PDA

View Full Version : разлика във годините



nobrain
11-26-2013, 19:21
Да започна така, наскоро се запознах с едно момиче, което е по голямо от мен тя е на 30, аз на 21 и се случи, така че тръгнахме и нз как хората ще приемат разликата във годините, вие какво мнение имате по въпроса?

den4o7
11-26-2013, 19:29
Мнението ми е да не слушаш хората, а сърцето си. Щом си щастлив, нищо друго не е от значение.

Lucho
11-26-2013, 20:00
Лошо няма, ама на теб ще ти писне след известно време.

mimsssssss
11-26-2013, 20:46
Първо, тя е жена, не е момиче. Второ - к'во ти пука за хората и кой как те възприема? Ако беше по-висока, по-дебела, азиатка или де да знам и аз к'во, пак ли щеше да се допитваш до народа? Нали ти си я харесваш, чуждото мнение за вашата връзка го остави на страна. Може и всичко да и е тип топ и 90% от познатите ти да я харесват, ама съществуват 10% които не я харесват - ще направиш ли нещо по въпроса тогава? Не. Тогава си гледай себе си и жената до теб и не се занимавай с трети лица извън връзката ви.

Crys1s
11-26-2013, 20:50
Ако ти я обичаш и тя те обича нищо друго няма значение ! :) Както се казва - другото са просто цифри !

leadyflame
11-26-2013, 21:07
Ти не гледай хората как щели да реагират, гледайте на вас тя как ще се отрази.

Tsukuda_Hiroshi
11-27-2013, 04:56
бО ли ме кура за хората - откровено казано!!! Ако с жената сте щастливи и се чувствате добре, значи всичко е наред. + това има и бонус: една жена на 30 знае какво иска; знае как да се отнася с човека до нея; няма да хленчи за глупости; често, когато сам се чувстваш скапано и ти трябва съвет - тя ще е тази, която може да ти го даде!
Отнасяй се с нея като с гадже, със... човека до теб, а не като със "каката, за която ми завиждат". Зарежи разликата в годините!

xXxPETYAxXx
11-27-2013, 05:38
Зависи. Не само от годините. По-скоро от социалното положение и на двама ви. Ама к'о ти пука, ако се вълнуваш от това какво мислят хората накрая ще изглежда така, сякаш са прави. ;)

anonymous708973
11-27-2013, 16:07
Зависи. Не само от годините. По-скоро от социалното положение и на двама ви.

Дай пример?

girlwithblueeyes
11-27-2013, 16:09
На мен ми е все тая . 9 години разлика не е толкова много .

HristoGavrilov
11-28-2013, 11:22
Аз съм на 19, а момичето до мен на 23. 4 години не е като 9, но вече около година и три месеца сме заедно и живеем заедно от близо година. Всичко е супер до момента. :) Така, че слушай сърцето си и да не ти пука какво мислят останалите.

DarkTemplar
11-28-2013, 12:31
Разликата във възрастта обикновено е и разлика в начина на мислене и житейската зрялост. Ако искаш връзката ви да просъществува, ще се наложи да се съобразяваш с потребностите и ангажиментите на по-зрялата ти партньорка. Съответно да бъдеш по-сериозен и отговорен спрямо нея, собственото ти и евентуално общото ви бъдеще.

Хорското мнение е най-малкият ви проблем. Далеч по-важно е да се напаснете като характери и житейски приоритети.

За мен на тази възраст 9 години (и то в полза на жената) си е голяма разлика.

girlwithblueeyes
11-28-2013, 14:00
Не е толкова голяма не говорим за 20 годишна и 15 годишен в карй на сметка . Според мене по скоро има значение на колко години са и двамата . Едно е да си 15 а момчето на 12 друго е да си на 30 а той на 21 . Възрастта не е прецедент за желанията и опита и каквото там щеш на човек . И приятелят ми е година по малък от мене но аз и наполвина нямам неговият житейски опит.

baby_baby
11-29-2013, 19:55
Кво ти пука от мнението на хората? Щом я харесваш бъди с нея и не слушай кво говорят хората

Hilary_
11-30-2013, 19:41
Мнението ми е, че бързо ще й омръзнеш, освен ако не си й поредния подрастващ.
А иначе .. мнението на хората е незначително и не трябва да те вълнува.