙКИ дивечовъдни ниви- буквално храним дивеча през зимата... даваме му храна и всичко.. ограждаме опасни участъци, правим заслони и етц, друго си е да си месар в свинеферма и да колиш наистина беззащитни свине по цял ден нали... :?

Това, че имате изпити и им давате храна, за да оцелеят през зимата и да има какво да стреляте, прави ли убийството по-правилно или болката, която отстреляното животно изпитва? Ако те почерпя със сандвич, значи имам право да те гръмна ли? Страхотна логика.

Не е ли жестоко да си играем на всесилни и да прекратяваме животи?

И не, не си папам месото от рафтовете, направила съм съзнателния избор да не го правя, здравето ми е по-добро от всякога и се чувствам прекрасно. В тази връзка, хората, които ядат месо, но отричат убиването на "храната" си са още по-зле и от ловците, моралисти и принципни само на думи.




Да - аз ям месо. Неприятно ми е, че го правя. Надявам се до няколко години да спра, но не искам да рискувам сега, защото организмът ми е твърде привикнал, а и съм в пубертета.

Не е проблем да не ядеш месо и в пубертета Мите. Хвърли едно око на линка, който постнах по-горе. :)

Fisherman
11-26-2013, 18:56
ooo macinko :oops:

Λ_Λ
( ˇωˇ)

AnarchyBoy
11-26-2013, 18:58
Аз съм вегетарианец. :) Мога да кажа че животът ми значително се подобри откакто отказах месото, вначалото беше много трудно, но после свикнах и месо не съм вкусвал вече от 2 години но неме разбирайте погрешно това не е като да го откажа и вече край, смисал пичове, не е затворническо амии по свое желание и се чувствам много добре :) Ям само зеленчуци и плодове плюс разни ваглехидрати но следя една диета на сестра ми тя е малко по-веща от мене и квото каже (и направи) тва :) Моя савет е да спрете изцяло месото, хора, вреди ви, четох в нета че спира някакви разни важни функции на мозъка дето ти помагат в взимането на решения и ги забавя и затапява тва е много лошо, по добре спрете отсега докато имате време, колкото по-възрсаттни ставате толкова по трудно е да откажете месото. :) Мислете за органите си, пичове

Митко, скрий се...


FuckSmile, на лов се ходи с кучета и ножове... кучетата са обучени да му прекъснат сънната артерия и то умира инстант, за това като се отстреля нещо, по него се пускат кучета, да го умъртвят (а и за да го намерят), ако случайно човек стигне преди кучетата (случвало ми се е) Вадиш ножа и умира за по-малко от секунда..

Ся пак ще почне спор.. :?

gtfoAUdiggers
11-26-2013, 19:06
ще почне да щото не съм митко и ми писна още миналия път ;]

AnarchyBoy
11-26-2013, 19:07
ще почне да щото не съм митко и ми писна още миналия път ;]

Йееееееееееееееееееееееее п...

gtfoAUdiggers
11-26-2013, 19:11
йее п ?
не, кало съм ;]

heartshapedbox
11-26-2013, 19:12
Все тая дали е Митко или не.
Искам да ми отговориш на въпросите :д

AnarchyBoy
11-26-2013, 19:16
Все тая дали е Митко или не.
Искам да ми отговориш на въпросите :д

Казах, че няма да пиша повече по темата, каквото има съм го написал.. мързи ме, спора е безсмислен от време оно, има природозащитници и ловци, винаги се карат, до ся до решение на спора не се е стигнало, няма да сме ние тия дето ще го намерят, просто се научаваме да живеем един с друг и това е..

heartshapedbox
11-26-2013, 19:18
Аз не искам да споря, все ми е тая дали ще ти кажа правилните за мен неща, а ти ще си знаеш своето или обратното.
Просто ми е интересно как разсъждаваш.

AnarchyBoy
11-26-2013, 19:20
На лично.. ;)

FuckDaPolice
11-26-2013, 19:22
Тука пък няма грам сняг ! да ми е яко

heartshapedbox
11-26-2013, 19:27
Аз пък искам да има сняг тук, ама няма :/

tori
11-26-2013, 19:35
Ляляляляляляя.

an7raks
11-26-2013, 19:36
Защо да е лошо да изнасилиш и пребиеш до смърт малко момиченце, а не е лошо да убиеш човек по време на война?
Не получих отговор?

tori
11-26-2013, 19:39
Не получих отговор?
Мисля, че не получи отговор, защото във Варна няма сняг, а в Русе има.

an7raks
11-26-2013, 19:41
Мисля, че не получи отговор, защото във Варна няма сняг, а в Русе има.

'начи, жабо мръсна, с теб ще имаме проблеми, ако продължаваш да ме засягаш по болните теми...

tori
11-26-2013, 19:43
'начи, жабо мръсна, с теб ще имаме проблеми, ако продължаваш да ме засягаш по болните теми...
Добре, жабо кирлива, няма да засягам болните теми. Само оздравелите. Обещавам.

AnarchyBoy
11-26-2013, 19:54
Не получих отговор?

Аз на теб имам навика да не ти отговарям на въпросите още от горещия стол и стария профил.. :lol:

an7raks
11-26-2013, 19:58
Аз на теб имам навика да не ти отговарям на въпросите още от горещия стол и стария профил.. :lol:

:D защо толкова малко хора умеят да се аргументират?
мамка му, чачо взе да ми липсва и на мен.

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:11
:D защо толкова малко хора умеят да се аргументират?
мамка му, чачо взе да ми липсва и на мен.

:D Аз мога, просто ме мързи.. :oops:

an7raks
11-26-2013, 20:13
:D Аз мога, просто ме мързи.. :oops:

Да, и аз мога да чукам Меган Фокс, ама просто не е у нас днес...

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:28
Да, и аз мога да чукам Меган Фокс, ама просто не е у нас днес...

Няма да ме провокираш, казах повече няма да споря по темата, мързел ми е.. :D

an7raks
11-26-2013, 20:29
Няма да ме провокираш, казах повече няма да споря по темата, мързел ми е.. :D

Мъжкият/???/ вариант на Ива.

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:30
Мъжкият/???/ вариант на Ива.

Ива е жена? :shock:

an7raks
11-26-2013, 20:32
Ива е жена? :shock:

Къде видя да го твърдя?

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:34
Къде видя да го твърдя?

Ем щом аз съм мъжка нейна версия, значи, тя е жена.. :shock: шок и потрес.. :?

an7raks
11-26-2013, 20:35
Ем щом аз съм мъжка нейна версия, значи, тя е жена.. :shock: шок и потрес.. :?

Не, значи само, че не е мъж...
Пфф, колко сте ограничени...

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:38
Не, значи само, че не е мъж...
Пфф, колко сте ограничени...

Нали.. :(

tori
11-26-2013, 20:48
Ива е жинъ. Аз я ннаправих жинъ.

an7raks
11-26-2013, 20:50
Ива е жинъ. Аз я ннаправих жинъ.

Женски гълъб ли я прави?

Fisherman
11-26-2013, 20:51
Ива е жинъ. Аз я ннаправих жинъ.

разкажи ми повече

an7raks
11-26-2013, 20:52
разкажи ми повече

Що? Обичаш момичетата да са с пенис колани ли?

AnarchyBoy
11-26-2013, 20:53
:lol:

Fisherman
11-26-2013, 21:02
Що? Обичаш момичетата да са с пенис колани ли?

Обичаш пенис колани?

an7raks
11-26-2013, 21:06
Обичаш пенис колани?

Логиката ти винаги гърми направо! :lol:
Ии, да. Както и да чукам трупове на гейове...

Fisherman
11-26-2013, 21:06
щех да кажа нещо офанзивно но щом обичаш да чукаш трупове на гейове,значи всичко е на 6

an7raks
11-26-2013, 21:08
щех да кажа нещо офанзивно но щом обичаш да чукаш трупове на гейове,значи всичко е на 6
Мхм, а аз щях да кажа, че ще те чукам утре, но щом искаш, може и днес...

Fisherman
11-26-2013, 21:09
може и да ти откъсна празната глава още днес

an7raks
11-26-2013, 21:11
може и да ти откъсна празната глава още днес

Аа, шаро, лошо куче!
Ти му даваш кур, то топките ще ти отхапе.

Fisherman
11-26-2013, 21:13
защо мислиш за курове,топки и пенис колани,винаги се намира някой който повдига тоя въпрос?скрит гей ли си?харесваш пениси дръж го за себе си

an7raks
11-26-2013, 21:16
защо мислиш за курове,топки и пенис колани,винаги се намира някой който повдига тоя въпрос?скрит гей ли си?харесваш пениси дръж го за себе си
Не, онзи ден казах на мама, вече съм открит.

pandabear
11-26-2013, 21:18
как е тя?
така де...сигурна съм, че ще продължи да те обича.

an7raks
11-26-2013, 21:20
как е тя?
така де...сигурна съм, че ще продължи да те обича.

Обича си ме, всичко е розово...

AnarchyBoy
11-26-2013, 21:26
:lol:

an7raks
11-26-2013, 21:45
:lol:
Кво се смееш, бе, гнидо?

AnarchyBoy
11-26-2013, 21:46
Гнидааааааааааааааааааааа аааа! :grin:

tori
11-26-2013, 22:06
Ей, педераска жаба с некрофилски наклонности, такова не бях важдала.

AnarchyBoy
11-26-2013, 22:23
Ей, педераска жаба с некрофилски наклонности, такова не бях важдала.

Тва е щото пиеш много.. ;)

tori
11-27-2013, 04:27
Тва е щото пиеш много.. ;)
Млъкни, мушицо, ще те лапна и изям.

RagioL
11-27-2013, 05:17
и аз го питах същото и май му се бях поразсърдила малко

как може да убива за кеф?! :X

Питай някой психопат.

само малоумник може да убива животни за удоволствие

Това няма нищо общо с интелектуалния капацитет.

Лов? Интересно какво удоволствие изпитваш от преследването на беззащитни животни ?

Не игнорирайте садизма, отдайте му се. :D

Ivaaaaa
11-27-2013, 05:21
леле колко обиждане и заплахи само на последната страница :O

IWannaBeSedated
11-27-2013, 05:41
Колко много сняяяг 0.0
половин час не мога да стигна до училище

RagioL
11-27-2013, 05:50
При мен не е паднала и една снежинка.

IWannaBeSedated
11-27-2013, 06:15
Късметлия 8-)

Supermassive____
11-27-2013, 06:33
Голям студ братче, голям студ.. :D Във Варна очакваме снежеца да падне в най-скоро време.

tori
11-27-2013, 07:50
леле колко обиждане и заплахи само на последната страница :O
Ногу сме зли.
Ели, https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1422639_695684260449269_1177847969_n.jpg?oh=663667 e068ff1db9f565f73b490ff20b&oe=5297B4EF&__gda__=1385720571_7967f8dd9c04da8fcef9baac4b5482f 6
Масив, ХАХАХА, ВЪВ ВАРНА НЯМАТЕ СНЯГ. ЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯЯ!

IWannaBeSedated
11-27-2013, 08:16
Тори, и при мен е същата работа, само дето не мога да кача снимка през телефона.
Зимата ме изненада.

heartshapedbox
11-27-2013, 08:42
И при нас има сняг вечеее!
ЛЯЛЯЛЯЛ <3

an7raks
11-27-2013, 09:48
Тори, и при мен е същата работа, само дето не мога да кача снимка през телефона.
Зимата ме изненада.

Обзалагам се, че до месец ще изненада и фирмите за почистване на снега...

AnarchyBoy
11-27-2013, 09:48
:D София е бррррр...

tori
11-27-2013, 10:30
Тори, и при мен е същата работа, само дето не мога да кача снимка през телефона.
Зимата ме изненада.
:д Бахти якото.

AnarchyBoy
11-27-2013, 10:33
:д Бахти якото.

Ходи да се сгрееш с малко алкохол, имаш проблеми..

tori
11-27-2013, 10:56
Ходи да се сгрееш с малко алкохол, имаш проблеми..
Нямам, изпих ги вече.

AnarchyBoy
11-27-2013, 11:01
Нямам, изпих ги вече.

Един чай с ром, ма без чая и нека рома да е двоен нали? :D

tori
11-27-2013, 11:08
Да.

AnarchyBoy
11-27-2013, 11:10
Знаех си..

tori
11-27-2013, 11:15
Естествено, не се знаем от вчера все пак. :lol:

AnarchyBoy
11-27-2013, 11:17
Естествено, не се знаем от вчера все пак. :lol:

:lol:

fUcKsMiLe
11-27-2013, 11:33
Едва стигнах до главната улица сутринта.
Егати снега беше натрупал, че и още валеше сутринта. :D

tori
11-27-2013, 13:38
И при нас вели още, но днес не е на парцали, а на някви такива много дребни снежинки.

fUcKsMiLe
11-27-2013, 13:48
И тук вали едно дребно такова.

pandabear
11-27-2013, 17:05
http://oi42.tinypic.com/210g8zl.jpg

първият сняг и на моето злато ;3

tori
11-27-2013, 17:15
http://oi42.tinypic.com/210g8zl.jpg

първият сняг и на моето злато ;3
Ау, къф е готин. <3

AnarchyBoy
11-27-2013, 17:41
:)