PDA

View Full Version : Коледен подарък?



CoockieMonster
11-26-2013, 11:11
Много съм Коледно настроена <3 Какво ще подарите на половинките ви^ Аз много се чуда какво да избера :)

mimsssssss
11-26-2013, 11:37
Никаква идея нямам!
Просто съм тотално изпразнена мисловно тия месеци. Ще се възползвам от темата и ще дебна да ми дойде някоя идея.

CoockieMonster
11-26-2013, 11:44
Аз мислих 100 причини защо го обичам. Но момче ме съмнява да се зарадва. И това в една кутия и в кутията много бонбони линд или имаше на линд едни съвсем малки топчета шоколадови, гледах ги в била днеска, но снимка не намирам. Отказах се, аз бих се зарадвала на това, но едно момче на 19 най-вероятно не. :(

girlwithblueeyes
11-26-2013, 11:44
И аз съм в тотално затъмнение а пък и ние ще видим на 26 чак . Дано дотогава измисля нещо .

girlwithblueeyes
11-26-2013, 11:47
Аз мислих 100 причини защо го обичам. Но момче ме съмнява да се зарадва. И това в една кутия и в кутията много бонбони линд или имаше на линд едни съвсем малки топчета шоколадови, гледах ги в била днеска, но снимка не намирам. Отказах се, аз бих се зарадвала на това, но едно момче на 19 най-вероятно не. :(

Това ми е по скоро ми е като за годишнина .Не толкова за Дядо Коледа. Дядо Коледа е по скоро подарява лични подаръци .

mimsssssss
11-26-2013, 11:51
^ На същото мнение съм. Не искам да е нещо любовно, защото то мога да му го дам и без повод :)

tori
11-26-2013, 11:55
Смятам да му подаря топъл пуловер или суитчър. Като ме няма да го стопля, да се топли със дрехата.

girlwithblueeyes
11-26-2013, 11:55
Аз на моят мислех да му купя нещо за спорта му . Но отбора си им дава всичко необходимо и някак ми се обезмисля . Карта за фитнес също няма смисъл да му подарявам. Въобще нищо не ми хрумва .

CoockieMonster
11-26-2013, 12:00
Ако тренира някоя фитнес добавка може.

tori
11-26-2013, 12:03
Помисли за почивка за два-три дни примерно, само двамата във къщата на родителите или на приятелите извън града. Масаж, пак за двамата. Сготви му нещо по-специално някоя вечер, десертът си ти. Почти всеки човек би се израдвал на време с половинката си, отделете два дни за горещ шоколад и пъзели (ако обичате такива неща). Вечер с коледни филми и гушкане в одеалото.

xXxPETYAxXx
11-26-2013, 12:04
Не знам, бих подарила хубавите мъжки аксесоари(шал, колан, ръкавици, чаовник). Харесвам и по-закачливи подаръци и класически(парфюми, вратовръзки и т.н)

Хубаво, че ще си спестя нервите за измисляне на подарък тази година :D

П.П: Най-често обаче ми се случва случайно да харесам подарък, докато просто обикалям магазините за нещо друго.

mimsssssss
11-26-2013, 12:06
^ Как ще си ги спестиш? Сподели... да не се измъчвам и аз.

xXxPETYAxXx
11-26-2013, 12:09
Тази Коледа ще си я посрещна необвързана...предполагам. Просто написах какво бих подарила, ако имах на кого.


П.П: Сега се сетих и за друго. Вече повечето хора са със смартфони. Един качествен и същевременно удобен протектор определено би влязъл в употреба.

Ice_b0x
11-26-2013, 13:28
Аз се двоумя между PS3 и XboxOne, а дори да не й хареса ще го ползвам аз.

Hayashi
11-26-2013, 14:04
Той ми каза да съм му вземела нещо, което той не би си взел. И го попитах дали ако му избера козметика за лице ще я ползва. Познайте какво ми отговори.

Ще го мисля още. Мразя Коледа. :( Обичам да подарявам подаръци без да се очаква от мен.
Пък аз съм толкова добричка, още преди месеци му пратих списък с разни неща, с които бих искала да се сдобия. >w<

fUcKsMiLe
11-26-2013, 14:51
Честно казано си нямам и на идея.. А аз не искам нищо да ми подарява по принцип.
Стига ми само да се върне за Коледа и Нова година и ще съм радостна, защото после пак ще трябва да си ходи. :/

Hayashi, това е добра идея, ако ползва по принцип.
За жена пък би било голям фейл, защото може да обърка хидратиращия крем с крем против бръчки и стана една.. :D

Нека момчетата да кажат какво са получавали за коледен подарък и дали им е харесало?
Може да даде някакви идеи, на тези, чието въображение в застой в момента (+ мен) :D

heartshapedbox
11-26-2013, 15:03
Нямам идея още, исках да му купя нещо малко + нещо хендмейд.
Може и нещо шоколадово в добавка, той обожава шоколад. ^^
Давайте идеи :)

mimsssssss
11-26-2013, 18:19
^ За шоколадово - има нови шоколади на Милка. Аз си мислех да направя един сет с панделка - добавка към коледния подарък. Ама искам коледен подарък да си е :)

wasch0
11-26-2013, 19:12
Аз мислих 100 причини защо го обичам. Но момче ме съмнява да се зарадва. И това в една кутия и в кутията много бонбони линд или имаше на линд едни съвсем малки топчета шоколадови, гледах ги в била днеска, но снимка не намирам. Отказах се, аз бих се зарадвала на това, но едно момче на 19 най-вероятно не. :(

Правила съм на приятеля си, хареса си ги много, но той е по-сантиментален дори и от мен. Много зависи от човека.
Иначе и аз нямам идея още.. успокоявам се, че има време.

Crys1s
11-26-2013, 20:57
Според вас парфюм добър подарък ли е за момиче. Знам че това и е любимият парфюм но не би тръгнала да си го купува подари факта че е малко по-скъп ?

SonataArctica
11-26-2013, 21:14
Аз се двоумя между PS3 и XboxOne, а дори да не й хареса ще го ползвам аз.
Go with the PS3 ;)

XTREMEFREERIDE
11-27-2013, 07:57
Аз малко предколедно взех тази книжка на приятеля ми:
http://www.helikon.bg/books/309/-Кратка-история-на-българския-комикс_181407.html
Той много се накефи, тъй като се интересува от такива неща, а сам нямаше да се сети да потърси дори дали има нещо такова по книжарниците.
Подаръците за годишнини и Коледи вече си ги правим общи, тъй като живеем заедно и парите ни вече са общи също. Предполагам тази година ще си подарим хубава украса за новата ни квартира.

Иначе миналата коледа му подарих топла шапка - хем коледно, хем лично, хем практично и полезно. Зимните аксесоари са супер решение. (: Книга, картина, някаква периферия за компютъра (мишка, слушалки), комплект инструменти, хубав колан/портфейл, пуловер - все добри идеи за коледни подаръци.

girlwithblueeyes
11-27-2013, 16:03
На мен ми допадна идеята на Тори за суитчер .<3
За тренировките няма смисъл да му взимам нещо от клуба си им дават всичко някак безмислено ми е .

anonymous708973
11-27-2013, 17:49
На мен ми допадна идеята на Тори за суитчер .<3
За тренировките няма смисъл да му взимам нещо от клуба си им дават всичко някак безмислено ми е .

Мони, от чисто любопитство - някога представяш ли си да си с човек, за когото спортът не е важна част от живота му?

По темата: Ние тая година въпросът го решихме лесно. Вместо да си подаряваме подаръци, ще си отделим паричките за ваучер за спа уикенд някъде наблизичко. Има страхотни за по 2-3 нощувки за двама с всякакви глезотии :)

fUcKsMiLe
11-27-2013, 18:22
Според вас парфюм добър подарък ли е за момиче. Знам че това и е любимият парфюм но не би тръгнала да си го купува подари факта че е малко по-скъп ?

Ако действително ти е казала, че наистина го харесва - да, би било хубав подарък.
Ще го приеме с мисълта, че си мислил за нея, а не си отбил просто номера. :)

tori
11-27-2013, 18:26
Според вас парфюм добър подарък ли е за момиче. Знам че това и е любимият парфюм но не би тръгнала да си го купува подари факта че е малко по-скъп ?
Хубав подарък е, да. Само да не се почувства малко тъпо, че ти е взела нещо по-дребно примерно.

Crys1s
11-27-2013, 19:48
Наистина знам че и харесва и е любим. А аз от известно време го търся и събирам парички и т.н и се надявам да и хареса !

Crys1s
11-27-2013, 19:50
Хубав подарък е, да. Само да не се почувства малко тъпо, че ти е взела нещо по-дребно примерно.
Да и мен това единствено ме притеснява но както казах знам че и е любим а аз от известно време търся и събирам парички за него !

girlwithblueeyes
11-27-2013, 20:18
Много е мило че се вълнуваш от желанията на приятелката си а не отбиваш номера . Не знам парфъома колко струва но е хубаво че си помислил за желанията й.

П.П Инка честно казано не знам винаги съм била заобиколена от спортисти . Винаги съм си падала по спортистите . Това не значи че ако някой ден се влюбя в някой извън спорта ще го зарежа защото не е спортист . Освен това бившият ми беше военен макарче преди това също се занимаваше активно със спорт макар и не чак толкова .

tHe_COolEst_GIrl
11-30-2013, 17:54
http://www.youtube.com/watch?v=Edy3VKQ5AsI - за гаджето ;)
http://www.youtube.com/results?search_query=christmas%20diy&sm=1 - други коледни идеи за декорации, подаръци и други глупости :)

fUcKsMiLe
12-13-2013, 19:18
Ъп. Коледа наближава :Д

urlittlelady
12-14-2013, 15:31
моето ще е полу-хендмейд-полу-купено :D
като цяло той много обича оригамита и колелета и ще му направя оригами колело. То е готово де.. толкова си играх :D И за да има коледен мотив съм взела едно малко преспапиенце с дядо Коледа и ще го сложа в ръкавичка до колелото, което ще е в кутия, а тази кутия ще бъде в коледно чувалче със много симпатична коледна картичка :D може да ви прозвучи малко претруфено, но като стане въпрос за подаръци се уливам БУКВАЛНО с идеи и изпълнение :D ^_^

fUcKsMiLe
12-14-2013, 21:19
Аз измислих :д
Намерих една стара кутия, направих я като нова отвън и отвътре.
Поради разни причини по-рано бях направила онова с бурканчето и 40 неща, които харесвам/обичам в него.
И това го сложих в пренаправената кутийка. Много е сладко <3
/причина - не мога да изразявам чрез думи никакви чувства и мисля, че ще му хареса :д

Имам и извадени 2 наши снимки, едната е в рамка(кожена отпред и велур отзад).
Чудя се как да го опаковам това. Сигурно ще е нещо по-семпло от другото.
Исках да му взема нещо купено, но предпочитам като дойде да измислим двамата какво мога да му купя, за да му хареса.
Плюс, че ще му готвя, така че да не се оплаква много, много :D

Само се надявам да не ми е купил нещо(скъпо пък ако е, направо ще му отрежа главата), че ще го убия. :Д

pebsii
12-16-2013, 09:33
Амиии... и аз много се чудя тази година какво да е . Мислех си за нещо , което иска .... , но днес получих по е-мейл код за отстъпка -15% в http://www.sexshop.bg : cupidon15 и след като разгледах сайта , сякаш ми се иска да взема нещо закачливо от там ;))